Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

A4tech X750F vista problém

Nemo_CZ (16)|28.4.2008 18:58
Mám myš A4tech X750F. Když jí připojím, systém (win vista Home Premium 32bit) chvilku hledá ovladač a potom nahlásí že ovladač není kompatibilní s win vista u jiné verze ovladače ( a nebo když tam skousim na tvrdo HID ovladac od microsoftu) to zase zahlásí že :"v instalačním souboru ovladače pro dané zařízení chybí nutná položka. Soubor INF byl pravděpodobně napsán pro systém Windows 95 nebo vyšší. Obraťte se na dodavatele hardwaru." No co vám budu povídat to víte že jsem řešení hledal jak na stránkách výrobce tak na googlu. Vypadá to že jsem jediny uživatel který má tento problém protože ostatním ve vindows vista normalne funguje.
pegy (757)|29.4.2008 00:33
Vistu si instaloval s touto mysou? Ak nie snou, skusal si predchadzajucu mys odobrat zo spravcu zariadeni a az potom nainstalovat tuto novu? Mas overene, ze pod Vistou tato mys beha?
Intri (3490)|29.4.2008 00:53
V základu ten hlodavec fungovat musí v každém případě. Nedá se od ovladačů ve Vistě očekávat, že budou umět obsloužit speciální tlačítka, ale hlavní dvě ( spíš tři ) z nich + samozřejmě pohyb kurzoru musí fungovat snad u všech dostupných myší.

Odebral bych ovladače všech kurzorových zařízení ( čili myší a v případě notebooku i touchpad a/nebo trackpoint ) a restartoval PC s připojenou A4kou. Mimochodem, zkoušel jsi i ovladač dodaný s myší, případně stáhnutý aktualizovaný ( pokud teda je, nehledal jsem )?