reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Vista a náhled do složky

Lagus (17)|5.5.2008 15:50
Zdravím, když v XP ukážu kurzorem na složku, zobrazí se mi velikost a názvy složek a souborů uvnitř. Když to samé udělám ve Vistě, ukáže to jen velikost a jako složky uvnitř se zobrazí jen název složky, na kterou ukazuji. Příklad složka Dokumenty - v náhledu je Velikost a pod tím Složky: Dokumenty.
Mám něco blbě nebo je to vlastnost (spíš pitomost) Visty? Kamarád má jak Vistu Premium tak i Ultimate, v obojím to samé.
Richmond (8084)|24.5.2008 13:19
bohuzel, je to vlastnost :(
SamecP (1751)|24.5.2008 13:25
[quote=Richmond;125503]bohuzel, je to vlastnost :([/quote]
Přesně tak.Mam na PC Ultimate a na NB Home Premium a to samé...:stupid
Richmond (8084)|24.5.2008 13:50
[quote=SamecP;125506]Přesně tak.Mam na PC Ultimate a na NB Home Premium a to samé...:stupid[/quote]

...jj, v 32 i 64b verzich. no a to ze normalne nezobrazuje pruzkumnik cestu v zahlavi k tomu taky nemam co rict... btw presne toho smajla jsem se rozmyslel pouzit :)
jardasmid (26)|24.5.2008 13:55
No jo, ale je to divné. To vypadá na bug, protože proč by tam jinak bylo napsané "složky" a né "složka".

Další bug, na který jsem ve Vistě narazil je, že při zapnutí classic stylu, když v průzkumníkovi vlezete do nějaké složky, aby se zpřístupnilo tlačítko zpět, tak se posune ten obrázek pozadí za tlačítkama, takže tlačítka "nesedí v dirce" :-)
Lagus (17)|6.6.2008 20:30
...tak to jsem rád, že nejsem blázen. Fakt jsem si myslel, že jsem debil... Kdepak asi chlapci z Redmontu udělali chybu?