Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Nový zdroj

Nováček
    Registrace
    May 2008

Může te mi doporučit nějaký dobrý tichý zdroj. Je třeba dobrý tento?

Zdroj 500W 12cm fan 20/24pin SATA Fortron 500 GLN

díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Janyk1
    Registrace
    Feb 2007

Dobrý je, tichý už tak ne. Imho mohl bych doporučit Corsair VX450, HX520 nebo Enermax Pro 82+ 525W.
    Co máš za sestavu? Je nutná taková Wattáž?

Starousedlík SHW Avatar uživatele kane.shw
    Registrace
    Feb 2008

Že bych použil tu frázi o křišťálové kouli?

To je těžko říct, jen takhle střílet od boku. Musíš sem napsat svou sestavu, co na ní děláš, kolik do toho chceš dát, co všechno k tomu budeš připojovat, jestli budeš taktovat, jestli to budeš nadmíru zatěžovat např. hraním několik hodin denně atp.

Dovolím si říci, že Fortrony řady GLN jsou tu brány jako cenový a kvalitativní základ, takže jako základní zdroj je to volba dobrá. Teď ještě napiš to, co jsem ti psal výše a třeba dospějeme k úplně jinému zdroji/závěru

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Jinak když jsem si teď koupil 350W Fortron a viděl jsem ty střeva, tak bych ho nedoporučil. Ten Corsair VX450 bude o několik tříd lepší a cenově se asi moc lišit nebude.

Starousedlík SHW Avatar uživatele SamecP
    Registrace
    Jul 2007

V alfě stojí Fortron 500 GLN 1260Kč,Corsair VX450 tam nemaj tak jsem koukal na Enermax PRO82+ 425W za 1570Kč.Ten přijde pokud nemáš nějakou extra žravou sestavu jako ideální.Jinak by byl výbornej
    Corsair Power Supply HX520 520W za 2020Kč,ale záleží na sestavě.Ten enermax mi přijde za tu cenu nejlepší..Nebo se podívat jinde po tom Corsair VX450...
    EDIT:Jinak do toho Fortronu bych nešel.Dřív to bývala špička,ale nyní spíš takovej průměr.Má slušnou účinnost,ale corsair i enermax ještě výšší a jsou bezpochyby tižší..

Starousedlík SHW
    Registrace
    Oct 2006

Velmi dobra zkusenost s Corsairy HX520 a VX450

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

Jelikož tento uživatel poptá informaci na foru ohledně PATA harddisku, tak si myslím, že má starší sestavu.

Takže levnější varianta je Fortron 350W GLN a dražší, kvalitnější, tišší varianta je Seasonic 350W OEM.

Tyto zdroje ti na 100% vystačí.

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Withman Zobrazit příspěvek
    Tyto zdroje ti na 100% vystačí.
    pokud nema P-D nebo P-4 pres 3GHz, nejakou hladovejsi grafiku a dene u toho nevysedava a nepari... to by pak 350ka dostavala pekny kapky...

jeste tu neni link sem: http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=11842

ted dokud se neozve zakladatel threadu asi uz nema cenu nic resit... takze cekame na dalsi info

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od mech13 Zobrazit příspěvek
    pokud nema P-D nebo P-4 pres 3GHz, nejakou hladovejsi grafiku a dene u toho nevysedava a nepari... to by pak 350ka dostavala pekny kapky...

jeste tu neni link sem: http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=11842

ted dokud se neozve zakladatel threadu asi uz nema cenu nic resit... takze cekame na dalsi info
    Tak u toho Seasonicu bych se nebál...však víš, co utáhne moje 400W. Q6600, HD2900Pro po OC atd. atd. atd.

Podobná témata

1. Nový Zdroj
    Od gouzdog v sekci Zdroje
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 04-03-2013, 13:09
  2. Nový zdroj
    Od milcek98 v sekci Zdroje
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 17-11-2012, 20:04
  3. Novy zdroj do HTPC
    Od Mistrix v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení