reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Pomoc pro kamárada

Čárls (179)|17.5.2008 11:08
Prosím o pomoc pro kamáráda pokud někdo ví jestli by Pukanie vo zvuku šlo odstranit prosím poraďte buď zde nebo přímo na virách
http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?t=61016&postdays=0&postorder=asc&start=0
Děkuji předem všem za radu.
KEOSAN (958)|17.5.2008 11:13
Ak to v Linuxe ide, tak potom bude problem mimo HW, asi v ovladacoch.

Tusim na podobne problemny pomahalo v nastaveniach multimedii povypinat vsetky vstupne porty ako mikrofon, ci AUX, SPDIF a dalsie, ktore nie su pouzivane... Casto to pomoze,

KEO
crasher.km (919)|17.5.2008 11:58
[QUOTE=Čárls;122859]Prosím o pomoc pro kamáráda pokud někdo ví jestli by Pukanie vo zvuku šlo odstranit prosím poraďte buď zde nebo přímo na virách
http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?t=61016&postdays=0&postorder=asc&start=0
Děkuji předem všem za radu.[/QUOTE]

Tak nejlepší by bylo asi napsat typ karty,verzi ovladačů,oeprační systém a konfiguraci reproduktorů ... tam může rušit cokoliv ... bez toho se nepohneme ;)
...No...Name... (586)|17.5.2008 16:17
[QUOTE=crasher.km;122884]Tak nejlepší by bylo asi napsat typ karty,verzi ovladačů,oeprační systém a konfiguraci reproduktorů ... tam může rušit cokoliv ... bez toho se nepohneme ;)[/QUOTE]
Stačilo jen kouknout do toho odkazu...

Osobně nevím čím to je.Ale moje deska(Asus M2N-E) to dělala taky.Takže u integrované zvukovky to není nic zvláštního.Já bych koupil novou zvukovku.
crasher.km (919)|17.5.2008 19:44
[QUOTE=...No...Name...;122920]Stačilo jen kouknout do toho odkazu...

Osobně nevím čím to je.Ale moje deska(Asus M2N-E) to dělala taky.Takže u integrované zvukovky to není nic zvláštního.Já bych koupil novou zvukovku.[/QUOTE]

tak toho sem si nevšiml :) jinak tu desku sem měl taky ,vyřešil to update driverů od asusu z jejich stránek ;) (aspoň částečně)