reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Pinnacle nechce vytvořit video

jim.133 (25)|21.5.2008 19:10
Dobrý den mám Pinnacle Studio 10.Vytvořil sem si v něm video,ale když chci hotové video uložit na dick (nebo vypálit na dvd) tak vytvoří jenom asi 8bajtoví soubor.Program ukazuje vytváření videa,ale nic se neděje.I když dám vytvořit nějaké jednoduché video.Máte prosím někdo radu?Na tom videu sem si dal záležet a dělal sem ho opravdu dlouho tak ho nechci dělat znovu.Děkuji
Janyk1 (997)|21.5.2008 19:53
Nemám zkušenost s PStudio 10, ale pracoval jsem v devítce a teď mám 11, tak to bude podobné.
1) jakou máte sestavu? Dělal jste na ní už nějaké video předtím? Šlo to?
2) Jak postupujete při "exprtu" ? Co přesně jste nastavil? (kvalitu, formát - kompresi)

//jinak teoreticky někde v dokumentech máte uložen soubor s celým projektem, takže by teoreticky studio mělo jít přeinstalovat (a projekt zazálohovat, nevím, jestli se při odinstalaci nesmažou i projekty) a projekt spustit (obnovit) z tohoto souboru:notsure, ale to až jako krajní možnost!
jim.133 (25)|22.5.2008 20:12
Moje sestava je :
MB Asus P5B DLX WIFI-AP, s.775, i965, 10
VGA Asus EAX1950PRO/HTDP/256MB DDR3
CPU Intel Core2 Duo E6750, 2.66GHz,1333F
RAM GEIL 2x1GB DDR2 PC800
HDD Seagate Barracuda 7200
Počítač mám chvilku a ještě sem v něm žádné video nedělal.Při exportu dávám většinou DivX,ale zkoušel sem
snad všechny-buď se program sám vypne,nebo se video vytvoří,ale jen s velikostí tak 50kb a nedá se přehrát.Ještě sem chtěl říct,že PS mám nelegálně stáhnuté a nemám ho registrované (při registraci přes internet mě ukáže,že se nemůže k internetu připojit.Mám na PC nainstalovaný SPack 2 a 3.Je možné,že je to třeba kodekama?Do přeinstalování programu se moc nechci pouštět (kvůli ztrátě dat)ale když na to přijde tak to risknu
Janyk1 (997)|22.5.2008 20:16
to že není registrované nevadí, já ho taky nemám registrované a jede, to že je nelegální by kještě nemělo znamenat, že nepojede:notsure , to bny bylo divný, sestava to zvládá na 150%, SP jsou OK, trojka by to způsobovat neměla:notsure

rozhodně jestli zachováte soubory projektu (musí být někde v dokumentech, filmy nebo tak něco, mají název vašeho filmu) - raději bych je někam zkopíroval, ať se nesmažou s odonstalací programu, tak by při opětovné instalaci měly jít znovu otevřít (v PS soubor-otevřít projekt):notsure ,ale 100% si tím bohužel jist nejsem ani jestli by přeinstalace něčemu pomohla:( jako krajní možnost bych ji ale nezavrhoval
jim.133 (25)|22.5.2008 23:21
Dobrá zítra o vyzkouším a dám vědět...
jim.133 (25)|8.6.2008 22:57
Tak sem dal na vaši radu...přeinstaloval sem PS.Uložené video nezmizelo a po nainstalování už program video vytváří.Díky