Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Outlook2003

Maximus12 (763)|27.5.2008 07:38
Zdravím,
potřeboval bych poradit přešel jsem v práci na Outlooka 2003 a chodí mě docela dost meilu a potřeboval bych udělat, aby mě některé z nich chodili do určitých složek.

Příklad přijde mě meil od paní XXX tak bych chtěl aby rovnou šel do složky XXX, jde to tam nějak udělat ? A případně jak ? Díky všem předem za pomoc !!
hl.hl (1387)|27.5.2008 08:15
Na 99% je to stejne jak u OutlookExpressu. Nastavuje se to v menu pres PRAVIDLA PRO ZPRAVY (nebo tak nejak). Navic velky Outlook muze mit pravidla i pro odesilanou postu. Zkus to najit a nastavit (je to po jasnych krocich). Pokud by ses s tim ale preci jen trapil tak napis.

Jinak neco je zde http://office.microsoft.com/cs-cz/outlook/HA010714981029.aspx a zde podrobny popis http://podpora.czi.cz/antispam-ms-outlook-2003.asp
kikloop (140)|27.5.2008 08:38
Maximus12 (763)|27.5.2008 09:21
Díky za pomoc, vyřešeno částečně díky vaší pomoí a částečně jak sem se v tom skoro hoďku hrabal :-D
Vyřešil jsem to tak, že jsem si našel zprávu v poště klikl pravým a dal jsem Vytvořit pravidlo a pak už to skoro šlo samo :))))
hl.hl (1387)|27.5.2008 09:38
[QUOTE=Maximus12;126497]Díky za pomoc, vyřešeno částečně díky vaší pomoí a částečně jak sem se v tom skoro hoďku hrabal :-D
Vyřešil jsem to tak, že jsem si našel zprávu v poště klikl pravým a dal jsem Vytvořit pravidlo a pak už to skoro šlo samo :))))[/QUOTE]

No super. Ale jinak je to i primo v menu.
Maximus12 (763)|27.5.2008 09:40
[QUOTE=hl.hl;126505]No super. Ale jinak je to i primo v menu.[/QUOTE]

Jasně je to i v menu a našel sem to tam taky, ale musel bych definovat to pravidlo a to sem přesně nevěděl, kdežto na té zprávě se to vytvořilo samo podle odesílatele. Zaškrt jsem jen dva boxy a bylo to :))
pas!k (3765)|27.5.2008 09:47
Jeste ti poradim jednu vec u kazdeho toho vytvoreneho pravidla si odsktrni polozku pouze pro tento pocitac .. Potom kdyz pouzijes zalohovany pst soubor treba po reinstalu systemu neni potreba v pravdilech cokoliv nastavovat a rovnou funguji .. kdyby te zajimalo jak zalohovat pst soubor (coz je soubor kde sou emaily , kontakty, pravidla .. porste vsechno) tak se ozvi .. tedy pokud nepouzivate exchange .. tam je to jinak .
Maximus12 (763)|27.5.2008 10:20
[QUOTE=pas!k;126508]Jeste ti poradim jednu vec u kazdeho toho vytvoreneho pravidla si odsktrni polozku pouze pro tento pocitac .. Potom kdyz pouzijes zalohovany pst soubor treba po reinstalu systemu neni potreba v pravdilech cokoliv nastavovat a rovnou funguji .. kdyby te zajimalo jak zalohovat pst soubor (coz je soubor kde sou emaily , kontakty, pravidla .. porste vsechno) tak se ozvi .. tedy pokud nepouzivate exchange .. tam je to jinak .[/QUOTE]

Používáme exchange..
Jinak pravidla už mám vytvořené, kde se nastavuje ta polozka pro tento pocitac ?? Koukal sem tam, kde se ty pravidla vytvarej s tim ze sem dal upravit praividla a projel sem to a nejak sem to tam nenasel nebo prehledl:stupid
astec (1823)|9.6.2008 22:57
Našel jsem to v Pravidla a oznámení, Ucho pravidla,rozklepneš pravidlo, a políčko ppoužít je až poslední dole v okénku Krok 1. zkusebne jsem si vytvořil nové pravislo a toto se vytvoří automaticky. Takže asi pravidlo vyeditovat a upravit. Ale jestli to splní požadované zadání tak to skutečně nevím. Ale tady jsem to našel.
Maximus12 (763)|10.6.2008 06:30
ok všem dík