reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

NB od DELLu - Záruka

darxtar (3)|28.5.2008 01:06
Zdravim lidi,

nevíte prosím Vás, jak je to se zárukou u DELLu u NB kupovaných v USA? Kdybych si například objednal NB z eBaye, kterej má "Two-year in home warranty" budu moct NB reklamovat i v ČR? Na stránkách dellu píšou, že je jejich záruka mezinárodní....
Pokud máte zkušenosti s nákupem NB od DELLu v zahraničí, bude také rád, pokud se o ně podělíte. Např. kde levně a spolehlivě koupit :-)
kamil2268 (111)|28.5.2008 06:14
sice jsem svuj dell nekupoval v zahraničí, ale v čr, aby jsi měl mezinárodní záruku tak si musíš koupit 4 years NBD...jinak prostě nebude mezinárodní
darxtar (3)|28.5.2008 15:57
Ok. Díky za odpověď.
Withman (1337)|28.5.2008 16:06
Záruka u DELLu je mezinárodní, takže pokud si jej koupíš v USA a budeš mít platný doklad o koupi (nekupuješ používaný, bazarový), tak by měla záruka platit i v ČR. Poté stačí zavolat na servis linku a druhý den je u tebe "opravář". :thumb
skawagon (104)|28.5.2008 19:49
Myslím že není špatné jej koupit přímo na http://www.dell.com - Můžeš si ho tam nakonfigurovat a vybrat jakou tu záruku chceš. A je to poměrně bezproblémové, jen potřebuješ adresu v USA, ale to se smaozřejmě dá zařídit.
darxtar (3)|28.5.2008 20:37
Tak to by bylo určitě lepší, nicméně na eBay se dají sehnat levněji, nové, nerozbalené. Myslíte, že bude eBay spolehlivá? Samozřejmě pokud budu kupovat od uživatele s dobrým hodnocením.

K té záruce - přesně jak to píšeš, jsem to četl u DELLu. To mě potěšilo.
Jerome82 (201)|31.5.2008 17:02
Na tom E-bay je to riskantnější,než u DELLU,to je jasný,ale známej takhle na E-bay kupoval nějaké věci a problém zatím neměl...