Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Jak zapojit 5ch?

Nováček
    Registrace
    May 2006

mam desku MSI 482 s integrovanou 8-ch audio zvukovkou. nikde ale namaji audiobracket pro zapojeni vicekanaloveho zvuku neporadi mi nekdo jak to mam zapojit? Schema konektoru je zde:
    http://www.ponte.in/audio-bracket.gif

nevim co jsou ty podtrzene -CENJD atd.

Diky
    Odpovídat lze po přihlášení

eraser

Ak nainštaluješ originál SW k danej zvukovke, mám pocit, že by to tam malo byť označené, resp. vyberieš si typ reproduktorov a obrázok ti ukáže, ktoré konektory máš použiť. Všimol som si to u kámoša, ktorému som skladal a inštaloval PC.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Jsi uplne mimo. Jde oto, ze tam zadne konektory (krom L/P kanal) NEMAM! A MSI v CR audiobracket (to ja ta vec s konektory co se zapoji do MB) vubec neprodava. No a ja si je zvladnu zapojit sam ale potrebuju vedet jaky pin patri k prislusnemu JACKu?

eraser

Občas sa stáva, že človek dačo prehliadne, ak niekto píše bez diakritiky a s preklepmi...

Na tvojom mieste by som napísal na nejaký MSI support a počkal si na odpoveď priamo od nich. Alebo si ten audiobracket skús kúpiť, resp. nechaj kúpiť v zahraničí.

Čestný člen
    Registrace
    May 2006

Jsem si říkal coto eraser povídá

neni nic jednoduššího než koupit ten zařezávácí konektor, kus plochého káblu s příslušným počtem žil, nalisovat konektor na na druhý konec připájet příslušný počet JACKů samic a v obslužným programu té zvukovky by snad měl být nějaký test, kde z různých kanálů můžeš pouštět nějaký signál a přijít na to co má být kam zapojené, všechny signály jsou proti zemi takže odpálení něčeho téměř nehrozí

Nováček
    Registrace
    May 2006

Někdy je ale problém, že to tam fakt není. Skládal jsem jednomu kámošovi komp, na kterém měl být 5.1 integr. kodek. Tak jsme to vyzkoušeli a ono to nešlo nijak přepnout (konektory pro line-in a microfon) do 5.1, tak jsem tam šel a oni mi k tomu dali taky takový kabel, jak máš na tom obrázku a já jsem taky nevěděl, kam to zapojit, tak nakonec z toho vyplynulo to, že ta deska to nepodporuje a musel jsem koupit normální zvukovku 5.1 do PCI slotu.

Podobná témata

1. Jak zapojit Wi-fi
    Od Benbow v sekci Sítě
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 24-01-2012, 09:19
  2. Ako zapojit subwoofer
    Od basti v sekci Zvukové karty a kodeky
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 23-11-2010, 13:26
  3. jak zapojit sluchátka?
    Od mychaylow v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení