Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: problem stav baterie na Notebooku

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Zdravim, nainstaloval som na kupenom notebooku Acer extenza 5620 bez OS , win XP SP2 a aj ovladace z prilozeneho CD. No momentalne neviem nastavit, aby sa mi zobrazoval stav baterie v tray ikone. Skusal som som to cez nastavenia Moznosti napajania, ale tam taka moznost nie je o baterke niet ani chyru resp. ked nastavim v scheme napajania Prenosovy pocitac, nic tym nevyriesim a win sa stale javi, ako keby bol nainstalovany na Stolovom PC. Skusal som aj iny softwer na zobrazenie baterky (NBstat), ktory mi iba zobrazuje, ze je pripoj. na Elektricku siet takze stav Baterky je stale 100% aj po vypojeni adapteru sa zobrazuje El. siet. Skuste poradit, chyba nejaky ovladac na senzor Baterky, ptetoze niektore ovladace na CD sa dali nainstalovat iba na OS Vista, alebo nespravna instalacia Win XP ? Vdaka dopr.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Nefro
    Registrace
    Jan 2008

Na mojom DELL Latitude D 505 sa to dá nastaviť v Ovládací panel/Možnosti napájania/Spresnenie/Vždy zobraziť ikonu na paneli úloh. Malo by to fungovať.
    Mimochodom ak odpojím sieť tak sa mi stav batérie zobrazuje automaticky a nepotreboval som žiaden ovládač.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od Nefro Zobrazit příspěvek
    Na mojom DELL Latitude D 505 sa to dá nastaviť v Ovládací panel/Možnosti napájania/Spresnenie/Vždy zobraziť ikonu na paneli úloh. Malo by to fungovať.
    Mimochodom ak odpojím sieť tak sa mi stav batérie zobrazuje automaticky a nepotreboval som žiaden ovládač.
    No zrejme si mal na tvojom NB OS predinstalovany, nie? Ja som ho sam musel naistalovat vr. ovladacov. A skusal som aj Moznostiach napajania nastavit schemu na prenosovy PC (notebook) + som zapol zobrazovanie ikony, ako mi radis. Ibaze sa stale pri systemovych hodinach sa zobrazuje ikonka "Elektrická siet" a nie Stav baterie. To iste plati aj ked odpojim adapter a NB je napajeny iba cez bateriu.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Zoidik
    Registrace
    Sep 2006

Asi se ti stala při instalaci nějaká lehčí chyba, kterou jsi ani nezanamenal. Jaké jsi instaloval windowsy? Pro nebo Home? I když v tomhle by neměl být rozdíl... Zkus to ještě jednou reinstalovat, musí to fungovat.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Nefro
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od palo1129 Zobrazit příspěvek
    No zrejme si mal na tvojom NB OS predinstalovany, nie?
    Nie a dokonca som si ovládače musel sťahovať netu.

Citace Původně odesláno od palo1129 Zobrazit příspěvek
    Ibaze sa stale pri systemovych hodinach sa zobrazuje ikonka "Elektrická siet" a nie Stav baterie. To iste plati aj ked odpojim adapter a NB je napajeny iba cez bateriu.
    Aj mne zobrazuje Elektrickú sieť ale po chvíľke sa to zmení. Ako dlho si čakal?

Starousedlík SHW
    Registrace
    Oct 2006

Dej sem screen toho "Moznosti napajania".

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od hl.hl Zobrazit příspěvek
    Dej sem screen toho "Moznosti napajania".
    ok skuste sa nato pozret kde je problem, Dk.

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Zkus povolit/spustit tu službu nepřerušitelný zdroj napájení (Uninterruptible Power Suply). Start>spustit>services.msc. Třeba to bude ono

Starousedlík SHW
    Registrace
    Oct 2006

A mas v seznamu hardware baterii?

Podobná témata

1. Problém s nabíjením baterie notebooku
    Od Clizzy v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 25-08-2013, 16:52
  2. Reakcí: 4