Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 22 z 22

Téma: Zbyšek_casemod01

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od Zeli
    Promin, mozna sem nevsimavej, ale . . . . gde se ten stroj vubec zapina?

Zapíná se navrchu. Je to ze zadní strany toho prohnutí masky nahoře. Kdo zná EC ví že je tam normálně několikamilimetrová díra mezi plechem a maskou. Do těchto míst přišlo černé plexi které je ve středů odděleno a je přiděláno pouze od krajů masky a u středu je asi 10mm vždycky volně, takže jde lehce zmáčknout (jakoby se mačká směrem dopředu case). Pod tímto plexi jsou mikrospínače pro PWR a RST (nalevo PWR, napravo RST). Bohužel jsem nenašel žádnou dobrou fotku, ale pouze tuhle škaredou která je focená někdy v průběhu prací, kdy ještě byly vidět přechody mezi plexi a maskou a plexi prosvítalo. Později všechny tyto nedostatky skryla barva.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Hmm tak to je fakt dobré, to vidím poprvé! Toto je fakt casemod....

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

je to super práce taky bych si ho chtěl vylepšit už kvůli chlazení,ale není čas

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

dnes jsem si konečně udělal čas a podíval se jakou práci tenhle case dal, zvlášť ten "windtunnel" pro HDD se mi moc líbí

Starousedlík SHW Avatar uživatele Klingacikx
    Registrace
    May 2007

Čistá práca, poklona. To chladenie si tam vymyslel geniálne aj mne by sa také šiklo.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Encore1106
    Registrace
    Feb 2007

Můžeme vědět, jaké je tvé povolání? Protože ne každý by použil takové postupy, jako ty. Třeba mě polovina vecí z tvé práce nic neřikala. O přebrušování pod vodou, způsobech lakování, tmelení tmelem se skelnými vlákny a dalších věcech jsem doteď neměl ani páru.
    Jinak perfektní práce, i ten kontejner, který je nápaditý.

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Mé povolání není zatím žádné. Jsem stále ještě studentem. Mám za sebou automobilní průmyslovku a strojírenství na výšce. Takže oba obory technické. Nějakou dobu jsem dělával auta a tam jsem si zvykl dělat s tmely a podobnými srandičkami, takže mi takové věci nějak přirostly k srdci a když jsem se potom začal věnovat počítačům jako mému největšímu koníčku a předvším pak casemoddingu, šlo už to lehce.
    Jsem rád, že se mé první výtvory líbí a snad to tak bude i s dalšími.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12