Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 40 z 40

Téma: Mini notebooky (netbooky) - informace, parametry, srovnání, jak koupit

Obyvatel SHW Avatar uživatele Liqid
    Registrace
    Feb 2008

Mno tak uvidime jak se to vyvine snad to pude nekde sehnat pod 4 000.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

xtonda: To těžko bude ve stejné cenové hladině, jako je MacBook Air nebo VooDoo Envy 133... Odhaduju to tak maximálně do 800 USD.

Tenhle stodolarový šmejd bych nekoupil ani za nic. Jeden důvod za všechny - není v tom x86 kompatibilní procesor a tudíž buď budete používat tu obskurní GNU/Linuxovou distribuci co tam je nebo sáhnete pod Debianu, který existuje snad pro všechny architektury a nebo si holt budete muset svoji oblíbenou distribuci zkompilovat sami.

BTW jestli si někdo myslí, že za 10 000Kč má plnohodnotný notebook, tedy nějaký šmejd typu Acer, tak by se měl vzpamatovat. O takový zmetek bych si ani neopřel kolo. Kvalitní notebooky začínají minimálně kolem 1000 USD.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Liqid
    Registrace
    Feb 2008

Tak tady je vidšt, že happymaster23 vá prachů jak méďa-béďa chlupů, neboť na net a kancelář ti noťas za 10 000 Kč v pohodově stačí!!!!

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

To je možné, mám se za to snad stydět? Já totiž lidi nerozděluji na chudé a bohaté, ale na chytré a hloupé. Ti chytří totiž říkají, že jsou příliš chudí na to, aby si kupoval levné věci... Acer není dobrý ani jako náhradní prkénko od záchodu. Ta parodie na notebook se nedá s takovým Dellem srovnat, baterka co vydrží půl hodiny, šasi co vydrží sotva půl roku.

A mimochodem povím ti sladké tajemství - jenom hlupák nakupuje přímo na dell.cz, ti chytřejší si to koupí přes někoho, kdo má přístup k velkoobchodní nabídce. To seženeš například špičkový Dell D630 za 15 000Kč i s NBD a větší baterkou. A hlupák jde někam do tesca a tam si koupí Acer za deset

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ale ne každý má známého, který nakupuje velkoobchodně od Dellu. Takže zatímco HP se běžně na eshopech seženou za ceny s dph jako je oficiální cena bez, tak dell teprve nedávno začal s normální distribucí domácích modelů, ale třeba ten zmíněný latitude prostě pro normálního člověka jinde než přímo u Dellu ke koupi není a ceny dell.cz jsou poněkud mimo.

Acer bych taky nebral, ale za 11 se dá koupit FSC Esprimo nebo HP 6720s i dualcorem. A když si to někdo koupí jako PC domů aby mu to nezabíralo tolik místa a mohl to případně odvézt na chalupu, tak to fakt stačí.

Liquid, mě za přijde, že neví co s prachama ten, kdo by byl schopný dát částku blížící se 4000 za takovou blbost ať už je to ta verze s Win CE nebo ta druhá s Linuxem, když za 5000 a pár drobných mlže mít Eee. Každopádně je to jen kecání, protože silně pochybuju, še se to tu bude prodávat.

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od happymaster23
    ...
    Kupuješ maso tak, že jdeš k řezníkovi a přes poražeče to přešmelíš za nižší cenu?
    Kupuješ rohlíky přes pekaře, kterej dává housky do trouby?
    Kupuješ knihy od týpka na výstupní kontrole v tiskárně?

Ne??? To to seš teda pěknej hlupák...

Ne všichni maji někde známý...

Citace Původně odesláno od xtonda
    ...
    Tak nějak...

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Prosím, pánové, omlouvám se, že jsem vás nepřímo označil za hlupáky.

Víte co by úplně stačilo? Napsat na fórum jako je toto poptávku, že máte zájem o něco od Dellu a určitě se někdo ozve. Pokud chcete někoho konkrétního, tak si do Googlu zkuste napsat "Jan Procházka". Řešením je taky si vyhlédnout nějakou velkou firmu, kde je na první pohled jasné, že Dell tlačí horem pádem a nějakého řadového zaměstnance poprosit, jestli by s vámi neudělal podobný kšeft. Jsou to většinou firmy, které mají rozsáhlé sítě terénních spolupracovníků, takže třeba nějaké spořitelny. Možností jsou spousty, někdo dokonce tvrdí, že stačí Dell poprosit .

Jinak uznávám, člověka s přístupem k velkoobchodní nabídce Dellu mám v rodině a tak je to určitě jednodušší, ale sehnat se určitě dá a pokud někdo tvrdí, že ne, tak asi ten hlupák je
    Naposledy upraveno uživatelem happymaster23: 04-08-2008 v 01:03

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Záleží to na kontaktech a taky na nátuře, já těmhletěm podpultovejm schovávačkám a veksláckej praktikám prostě moc nehovim, pro mě je to pryč i s bývalým režimem. Já v rodině nikoho s přístupem k velkoobchodní nabídce nemám a fakt nehodlám někoho nahánět a ukecávat a somrovat aby mi milostivě prodal Latituda, prostě projdu pár eshopů s širokou nabídkou, z na trhu dostupných vyberu model v požadované cenové hladině, projedu vyhledávače eshopů, kde ho mají nejlevnějc a koupím. Pokud se někdo nechá prosit aby vůbec sdělil ceny, tak ať si trhne.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Mate tady nekdo Wibrain? Konkretne model s GSM/3G - zajimalo by me jak se v tom chova telefonni cast
    Je leto a tahat s sebou vic krabicek mi uz tak trochu nebavi...

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Pro toho koho zajímá Eee 901 s GNU/Linuxem mám velice špatnou zprávu - u nás mají být až v říjnu! Pokud chcete více informací, klikněte na odkaz v mém podpisu .

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Sestavy, notebooky a PDA: Jaké parametry má mít PC
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 21-01-2009, 21:33
  2. Sestavy, notebooky a PDA: mini PC
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 19-12-2007, 17:26