reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Opera vs FireFox

Perfect (158)|30.8.2006 19:08
[QUOTE=FanATIk]Možeš mi ukázať kde ? najskor som myslel že vpravo dole ako je to pero s papierom ale nie to je rýchla odpoved, tak a kde je teda EDIT ??? som tu nový ale určite osobne by som to tlačítko viac zviditelnil, doteraz neviem kde je ![/QUOTE]

To tlačítko je tam myslím jen hodinu po odeslání příspěvků a mělo by být v pravo dole u postu...

Nebo taky se může editovat jen poslední příspěvek, teďka nevím.

EDIT:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
FanATIk (47)|30.8.2006 19:58
No jasne, dik, už som na to prišiel. Som zvyknuty na phpBB fora, kde možeš editovať svoj prispevok kedykolvek.
noegoncz (319)|21.3.2008 07:25
osobně používám Operu asi dva roky a za tu dobu jsem si na ni zvykl.Výše zmiňované gestury myší jsou pro již samozřejmostí jak doma,tak v práci. Bez nich si už snad ani nedokážu serfování představit. U FireFoxu jsem to nenašel,ale věřím,že to lze něak vyřešit. Jediné, co mě dosti poslední dobou štve je ,,tuhnutí,, Opery. Nemáte někdo podobné zkušenosti ?/jak to vyřešit ? tj stává se mi,že mi jednou za čas vytuhne opera na 2-3 vteřiny. zejména při prohlížení fotoalb.A to opakovaně. Nespadne mi,jen chvíli nereaguje na gestury myší a ani nejdou překliknout záložky. Občas mě to docela vytáčí.Díky
...No...Name... (586)|21.3.2008 07:34
Mně se tohle stává když si u CzC odškrtnu načítání všech produktů.Takže to bude nespíš problém Opery,na kterou je toho náhle moc...a nikdo s tím asi nic neudělá
P@pi (1519)|21.3.2008 09:28
Ano, přesně. Od určité doby mi zlobí CzC a tak jsem musel přejít jinam. Dělá mi to, i když nejsou zobrazovány všechny produkty. Zajímavé, že jinde jsem se s tím nesetkal. Navíc mě docela mrzí, že ten shop je oxy :X.
mech13 (5526)|21.3.2008 10:00
na czc to i v IE vyhodi chybu skriptu, kdyz jsou zobrazeny vsechny produkty a zavitam do nejake obsahlejsi kategorie. ale staci to odkliknout a stranky vpohode funguji
(driv to tak bylo, ted nevim kdy jsem tam byl naposledy)
Xaim (29)|21.3.2008 12:39
Opera je urcite kvalitni prohlizec a stejne tak i Firefox.

Opera je rychla malo narocna na pamet a zakladu velice vybavena s moznosti rozsireni.
Firefox je narocnejsi na pamet a predevsim vetsi pocet a ruzne addons muzou i vyrazne spomalit nahrani programu. Nektere addons i zpomali cely program, ale rekl bych ze to je casto problem primo v addons. Prednost Firefoxu je ze si vse muzete doinstalovat dle svich predstav a upravit, jde o OS (OpenSource). Takze me osobne nevadi ze v zakladu toho umi vyrazne min nezli Opera. Pokud jde o jadro Gecko (OS), tak tam by se melo asi nejvic zapracovat. Bohuzel zatim jine jadro neni na obzoru, coz je asi skoda (tj i jiny prohlizec, treba).
cool.user (2822)|21.3.2008 13:03
[QUOTE=Xaim;102867]Pokud jde o jadro Gecko (OS), tak tam by se melo asi nejvic zapracovat. Bohuzel zatim jine jadro neni na obzoru, coz je asi skoda (tj i jiny prohlizec, treba).[/QUOTE]

Jo vlastne, mezi geckem 1.8 a 1.9 neni prakticky zadny rozdil co? :rolleyes:
Encore1106 (424)|21.3.2008 14:40
[quote=noegoncz;102787]Výše zmiňované gestury myší jsou pro již samozřejmostí jak doma,tak v práci. Bez nich si už snad ani nedokážu serfování představit. U FireFoxu jsem to nenašel,ale věřím,že to lze něak vyřešit.[/quote]Ohledně tohohle doporučuju pro Firefox addon "Mouse Gestures", kterej běží už i pod FF3. Já ho mam na všech počítačích a spokojenost.
Xaim (29)|21.3.2008 17:06
[quote=cool.user;102883]Jo vlastne, mezi geckem 1.8 a 1.9 neni prakticky zadny rozdil co? :rolleyes:[/quote]

To jsem snad rekl ? :)
cool.user (2822)|24.3.2008 15:02
Prinejmensim to tak vyznelo...
TJK (3)|27.4.2008 12:11
Používám několik let FF k max spokojenosti... Extensiony jako AdBlock+, NoScript, SiteAdvisor, FlashGot... jsou funkce o kterých si může Opera nechat jen zdát... S FasterFoxem FF dosahuje velmi podobné rychlosti jako Opera... Papá sice 150MB z ramky ale při 10 záložkách... BTW Opera na tom byla dost podobně. Mouse Gestures se do FF taky dají přidat... i když je to okopírované.
Janyk1 (997)|28.4.2008 19:40
Ale Opera je Opera:inlove
Imho to bude věčné téma, a třeba se sem přidá i IE (ale až tak ve verzi 9, až bude krapet použitelnej:D)-snad se nikdo nenaštval:shut