reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s internetem - (**vyriešené**)

MarekVys (80)|15.6.2008 15:37
Mám doma ADSL modem pro 4 počátače. Na 3 jede vše bezvadně ale najednou, z čista jasna na 4tém nejede internet, zajímavé je že icq funguje ale žádný internetový prohlížeč ani aktualizace programů. Chyba se objevila na jednom pc po měsících fungování z čista jasna bez jakékoliv úpravy či změny nastavení. Vůbec nevím jak to řešit, či co vyzkoušet, myslel sem že vypadlo připojení, nebo něco s kabelem, ale icq funguje a lze jím posílat zprávy a na dalších 3 pc jede také vše normálně.
eraser (0)|15.6.2008 15:57
Tak možno ti nefunguje DNS, chcelo by to vypísať IP jednotlivých počítačov v sieti a tohto, ktorý nefunguje správne.

Použi príkazový riadok a príkaz IPCONFIG /ALL a hoď sem výpis.
MarekVys (80)|15.6.2008 16:11
Jo, tak jsem se unáhlil, omlouvám se za zbytčený topic, podařilo se mi to s menším pročtením jiných fór. Ručně jsem nastavil v připojeních DSN a už všechno pracuje jak má. Děkuju, a za zbytečný topic se omlouvám.

Jinak jestli to někoho zajímá, moc pěkný návod na nastavení dsn je atdy: http://www.klfree.net/view.php?cisloclanku=2004071602
pro ty co jako já tápají v nastavení DSN, jenom jinou IP adresu nastavíte, já např 194.228.2.1 pro O2