Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.

Zobrazit výsledky hlasování: Váš oblíbený hosting?

Hlasujících
34. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Forpsi

4 11.76%
  • Český hosting

4 11.76%
  • Ignum

2 5.88%
  • Active24

1 2.94%
  • Banán

2 5.88%
  • Pipni

0 0%
  • Savana

0 0%
  • jiný

21 61.76%
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 24 z 24

Téma: Oblíbené hostingy

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od Aischylos Zobrazit příspěvek
    jasně tak WebZdarma je dobrý hosting pro nenáročné, pokuď však někomu na jeho webu záleží, tak by měl asi volit nějaký placený hosting...
    No WZ má i placenou verzi samozřejmě, ale pokud k tomu přistupují jen 2x lépe než k té zdarma, tak nebrat ))
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od a8nr Zobrazit příspěvek
    Taky momentálně hledám něco s rozumným poměrem cena/kvalita pro osobní potřebu. Jak se koukám, tak nejmenší částka bude asi 50 Kč/měsíc (samozřejmě PHP, MySQL), nebo víte někdo o něčem levnějším?
    Koukni na gigaserver.cz

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele HiLow
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od crasher.km Zobrazit příspěvek
    osobně mám už nějakej ten pátek forpsi.cz a jsme maximálně spokojen - dostupnost webu 100%,ceny hodně slušné, support výborný, kvalitní připojení ..... mno prostě spokojenost maximální jen mě trochu zarazilo,že jejich mail agent nedokáže filtrovat poštu pomocí uživatelem definovaných typů...ale to má prý vyřešit brzy další verze ( už běží beta verze)
    V minulosti jsem take daval vsechny weby na forpsi, ale nemam tak dobre zkusenosti, jako ty. Oproti jinym byli celkem drazi, zakaznicka podpora nic moc a jednou se mi stalo, ze mi odpojili domenu i kdyz byla zaplacena, protoze meli v systemu nejakou chybu.

Starousedlík SHW Avatar uživatele crasher.km
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od HiLow Zobrazit příspěvek
    V minulosti jsem take daval vsechny weby na forpsi, ale nemam tak dobre zkusenosti, jako ty. Oproti jinym byli celkem drazi, zakaznicka podpora nic moc a jednou se mi stalo, ze mi odpojili domenu i kdyz byla zaplacena, protoze meli v systemu nejakou chybu.
    Tak s podporu jsem potřeboval zatím jednou a pomohla mi ochotně jedna slečna s pěkným hlasem
    Jsou trošku drazí,ale ... za tu linku mi to stojí ( 176kč za 10Gb ,Mysql,Php,gold podporu,CZko na měsíc)
    Jedinej problém bylo ,když sme omylem poslal 186kč místo 176kč - napsali mi ,že platba nebyla uskutečněna protože je rozdílná cena,tak sem to musel řešit s fin. oddělením ,ale za pár minut bylo vše OK

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele HiLow
    Registrace
    Jul 2006

Tak s podporu jsem potřeboval zatím jednou a pomohla mi ochotně jedna slečna s pěkným hlasem
    Jsou trošku drazí,ale ... za tu linku mi to stojí ( 176kč za 10Gb ,Mysql,Php,gold podporu,CZko na měsíc)
    Jedinej problém bylo ,když sme omylem poslal 186kč místo 176kč - napsali mi ,že platba nebyla uskutečněna protože je rozdílná cena,tak sem to musel řešit s fin. oddělením ,ale za pár minut bylo vše OK
    Tak jsi mel dobre zkusenosti, ja ne. Odpojili mi web jedne realitky na 2 dny!!!! I kdyz bylo zaplaceno, tak jsem migroval k Active24. Mesic jsem resil s realitkou nahradu skody, protoze jsem jako spravce byl za to odpovedny. Nastesti jsem z toho vybruslil, ale takove problemy nepotrebuji, proto u me forpsi skoncilo.

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

osobně mám už nějakej ten pátek forpsi.cz a jsme maximálně spokojen - dostupnost webu 100%,ceny hodně slušné, support výborný, kvalitní připojení ..... mno prostě spokojenost maximální jen mě trochu zarazilo,že jejich mail agent nedokáže filtrovat poštu pomocí uživatelem definovaných typů...ale to má prý vyřešit brzy další verze ( už běží beta verze)
    co víc si přát...slyšel jsem na forpsi i negativnější ohlasy, ale ono asi záleží jak se to sejde...

Pravidelný diskutér Avatar uživatele a8nr
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od P@pi Zobrazit příspěvek
    Koukni na gigaserver.cz
    Dík za tip, nakonec jsem skončil u kapusta.cz. 500 MB za 120 Kč za rok se nedalo odmítnout. Administrace sice spartánská, ale co by taky člověk čekal.

Starousedlík SHW Avatar uživatele crasher.km
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od a8nr Zobrazit příspěvek
    Dík za tip, nakonec jsem skončil u kapusta.cz. 500 MB za 120 Kč za rok se nedalo odmítnout. Administrace sice spartánská, ale co by taky člověk čekal.
    tak to je nic moc ... já mám 10gb ,1gb main ( neomezený počet) za 167KČ

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od HiLow Zobrazit příspěvek
    Tak jsi mel dobre zkusenosti, ja ne. Odpojili mi web jedne realitky na 2 dny!!!! I kdyz bylo zaplaceno, tak jsem migroval k Active24. Mesic jsem resil s realitkou nahradu skody, protoze jsem jako spravce byl za to odpovedny. Nastesti jsem z toho vybruslil, ale takove problemy nepotrebuji, proto u me forpsi skoncilo.
    A s Active24 panuje u tebe spokojenost? Slyšel jsem na ně celkem dobré ohlasy....

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 13-10-2009, 14:54
  2. Webové prohlížeče: Oblibene z IE do Opery?
    Od Apophis66 v sekci Internet
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 28-09-2008, 23:06
  3. Které žánry jsou Vaše oblíbené?
    Od Karel Polívka v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 50
    Poslední příspěvek: 24-08-2008, 23:51
  4. Používáte funkci "Oblíbené"?
    Od Karel Polívka v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 20-05-2007, 12:46