reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Dnešní hudba, aneb co posloucháte?

...No...Name... (586)|15.11.2007 16:34
U mě je to převáždě DANCE a všechno kolem něj...Ale čas od času i neco jinýho...Pokud to neni zpívaný německy a nepodobá se to metalu,případně tomu co hrajou Tokio Hotel tak si to rád poslechnu...
Nettle (128)|15.11.2007 23:10
Posloucham hlavne: Slipknot, Korn, Rammstein, Vypsaná fixa, Jaksi Taksi, Red hot chili peppers, Harlej, Kabát, System of a down. samozrejme si poslechnu i neco jinyho - pokud to neni hip-hop ten fakt nemusim.
Intri (3490)|15.11.2007 23:22
Heh, to je hodně dobrá otázka. Nikdo neví, co poslouchám, ani já ne. Je to hrozně různorodé, ale nejraději instrumentálky, hlavně soundtracky her nebo filmů. Jinak nemám vyhraněný styl, kromě dechovek a death metalu snesu snad všechno, prostě se mi líbí skladba od skladby. Je fuk, jakého je stylu. Buď se mi líbí, nebo ne.
delaware (4)|24.11.2007 20:57
rock, alternativu, ska, reggae. zalezi na okolnostech. nazivo zboznuju skacko a treba v posledni dobe jmenovite united flavour. a jinak the killers, moji nejoblibenejsi, hudba, ale hlavne ty texty.. :)) skoda, ze jsem na ne nemohla zive na rfp.
Ivo Mašek (507)|25.11.2007 09:24
Když mám náladu, tak si po inetu pustím americký rock-blues z 50-tých let, často i rock and roll a bigbeat. Všechno 50-tá a 60-tá léta., a těžký rock ze 70-tých let.
Dnešní styly mě teda vůbec neberou. Protože místo zpěvu už je to oddrmolený text ve formě "stranického" projevu, čím vulgárnější, tím "cool" (to nikdy nepochopím). A nová móda, kde se hudební nástroj nahradí vyluzováním jakýchsi tónů z úst - no to je bomba. Tak buď se naučím hrát na hudební nástroj, a nebo na to nemám vlohy a jdu makat třeba rukama. (no ale to se dneska moc nenosí)
tgfh (2985)|25.11.2007 18:40
[SIZE="1"]EDIT by P@pi:
Co je to za nápad sem dávat linky na soubory bez popisu?[/SIZE]

Odkaz na Paul Van Dyk - Nothing but you (Cirrus remix) (přímo MP3)

http://www.nfsu.ru/music/12-paul_van_dyk_-_nothing_but_you(cirrus_remix)-ost-2004-djn.mp3
CommanderZ (512)|12.12.2007 12:20
Symphonic, power a gothic metal

Last.fm to vi...
mastermind (18)|14.12.2007 07:48
Většinou člověk najde něco dobrého v každém hudebním stylu...

Ale převažuje u mne metal:
Satyricon, SSOGE, Hypnos, Vader, Behemoth, Samael, Amon Amarth, Le Scrawl...
Jinak si rád poslechnu i vážnou hudbu - a to nemyslím jen v kombinaci filharmonie s metalovou kapelou. :)

Potom takový ten podklad když něco člověk dělá a na hudbu se nesoustředí - rock a pod.
Apophis66 (228)|16.12.2007 23:55
Metal - Judas Priest, Manowar, Vader...
Deexer (365)|28.6.2008 22:48
Čus lidi, jelikož doba postupuje tak bych se chtěl dozvědět co tak lidi v nešní době poslouchá za hudbu :)
Janeks (221)|28.6.2008 23:11
Nazdar, no tak nejčastěji metal a rock. Spíš starší kousky - taková heavy metalová klasika...
Judas Priest, Twisted Sister, AC/DC, G&R, Mötley Crüe. Z novějších Hammerfall, Turisas
Z české hudby : Harlej, Alkehol, Kabát, Argema, Premier.....
Punk: Prapočátek v podobě Ramones, a z novější snad jen Rancid a Bad Religion
V poslední době se mi začíná líbit Joe Satriani
speedsnail (4876)|28.6.2008 23:17
No u me byl vyvoj dost rozmanity.

rádiovky (roxette, savage garden) -> rock (Queen, Rolling Stones K, Pink Floyd K) -> hard rock 70´ (deep purple K, sweet) -> metal (metalica K) -> disco (no jo, zacala puberta a chodilo se trsat) -> trance (uz hooodně dlouho, odhadem tak 6 let. Transmission K, Tiesto K dalsi akce)

Takze sem skoncil u tanecni muziky, nicmene mam rad i vse co jsem poslouchal drive.

vysvětlivky: K - koncert, co si dobře pamatuju tak všechny v Praze.
Apophis66 (228)|28.6.2008 23:25
Tak ja jedu hlavne v metalu, muzu skoro vsechen od starejch zacatku az po Death Metal...jinak posloucham sem tam neco jinyho(Beethovena z klasiky, rock, punk/rock, blues/rock)
pavel_p (993)|28.6.2008 23:29
Tak různě, metal už moc ne, takže nějaký rock/pop, hudba z 80tých, v případě nálady vyjímečně techno.
Z toho rocku Nightwish, Epica, Metallica, AC/DC, Ozzy Osborne, Led Zeppelin, Genesis, Peter Gabriel, Phil Colins, Dire Straits, Roxette, Bon Jovi, ...
Smeli (2302)|28.6.2008 23:47
Nepodváděl sem :D Opravdu poslouchám vše kromě dechovky a country ;)
ICE_D (2754)|29.6.2008 01:41
Posloucham hiphop a tanecni hudbu, ktera v nabidce nebyla, tak jsem zaskrtl pop i trance, pac je to nco mezi :D
Jiziii (796)|29.6.2008 08:30
Rock,Metal - Kabát, Landa (orlík), Tři sestry, Komunální odpad, Slipknot, Sepultura, Within temptation, Moonspell, Hammerfall, Iron maiden, Nightwish, System of a down, a mnoho dalších :-)
Zeli (397)|29.6.2008 08:56
Ja posloucham co hrajou v radiich a to co me zaujme kdyz to u nekoho slysim. Primo vyhrazeny styl/y nebo kapelu/ly nemam, je to kus od kusu... I kdyz je tu jedna kapela od ktery se mi libi uplne vsechno - Psychohlina :D, maji dobry texty a "zajimavej" projev.
adolfik (236)|29.6.2008 09:24
Hlavně Rock a Metal. Poslední dobou jsem si oblíbil vážnou hudbu a OST z oblíbených her a filmů (Vangelis, Jeremy Soule, ...). Jinak opravdu nesnáším Hip Hop a celej jeho styl podobný (teď si nadělám neprátel :-D)
CommanderZ (512)|29.6.2008 11:02
metal...

1 Machinae Supremacy 5,274
2 HammerFall 4,329
3 Ayreon 4,045
4 Nightwish 3,875
5 Rhapsody 3,158
6 Within Temptation 2,614
7 Leaves' Eyes 2,315
8 Epica 2,300
9 Dream Theater 1,562
10 Elvenking 1,430
11 Sirenia
.
.
.

http://www.last.fm/user/CommanderZ/
Deexer (365)|29.6.2008 11:08
Ano omlouvam se DANCE jsem tam psal, ale z nejakeho duvodu mi to vypadlo jak jsem to porad upravoval.

Jinak jak sem cetl METAL docela jede :) ja osobne preferuju elektronickou hudbu :)
Withman (1337)|29.6.2008 11:19
Ještě před pár lety bych řekl HIP HOP, bohužel dnes se stal HH "modlou" pro mladé "děti" a svět se tomu přizpůsobil, takže v dnešní době najít kvalitní HH je příliš těžká věc.

Ze hudebních stylů mám nejradši Hip-Hop, Trip-Hop, ChillOut a DnB.

Z HH mám nejradši:

Promoe
Looptroop
De Fuck To - Pár Vět
Severská dvojka +Wuty
Mos Def + Talib Kweli - Black Star
Beastie Boys
Asian Dub Foundation - Community Music
Wich - Time is Now
a možná by se ještě pár alb našlo. :notsure

Z Trip-Hopu a ChillOutu mám nejraději:
Portishead
Flunk
Chicane
Mandalay
Hooverphonic
Royksopp
Lemongrass
Morcheeba
Morphine
Olive
Sneaker Pimps
Tricky

a teď naposledy jsem dostal doporučení na Belleruche - výborná záležitost. :thumb

S DnB začínám, takže tu mám jen nějaké alba od Andy C.
Sikil79 (429)|29.6.2008 11:36
Heavy Metal, Power Metal, Speed Metal, Melodic Metal...

Iron Maiden, Gamma Ray, Helloween, Edguy, Hammerfall, Sabaton, Freedom Call, Manowar...

Takže asi tak.
noegoncz (319)|29.6.2008 12:29
Tak na první místo bych dal určitě -> Metallica (poslední Praha byla super :) ), dál Korn, Rage against the machine,.Ale klidně si poslechnu i Madonnu,Bizkity, Chinasky,atd. :)
kane.shw (1231)|29.6.2008 12:39
[size="3"]ROCK FOREVER![/size] :thumb
Maximus12 (763)|29.6.2008 13:13
Tak ja nemám vyhraněnej žánr, ale spíš poslouchám to co někde slyším a líbí se mi to , tedy nejčasjtěji z Pop a Rock.. . Někdy i jiné věci, prostě podle toho co mě jak chytne :)
Trippax (154)|29.6.2008 13:37
kedysi som pocuval vecsinou Hardcore, Gabber, minimal Techno, House a Trance... no teraz pocuvam všetko co sa mi aspon trocha paci... skor starsie hity... rock n roll Jerry Lee Lewis, Little Richard, Carl Perkins, potom rock Sweet Slade Doors Led Zeppelin Deep Purple tiez Creedence, Badfinger, Albert Hammond, ElwisP Louis Prima Louis Armstrong atd. A je toho ešte viac. :)
xmarek (1676)|29.6.2008 15:25
Všechno možné s vyjímkou Country, Dechovky a těch dnešních odrhovaček pro puberťačky. Jinak se to liší dle nálady. Hodně si potrpím na kvalitní interpretaci hudby, kde jsou nástroje krásně separované. :D Vesměs hudba co něco pamatuje (ale zas ne moc :D).

Mezi mé velké oblíbence patří např. Pink Floyd.
AlAhmed (47)|29.6.2008 15:44
Poslůchám hlavně Metal - Nightwish, Apocalyptica, System of a Down; Rock - su vlastenec takže Kabát; Disco (to mě v tej anketě nějak chybí) - Gabry Ponte, Groove Coverage, Special D, Eiffel 65,... ; a protože chodím aj v kroji, tak príležitostně dechovky :)
Magnatt (145)|29.6.2008 17:13
Především metal, mám také rád klasiku, OST a jazz (no tyto styly se i metalem prolínají, mnohdy dost znatelně).
Petr S. (1220)|29.6.2008 18:11
[quote=Maximus12;136868]Tak ja nemám vyhraněnej žánr, ale spíš poslouchám to co někde slyším a líbí se mi to , tedy nejčasjtěji z Pop a Rock.. . Někdy i jiné věci, prostě podle toho co mě jak chytne :)[/quote]

Jsi můj člověk Maxime :-)
...No...Name... (586)|29.6.2008 21:07
No tohle?Samej Rocker?Já jsem srdcem i krví Dancař(zní to divně,ale snad mě chápete...).A nějaký výběr skupin...Nejvíc jse to Scooter.A pak po stejných dílech Milk In.,Sylver,Kate Ryan a podobé...Z výběrů pak Taneční Ligy,Remixlandy a mnoho dalších...No a poslední dobou jedu i do R´nB a Popu...např. nová alba od Ushera,Madony,Estelle,Mariah Carey,Gipsi CZ a třeba i nové cédo od Děda Mládek Ilega Bend...a samozřejmě že je to všechno warez;)...
imperator21 (56)|29.6.2008 21:32
tak já jedu na punku a rocku :) v poslední době to byl hlavně Billy Talent a teď zase Horkýže slíže (hlavně ty starší písničnky)... ale něčím starším (prostě klasika) taky nepohrdnu. ale jinak to co se mi zrovna líbí (né to co letí ale to co se dobře poslouchá)

btw. ještě tam chybí DnB (Dram en bejs) :D

edit. jó ještě by mohla být možnost "ostatní" protože občas poslechnu nějaký ten filmový soundtrek (chtěl jsem napsat track ale tohle zní jako star trek :D) třeba LOTR nebo StarWars (jóó) nebo tunu dalšich. taky "herní hudbu", třebas Halo a ostatní...
Deexer (365)|29.6.2008 22:26
No jsem rad za vase nazory :) jak koukam na anketu, a ctu si vase prispevky tak vede ROCK a METAL :) tak proc by ne ze :) je toho plno vsude, a hafec dobrejch skupin :)

no jako nejlepsi capci jsou SLIPKNOT! :D:D
Withman (1337)|29.6.2008 23:03
Možná přidám ještě ROCK a PUNK. :D Byl jsem na předposlední Metallice v Praze a bylo to božžžží...mají spoustu starých a hodně dobrý alb - Load, Master of Puppets apod. No a z punku jsou boží E!E, to je klasika a taky Horkýže Slíže. Osobně nemám problém jít na pungáčský koncík...je to prdel. :D

Ale mr*ky jako Kabát fakt nemusím, to je hot shit...:thumbdown
P@pi (1519)|30.6.2008 08:04
Sloučil jsem to s dva roky starým vláknem, které jste asi přehlédli...., i když někteří psali i tam a stejně napíšou to samé znova místo toho, aby upozornili na dvojí vlákno, že?
Pavel Boček (4169)|30.6.2008 18:06
[QUOTE=Karel Polívka;506][SIZE="1"]...Rammstein[/SIZE][/QUOTE]
[SIZE="1"]:eek: tak to bych opravdu netipoval :D[/SIZE]

Nejsem nijak extra vyhraněný, když se mi něco líbí, tak si to třeba pustím nebo si pak seženu nějakou desku...takže tu mám nějaké ty parádní výběry z 80. a 90. let (hlavně pop a dance, ale i techno a tak převážně všechno mezi :)), něco z toho jsem si nabral i kapel, hlavně tedy Camouflage, The Bloodhound gang apod., dost se mi líbí Eiffel 65 (a už je načase zkusit pokračovatele rozpadlé zkupiny, Bloom 06).

Tuhle jsem si zase třeba pustil Michala Tučného z desky :inlove
pas!k (3765)|2.7.2008 16:37
Poslednich par let me usi nejvice zamestnavaji asi Nine Inch nails .. (jejich prazsky koncert beru jako jeden z nejemotivnejcich okamziku sveho zivota :)) dale Ministry .. skoda ze konci pristi ctvrtek je naposledy uvidim na zivo ve vizovicich .. pred par tydny jsem si strihnul parkrat i slayer protoze jsem se na ne chystal na topfest na slovensko (mimochodem velice povedeny koncert) jinak se mi to strida mivam obdobi kdy si radej poustim klidnejsi pochmurne veci ala Type o negative , starsi Paradise lost .. do toho si strihnu treba tatabojs a pak se to preklene v obdobi kdy si poustim vyhradne same narezy :) vseobecne se nebranim zadnemu hudebnimu stylu .. pokud v tom najdu nejake teleso ktere mi z daneho stylu neco preda a je zabava to poslouchat ..


PS:

Nesnasim kapely typu kabat, horkyze slize, linkink park, a pseudo pankace offspring a green day :)
crasher.km (919)|2.7.2008 16:42
[QUOTE=pas!k;138153]......PS:
Nesnasim kapely typu kabat, horkyze slize, linkink park, a pseudo pankace offspring a green day :)[/QUOTE]


Asi dostaneš -RP :D:D:D


Poslouchám cokoliv ,co má rytmus a chytlavou melodii. Nemám rád lidi ,co poslouchaj jeden jedinej styl,oblýkají se tak, chovají se jako zpěváci a jsou pro ně schopní zabíjet :) prostě EMO :D
Poslechnu si prostě techno ,metal,hiphop i rock :) cokoliv...
poslechní dobou hodně Korni nebo SOAD a taky Rise Against ;)
Pavel Boček (4169)|2.7.2008 16:51
[QUOTE=pas!k;138153]...[/QUOTE]

Znáš Kutloch ? To je kapela :D Už by jim zase měl jet web, dá se to tam stáhnout...
Satanica (4)|16.7.2008 12:25
Breakbeat, dnb, jungle, tekky a ruzne -core :) ( proste systemy ). Ostatni styly taky nejak prelouskam ale doma bych si je asi nepustil. At zijou freeparty :)
Unknown26 (48)|28.7.2008 13:42
Raggae, Tekno (a tomu podobne), sem tam Rock, ale celkovo vsetko co je dobre. Konkretne: Horkyze Slize, Rob Zombie, Alpha Blondy, Bob Marley, Hypnotix, Manu Chao, atd...
Rejj (47)|30.7.2008 23:43
Metal -nejradsi mam symphonic metal (Nightwish), kdyz mam naladu tak death/black metal.
Vazna hudba - hlavne soundtracky - napr SW: Republic commando ma skvelej(Star Wars vsechny), pak samozrejme Pirati z karibiku, je toho vic, ale ted si vzpomenu na tyhle...
koubis (101)|31.7.2008 11:00
80's, 90's, českej rock (Kabát, Harlej, atd.), co zahraničních se interpretů týče, tak nejčastěji Iron Maiden. A samozřejmě ještě klasiku :-)

Dnešní hudbu nesnáším (hiphop, techno a tomu podobný), bych blil.
Setik (23)|3.8.2008 17:06
no ja posloucham Nightwish, Rammstein. Z ceskeho hlavne Kabat.

hlavne ale ty Nightwish, ty jsou podle me nej
gObla (77)|3.8.2008 20:48
Hip-hop=TafRob:)
tgfh (2985)|29.4.2009 19:51
TRANCE :-}}}}}}
Kdysi ATB pak Paul Van Dyk pak Chicane a nyní Armin van Buuren

->> [nomedia="http://www.youtube.com/watch?v=aUnkXAaUtoU"]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia] <<-
Richmond (8084)|29.4.2009 20:03
Prakticky cokoliv dobryho. Driv hodne Prodigy, house, trance, dnb, techno a ted opet prodigy a sem tam nejaky setik. Armina taky, ale spis neco "progresivnejsiho" ;) [ame="http://www.youtube.com/watch?v=TN3zkfOq9aI"]YouTube - Loveparade 2008 - Armin Van Buuren[/ame]
kevin00 (10238)|29.4.2009 20:11
Oi!, Ska, Oi!Punk, StreetPunk ...
Rozhodně žádný techna, hip - hopy, trance a podobný "koule" styly ...

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=olZn31rT66Y&fmt=18"]YouTube - Operace Artaban - Streetkids[/ame]
jrx (1880)|29.4.2009 20:15
Taky se vymáčknu. U mě převládá hlavně rocková muzika, punk a občas ujedu i na něčem jiném. Na tom, co se mi zrovna líbí (v rádiu, soundtrack atd..), je jedno jaký styl. Kdybych měl jmenovat tak to bude asi Offspring, Nirvana, Horkyže Sliže, Billy Talent, Anti-Flag. Dále pak Pendulum a něco od Prodigy, nějaké ty starší songy od Evanescence, Avril Lavigne, U2, Green Day... :) Nemám odpor k jiným stylům, i když je nemusím, spíš mi vadí chování některých "fanoušků" těchto hudebních stylů.