Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 21

Téma: nefunkční USB

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Ahoj všem mám problémek nefunguje mi USB ať tam připojím cokoli tak s emi to npřihlásí nevíte někdo co s tím?Díky moc
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Oct 2006

Vic informaci by nebylo? Jaky mas HW, jak se to zachova (jestli se ukaze nejake zarizeni v systemu nebo jestli se nestane vubec nic nebo jestli to alespon Windows vydaji zvuk po pripojeni)? Blika napriklad flash disk po pripojeni do PC?

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od hl.hl Zobrazit příspěvek
    Vic informaci by nebylo? Jaky mas HW, jak se to zachova (jestli se ukaze nejake zarizeni v systemu nebo jestli se nestane vubec nic nebo jestli to alespon Windows vydaji zvuk po pripojeni)? Blika napriklad flash disk po pripojeni do PC?
    právě že to nedělá vubec nic ani foták ani flashka nebliká,prostě je to mrtvola

Starousedlík SHW Avatar uživatele Maximus12
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Drtek Zobrazit příspěvek
    právě že to nedělá vubec nic ani foták ani flashka nebliká,prostě je to mrtvola
    A do jakých USBček to strkáš ? Do nějakých vyvedených z casu nebo přímo do usbček na desce ???

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od Maximus12 Zobrazit příspěvek
    A do jakých USBček to strkáš ? Do nějakých vyvedených z casu nebo přímo do usbček na desce ???
    usb vpředu na bedně,ještě nadávno jsem je normálně používal a teď nic

Starousedlík SHW Avatar uživatele astec
    Registrace
    Jun 2008

Ach jo znova a pomalu:
    Operační systém, značka desky, HW konfigurace, ao se s počítačem dělalo naposle než to přestalo fungovat

Starousedlík SHW Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006

Taky bych to zkusil strčit přímo do desky.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Petr S. Zobrazit příspěvek
    Taky bych to zkusil strčit přímo do desky.
    Jo přesně tak, zas další co se nemůže podívat jak napsat smysluplný příspěvek .
    Pokud by to na desce šlo, možná máš jen povolené konektory nebo něco s těma usbčkama vyvedenejma dopředu, nepoužáváš eště nějakou prodlužku nebo usb hub ?

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

já mám stejnej problém,nejdřív mi přední usb šlo bez problémů,ale pak z ničeho nic vypadlo,zkoušel jsem přeinstalovat řadiče usb ve správce zařízení,kouknul jsem se na přední stranu case jestli je všechno dobře připojený a vypadalo to, že jo a kouknul jsem se jestli je to dobře připojený k základní desce a tam to bylo taky v poho, volal jsem do prodejny,kde jsem si ten pc kupoval a tam mi řekli,že bych to musel poslat,že to asi bude závažnější problém a tak mi poslali usb hub,ale kdyby jste věděli co s tim tak poraďte,moje zákl.deska je Asus M2N-E nforce 570 sli (Ps: s počítačem jsem nic nedělal,žádnej reinstal windows,žádnej update bisosu,nic podobnýho)

dík za radu

Starousedlík SHW
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od L4c0 Zobrazit příspěvek
    já mám stejnej problém,nejdřív mi přední usb šlo bez problémů,ale pak z ničeho nic vypadlo,zkoušel jsem přeinstalovat řadiče usb ve správce zařízení,kouknul jsem se na přední stranu case jestli je všechno dobře připojený a vypadalo to, že jo a kouknul jsem se jestli je to dobře připojený k základní desce a tam to bylo taky v poho, volal jsem do prodejny,kde jsem si ten pc kupoval a tam mi řekli,že bych to musel poslat,že to asi bude závažnější problém a tak mi poslali usb hub,ale kdyby jste věděli co s tim tak poraďte,moje zákl.deska je Asus M2N-E nforce 570 sli (Ps: s počítačem jsem nic nedělal,žádnej reinstal windows,žádnej update bisosu,nic podobnýho)

dík za radu
    A znamena to, ze zadni USB (na desce) jde nebo jak je to?

Registrace
    May 2006

dík za radu
    Pokud ti nejdou jen přední USB je problém asi v konektoru od casu co k nim vede, pokud ti nejdou ani zadní je problem s deskou.

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

zadní usb mi jde bez problému,jenom přední usb mi nejde,když něco připojim tak se nic nezobrazí a nic neproblikne

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

zadní usb mi jde bez problému,jenom přední usb mi nejde,když něco připojim tak se nic nezobrazí a nic neproblikne
    Dej sem fotku tvého zapojeného USB konektoru + popis jednotlivých pinů kabelu vedoucího ze skříně.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006

Zkus nějakou live distribuci Linuxu (dobré je a sám používám Kubuntu - dá se spustit i z CD), jestli v ní ty tvoje přední porty poběží. To nám ukáže, zda máme hledat chybu ve Windows a nebo v HW (BTW: koukni do mého podpisu, co je vlastně hardware )

Ps: s počítačem jsem nic nedělal,žádnej reinstal windows,žádnej update bisosu,nic podobnýho)
    Pokud to předtím šlo, počítám, že i zapojené to bude dobře.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Ahoj všem problém vyřešen volnej konektor,zadek šel a předek nic,tak jsem to všechno omakal a nastrkal a pohoda.Všem dík za rady.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední