Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 40 z 40

Téma: Čištění obrazovek - obecně LCD i CRT

Starousedlík SHW
    Registrace
    Oct 2006

Tak ja potkal u nas na firme nekolik CRT kde chybely kusy reflexniho filmu. Zajimave, ze vzdy slo o znacku SONY. Asi nekde udelali soudruzi chybu.

Jinak u notasu cistim lcd vzdy nekde v aute, kdyz se postavim tak, ze mi na nej sviti slunicko a pres prach nic nenio najednou videt. Vezmu z kapse kapesnik, opatrne setru prach a viditelnost je hned o 10 radu lepsi. A ono to zas tak mesic vydrzi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Janyk1
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od deeean Zobrazit příspěvek
    Má tu někdo zkušenost s čištěním lesklého LCD tímhle:www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514500400000095B (Ednet LCD screen cleaner tissues)?

Já lesklé LCD na ntbku čistím tímhle a vždycky se to pak krásně leskne. Vždycky to tak jenou za týden/10dní přetáhnu a zase se v tom monitoru vidím...ono zrdcadla se čistí

//imho to cos postnul je podle mě to samý

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Janyk1 Zobrazit příspěvek
    Já lesklé LCD na ntbku čistím tímhle a vždycky se to pak krásně leskne. Vždycky to tak jenou za týden/10dní přetáhnu a zase se v tom monitoru vidím...ono zrdcadla se čistí

//imho to cos postnul je podle mě to samý
    Koukal jsem na to a lidi v diskusi docela brečej nad tím, že to rychle vysychá. Já zkusím ty ednet, třeba to má lepší uzávěr. Uvidíme...

Starousedlík SHW Avatar uživatele Janyk1
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od deeean Zobrazit příspěvek
    Koukal jsem na to a lidi v diskusi docela brečej nad tím, že to rychle vysychá. Já zkusím ty ednet, třeba to má lepší uzávěr. Uvidíme...
    Mě to nevysychá (pokus se při zavírání samozřejmě neskřípne kousek utěrky, pak to vyschne, ale to je jasný.) Já myslím, že uzávěr těsní dobře, pokud se dobře zavře

Ale podle mě je to jedno

Pravidelný diskutér Avatar uživatele bags
    Registrace
    Sep 2007

kde se da na netu koupit nejaka kvalitni uterka pro leskle LCD ?
    Naposledy upraveno uživatelem bags: 30-05-2008 v 10:33

Starousedlík SHW Avatar uživatele Draken
    Registrace
    Aug 2007

na lcd i crt se prodávají navlhčené utěrky po 10kusech+10kusů suchých pro utření za sca 200kč
    nebo pak někdo používá utěrku na brýle
    já preferuju navlhčenou papírovou kuchyňskou utěrku na lcd-čko už rok a ani škrábanec!
    ps: hlavně jemně a né mokrou ,ale vlhkou!

na crt je to fuk je to stejný jako otřít televizi...

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Zdravím. Jak říká Draken tak je ta sada vlhčené a suché ubrosky např. http://www.abacus.cz/?cls=stoitem&stiid=1015705 tyto Emtec uplně ideální. Mám s ní dobré zkušenosti. LeoV

Nováček Avatar uživatele shasler
    Registrace
    Mar 2011

Má zkušenost je taková, že jakýkoli prostředek obsahující nějakou chemikálii vytvoří nakonec šmouhy od oné chemikálie. Osobně používám jen hadříky z mikrovlákna, které si poradí i s mastnotou a případně jen čistou vodu. S destilovanou vodou zkušenost nemám. Je otázka, zda absenci solí může za následek lepší absorpci nečistot nebo naopak... tak dalece do chemie nevidím. Pokud mám monitor čistý, nikdy na něj neukazuji prstem a mlátím ruce těch, co se o to pokoušejí, takže jenom odstraňuji prach. Odfouknutím, nebo obyčejným látkovým kapesníkem. Ovšem pozor, kapesník musí být čerstvě přežehlený, jinak se naopak na monitor prach nanese...

Starousedlík SHW Avatar uživatele dzandra
    Registrace
    Dec 2006

Nám uklízečky utíraly donedávna CRT a LCD monitory vlhkým hadrem, kterým předtím utřely stůl. A pak byla nějaká ta ťápota nebo prskanec ta tam

Obyvatel SHW Avatar uživatele Kozouš
    Registrace
    Jun 2008

Slyšel někdo o přípravku Natex PRO, výrobce Markus Laufer Natex Brillenpflege DE. Má být na přírodní bázi, neobsahuje chemikálie, přesto se raději táži zda s ním někdo máte zkušenosti, než jej použiji na své LCD.

Odkaz: http://www.brillesauber.de/
    Naposledy upraveno uživatelem Kozouš: 22-10-2011 v 10:12 Důvod: odkaz

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Obecné vybírání zdroje
    Od mattzor v sekci Zdroje
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 20-06-2014, 12:38
  2. propojení lcd obrazovek do jednoho obrazu
    Od Romique v sekci Monitory
    Reakcí: 1