Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 30

Téma: Herní myš !

Starousedlík SHW Avatar uživatele Maximus12
    Registrace
    May 2006

Zdravím,

koukám po nové myšce, často pařím strategie a střílečky tak, aby něco vydržela a seděla dobře v ruce. Zakládám toto téma, abych se dověděl nějak více infa a vaše zkušenosti..

Zatím co jsem koukal bych to viděl na nějakého Logitecha možná G5 nebo jiného, mno nevím.. Zas aby to nebylo přehnaně drahé..

Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele SamecP
    Registrace
    Jul 2007

Podle mě patří do špičky herní myš Razer.Je tady víc modelů seřazených podle ceny.Čím dražší tím vyšší rozlišení,osobně bych bral Razer Lachesis Bílá

Starousedlík SHW Avatar uživatele crasher.km
    Registrace
    Aug 2007

Razer Copperhead je podle mě nejlepší volba mezi cenou a výkonem

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Jde o to, jaky typ mysi preferujes - nekomu Razer sedne do ruky, jinemu ne, je to potreba vyzkouset ( u znameho, v kamennem obchode), ale urcite bych se rozhodoval mezi G5 a Copperheadem/Diamondbackem 3G + dalsi volba muze byt Habu/DeathAdder
    Vybiral bych vazne podle toho, ktera se Ti bude nejlip drzet

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Apophis66
    Registrace
    Oct 2007

Ja doporucuju Razer Diamondback...oproti Logitechum je lehounka, kolecko nedela ramus a ma citlivejsi tlacitka.

Obyvatel SHW Avatar uživatele noegoncz
    Registrace
    Mar 2008

MS Intellimouse Explorer 3.0 , už jsem to někde psal ?
    No stejně je to spíše o tom,jak ti to padne do ruky, každému sedne něco jiného. Mě třeba razer Diamonback nevyhovuje..
    Naposledy upraveno uživatelem noegoncz: 16-07-2008 v 07:08 Důvod: korektura

Registrace
    May 2006

Tak po tom co jsem si to prošel bych výběr zužil na jednu z těhle tří - G5/Copperhead/Diamondback 3G, když jsem to teda skoukl hlavně designově. Teď hlavně, aby dobře seděla v ruce, což je zásadní, hold oběhnu kameňáky, ale jsem z takové "prdele", že si nedělám velké iluze, že by to někdo bral na sklad, větěinou to berou na objednavku až..

A do Pragu bo jinam se mě moc nechce jen kvuli myšce

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Z těch tří doporučuju G5, která má k ergonomii blíž, než univerzální diamondback nebo copperhead. Navíc si ji mlžeš sám vyvážit, takže otázka hmotnosti je trochu ustřelená...

Starousedlík SHW Avatar uživatele meeee
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Maximus12 Zobrazit příspěvek
    Tak po tom co jsem si to prošel bych výběr zužil na jednu z těhle tří - G5/Copperhead/Diamondback 3G...
    Já bych z toho výběru nevyhazoval Salamanderem zmiňovaný Deathadder. Sice mi chvíli trvalo než jsem ho po přechodu z Diamondbacku plně ovládnul, ale teď na něj nedám dopustit. Ten širokej předek prostě nemá chybu + opravdu velká a skvěle přístupná boční tlačítka...
    Zatím ho u mě měli v ruce tři lidi a všichni absolutně bez problému, Deathadder bych se nebál doporučit k nákupu "naslepo".

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od meeee Zobrazit příspěvek
    Já bych z toho výběru nevyhazoval Salamanderem zmiňovaný Deathadder. Sice mi chvíli trvalo než jsem ho po přechodu z Diamondbacku plně ovládnul, ale teď na něj nedám dopustit. Ten širokej předek prostě nemá chybu + opravdu velká a skvěle přístupná boční tlačítka...
    Zatím ho u mě měli v ruce tři lidi a všichni absolutně bez problému, Deathadder bych se nebál doporučit k nákupu "naslepo".
    Tak mě zas ten Deathadder nějak moc neláká, nějak mě nezaujal jeho design, u těch ostatních mě to trošku víc zaujalo, ale pokud by byla pravda, že dobře sedí v ruce zvažoval bych i jeho, díky tomuto kritériu. Pač možná do toho budu muset jít na slepo...

Registrace
    Aug 2007

jako držení razera je otázka už hodně dlouho probíraná. Když sem si kupoval prvního diamondbacka,tak se každej bál,jak bude sedět v ruce,ať si radši koupím MX518. Ale skusil sem a byl sem spokojenej maximálně cooperheada sem už taky držel a taky maximální spokojenost. Je to prostě myš jak pro ruku chlapa,tak matčinu "dětskou" ruku

@smeli: sorry,ale pro mě je to jenom reklamní trik ... je úplně jedno jestli myš váží o 10g víc nebo míňteda pro mě

Registrace
    May 2006

No, jedno to není, je rozdíl, když v ruce držíš lehké plastové chrastítko a těžší myšku. Mě např. vyhovují těžší a větší myšky, proto mám doma G5. Než sem si ji pořídil měl sem asi rok Diamondback, kterou teď používám v práci a osobně - nedá se to srovnat - ačkoli kvalitativně jsou na tom stejně, ale ergonomie hraje celkem slušnou roli a pořád nemůžu vymyslet, jak zařídit, abych si mohl i do práce koupit G5 nebo něco podobného

Registrace
    May 2006

Z toho co píšeš plyne, že ať vemu jakéhokoliv Razera, tak by měl sedět, podle teda tvé zkušenosti..
    Takže si stačí jen vybrat

Registrace
    Aug 2007

z toho mělo vyplynout,že se toho nemáš bát a že by neměl být problém s velikostí myši

@smeli: jo,jasně... já to beru že někdo chce těžší myš ( já potřeboval tehdá na hry zrychlení,takže lehčí byla výhodou) ale fakt je dost cítit rozdil 10g?

Registrace
    May 2006

Ty závažíčka nemají jen 10g

Jinak, vem tuhle, neprohloupíš (ať je sranda ): http://www.alfacomp.cz/php/product.p...4507Z01Q0A3GAE

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Herní PC 14-15K
    Od Screpheep v sekci Chci doporučit sestavu/notebook
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 14-12-2011, 15:54
  2. Myši: Herní myš
    Od Drop v sekci Periferie
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 17-02-2011, 18:04
  3. Herní PC na CS:S, do 8k Kč.