Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 89

Téma: Která počítačová hra je (nebo byla) podle Vás historicky největším zklamáním?

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

U mě toto prvenství patří FPS akci Daikatana. Sice se hratelnost podle všech ohlasů v dalších levelech zlepšuje, nicméně ten začátek byl natolik špatný, že to člověka dokázalo dostatečně odradit. Žádná jiná FPS akce mě natolik neotrávila - tedy až na Red Faction 2 (toto bylo zase podle mého snad nejhorší pokračování ze světa FPS akcí celkém dobrého původního titulu), nicméně od něj jsem nic moc neočekával - od Daikatany se čekalo opravdu hodně.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

No, když tak prolejzám svou paměť, kdysi pro mě asi největším zklamáním bylo pokračování SimCity - Simcity 3000. Strašně dlouho se na něj čekalo a výsledek nebyl ani zdaleka takový jaký se očekával... Naštěstí Simcity 4 bylo celkem OKI. Taky mě moc zklamalo, že zatím žádná hra nepřekonala dnes už legendární Settlers II, pokračování nestála vůbec za nic... Další hra, která mě napadá je GTA: San Andreas. Hra toho sice nabízí hodně, ale vůbec mě nezaujmula jako předchozí verze... -Ale myslím, že asi ani v jednom případě se nejedná o historicky největší zklamání To byl možná Driver 3 na který jsem tak dlouho čekal a nakonec v mém PC vydržel jeden den a nikdy víc jsem ho neinstaloval
    Naposledy upraveno uživatelem boboco: 22-10-2006 v 14:33

eraser

Keď tak dlhšie zalovím v pamäti, tak ma napadne Quake, ktorý u mňa dosť prepadol, čo sa týka single player. Jednoducho, tá atmosféra, príšerky a zbrane mi nesadli. Našťastie to zachránil Quake II a to bola iná parádička.

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

největší zklamání? NFS: Most wanted. připadalo mi to i s policajtama strašně podobný underground 1 a 2. doufám že carbon přinese něco novýho

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od BlackFrog
    největší zklamání? NFS: Most wanted. připadalo mi to i s policajtama strašně podobný underground 1 a 2. doufám že carbon přinese něco novýho
    AAAAA, nesouhlasím, já byl jeden čas na Most Wanted děsně závislej . Ale je pravda, že denně kontroluju torrenty, nemůžu se dočkat uvedení NFS Carbon

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Pro me byl nejvetsim zklamanim v posledni dobe Commandos - Strike Force. Prevod do FPS tomu podle me hodne uskodil a hra "zarkadovatela" . Pokud bych mel sahnout trosicku vic do minulosti, tak bych jednoznacne vybral Vietcong 2, ktery se opravdu nepovedl a nesaha podle meho nazoru svemu starsimu bratrickovi ani po kotniky (at uz hratelnosti, grafikou nebo optimalizaci). Dal do minulosti radsi nepujdu, abych tady nezkejsnul az do vecera .

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od tequilla
    Pro me byl nejvetsim zklamanim v posledni dobe Commandos - Strike Force. Prevod do FPS tomu podle me hodne uskodil a hra "zarkadovatela" . Pokud bych mel sahnout trosicku vic do minulosti, tak bych jednoznacne vybral Vietcong 2, ktery se opravdu nepovedl a nesaha podle meho nazoru svemu starsimu bratrickovi ani po kotniky (at uz hratelnosti, grafikou nebo optimalizaci). Dal do minulosti radsi nepujdu, abych tady nezkejsnul az do vecera .
    Jo, Vietcong 2 byl fatální propadák a souhlasím, že nad tím nemá cenu moc dlouho přemýšlet, člověka pa pořád napadají další a další hry, které se radši snažil vytěsnit ze své paměti

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Konnor
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Karel Polívka
    U mě toto prvenství patří FPS akci Daikatana. Sice se hratelnost podle všech ohlasů v dalších levelech zlepšuje, nicméně ten začátek byl natolik špatný, že to člověka dokázalo dostatečně odradit. Žádná jiná FPS akce mě natolik neotrávila - tedy až na Red Faction 2 (toto bylo zase podle mého snad nejhorší pokračování ze světa FPS akcí celkém dobrého původního titulu), nicméně od něj jsem nic moc neočekával - od Daikatany se čekalo opravdu hodně.
    Tak s tou daikatanou naprosto souhlásím, ten začátek byla taková bída, že se mi z toho dělalo mdlo. Nicméně ta druhá a třetí epizoda, to bylo uplně něco jinýho, tak to mělo vypadat už od začátku. Ale překousnout tu prní epizodu tak to bylo moc aji pro otrlý hráče!!!

Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od boboco
    AAAAA, nesouhlasím, já byl jeden čas na Most Wanted děsně závislej . Ale je pravda, že denně kontroluju torrenty, nemůžu se dočkat uvedení NFS Carbon
    neřikám že sem na NFS: MW taky nebyl závislej, ale strašně krátce, pak mě to omrzelo... undergroundy mě prostě bavili mnohem víc a hrál sem je ve dne v noci

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

Co si vzpomínám (a to moc velkou paměť nemám), tak strašně moc mě zklamal Driv3r (resp. Driver 3), což byla naprostá a neuvěřitelná zahozená šance na trhák. Driver 1 a 2 jsem miloval (ještě na PSX ), ale číslo 3... hrůza.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od wizaard
    Co si vzpomínám (a to moc velkou paměť nemám), tak strašně moc mě zklamal Driv3r (resp. Driver 3), což byla naprostá a neuvěřitelná zahozená šance na trhák. Driver 1 a 2 jsem miloval (ještě na PSX ), ale číslo 3... hrůza.
    Přesně má slova, ostatně už jsem to tu někde psal v předchozím příspěvku. Ale co mě mrzí ještě víc, že už nejspíš žádný pokračování nikdy nebude aby si napravili reputaci. Škoda, ta hra měla velký potenciál.

Občasný diskutér Avatar uživatele Kerry
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od boboco
    Přesně má slova, ostatně už jsem to tu někde psal v předchozím příspěvku. Ale co mě mrzí ještě víc, že už nejspíš žádný pokračování nikdy nebude aby si napravili reputaci. Škoda, ta hra měla velký potenciál.
    Driver 3 mě taky velmi zklamal ale pokračování nejspíš bude, protože Activison se potýká s finančními problémy a tak prodala různý licence. Práva na Drivera prodala myslim Ubisoftu takže je logický že udělá další díl.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Kerry
    Driver 3 mě taky velmi zklamal ale pokračování nejspíš bude, protože Activison se potýká s finančními problémy a tak prodala různý licence. Práva na Drivera prodala myslim Ubisoftu takže je logický že udělá další díl.
    To by bylo moc fajn, kéž by se toho někdo chytil -imho, nevím čím to je, ale jak se řekne UbiSoft, mě se okamžitě vybaví Rayman

Registrace
    Aug 2006

jé Rayman to sem miloval to už je hodně let byl sem eště malej kluk

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od BlackFrog
    jé Rayman to sem miloval to už je hodně let byl sem eště malej kluk
    To já měl strašně rád Croc a Croc 2, mě se děsně líbilo jak všichni v té hře tak suprově "žvatlali". Ale to bychom se za chvilku dostali k Jazz Jackrabbit 2 a dalším legendám a tak malinko odbočujem od tématu, takže která hra je FUJ a prostě nikdy více?

Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Historický NTB- zapomenuté heslo
    Od pepos01 v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 05-08-2010, 17:56
  2. Historický NTB :-) - SW problém při instalaci Win 3.1
    Od pepos01 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 31-07-2010, 20:18
  3. Kdybyste dnes kupovali tiskárnu, byla by to: