reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Který z nich pro socket AM2?

pancoo (125)|24.8.2008 10:38
5 chladičů na CPU a já se Vás ptám, který byste použily vzhledem k jejich účinnosti v poměru k jejich cenám! Diky

Zde ještě nějaké odkazy na CZC:
#1. : [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
#2. : [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
#3. : [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
#4. : [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
#5. : [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

P.S.: Bylo by dobré například uvést vaše zkušenosti s dannými chladiči nebo jenom Váš osobní důvod proč právě tento. Vím, že některé z nich jsou již dávno v testech a ozkoušené ale mě spíš zajímají Vaše zkušenosti a piopřípadě tipy a triky na jednotlivé chladiče.
Diky pancoo
grapherX (888)|24.8.2008 10:49
Já bych použil Arctic Cooling Freezer Extreme
matyyy (2527)|24.8.2008 10:57
ninju jako pasiv
Pavel Boček (4169)|24.8.2008 11:48
Ono se nedá moc vybírat podle nějakého poměru cena/výkon, tady je nejlepší Freezer 64 :stupid Spíše by chtělo vědět, co od toho chladiče čekáš. Teď už je fakt hodně velký výběr. Freeze Extreme vypadá dobře a podle vzhledu by měl chladit určitě lépe jak Freezer 64, ale neviděl jsem test, takže na rozdíl od mnohých ti ho nebudu doporučovat když nevím, co umí a co ne.

Dobrá volba je Scythe Ninja 2, jenže ještě levnější zase je třeba CoolerMaster GeminII, který při o něco lepším chladícím výkonu ofukuje i desku. Vedle něj je Thermalright SI-128 SE. Asi nejlepší chladič je ThermalRight IFX-14, jenže když do něj koupíš nějaký ventilátor jeho kvality, je dost drahý. Podobný a jen asi s o něco menším výkonem bude Thermaltake CL-P0323 Sonic Tower. Špatný určitě není ani Thermalright Ultra-120 eXtreme.

A do toho napodobeniny od OCZ a dalších. Takže se fakt špatně vybírá jen podle nějaké poměru cena/výkon, když tu máme chladiče mnoha typů, ale nakonec s podobným chladícím výkonem.
cejny (52)|29.8.2008 09:31
ten artic urcite nebude spatne a asi nezklame, u tech dalsich bych si dal minimalne bacha na to aby se to vlezlo do skrine, ja mam scithe mugen (16 cm vysoke) a bigtorer chieftec a mam mezi bocnici a chladicem asi neco pres 1 cm a to sou velky skrine (sirka 20,5)


jen me pripadle ze uz chladic mas v podpisu
Smeli (2302)|29.8.2008 09:38
Pokud s tím budeš chladit to, co máš v podpise, tak klidně i mini ninju a jako pasiv (podmínkou je průvan v casu).
Magnatt (145)|29.8.2008 12:20
Vše jsou kvalitní chladiče, osobně bych volil Švícary, supr cena a kvalita chlazení bude podle ohlasů také na velmi dobré úrovni, sám je za pár dní také vyzkouším. Podle mě nebude úroveň ostatních tebou volených zas o moc lepší a vzhledem k ceně...
Millisx (131)|5.9.2008 12:11
Já bych do extreme nešel, minimálně pro Intel ne. I když ani pro AMD mě ty úchyty nepřesvědčily. Uchycení pro Intel je jen na zacvaknutí a rámeček je čistě umělá hmota. Vzhledem k váze tomu prostě nedůvěřuju. Je vidět, že se šetřilo celkem.

Souhlasím s Ninjou nebo Noctuou(a ani by to nemusela být tato velká obluda: Noctua NH-C12P
r34ktor (7477)|5.9.2008 12:21
Souhlasím s PB. Každopádně by chtělo vědět, co s ním zamýšlíš chladit. Mezi doporučením pro Phenom, či X2 BE, bude sakra rozdíl. ;)