reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Víkendová diskuze: Hrajete počítačové hry?

slavick (77)|1.11.2008 11:46
Teď už taky hry hraju jen tak relaxačně, jak to čas, práce a škola dovolí. Ups, abych nezapomněl na svojí hezčí polovičku :D

Spíš hraju staré klasiky...Wolfensteinem 3D počínaje. Nový hry mě tolik nebaví. Teď jsem si postavil nové počítadlo. Ještě si pořídím do něj lepší grafiku a můžu se vrhnout na hry. Byl to docela šok, když jsem po šesti letech upgradoval. Nejvíc teď hraju Warcraft III+datadisk a Oblivion a Morrowind.
mstejska (2912)|1.11.2008 12:20
Minule pondeli jsem zahledl v levelu Morrowind i s pridavnymi balicky, bohuzel manzelce se nechtelo stat frontu a od te doby jsem ho nikde nevidel, skoda.
Johny1B (58)|3.11.2008 20:31
Na hry už nemám moc času a taky na to nemám počítač. Ale když se čas najde tak jedině strategie jako Age of Empires 2,3 , Heroes 3 , Railroad tycoon 3 , Trainz simulator 2004 (s bráchou jsme fandové vlakových simulátorů). Co jsem se díval na nové hry tak bych si nevybral, protože RPGéčka mě nezaujaly a střílečky taky nemusim (jedině COD 2 nebo Wolfenstein: Enemy territory). Momentálně hraju po xté Caesar3.
petnek (115)|3.11.2008 21:20
Hrával jsem hry. Teď už na ně není čas ani nálada. Nějak jsem na ně postupem času přehodnotil názor a věnuji se jiným věcem. Dost jsem hrál Transport Tycoon DeLuxe, World of Warcraft, nebo NFS
Janyk1 (997)|3.11.2008 21:23
Hraju jen některé vyvolené klasiky, žádný ty novinky, pokud opravdu nestojí zato.Čili jsem uvízl na RA2, CS1.6, FIFA, starý Mario a Dyna a několika dalších...

//to je panečku stará VD:D Ani nevím, jestli jsme sem už nepsal:D