Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: H3w3R_stredovek01

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

tak kritici, mám pro vás další tému ke kritice

při googlování sem narazil na jednu povedenou plastiku (sama o sobě středověk jak vyšitá )
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: verz1.jpg 
Zobrazení: 160 
Velikost: 968.3 KB 
ID: 6783   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: verz2.jpg 
Zobrazení: 113 
Velikost: 1.07 MB 
ID: 6784   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: verz3.jpg 
Zobrazení: 112 
Velikost: 1.23 MB 
ID: 6785  
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

ještě source:
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: BrickRound0039_1_L.jpg 
Zobrazení: 106 
Velikost: 2.53 MB 
ID: 6786   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Medieval_Knight_Carving,_Casa_Loma,_Toronto,_Canada.jpg 
Zobrazení: 102 
Velikost: 3.10 MB 
ID: 6787  

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

No nevím, ta plastika působí spíše kovovým dojmem a moc se k té kamenné zdi nehodí. Navíc ta zeď je zcela zjevně dost nová, kameny jsou ostré, né omšelé jak bych čekal po několika stoletích a vyspárované betonem.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele zipp
    Registrace
    Sep 2008

Hned ten první je docela dobrej...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

Citace Původně odesláno od johny__g Zobrazit příspěvek
    No nevím, ta plastika působí spíše kovovým dojmem a moc se k té kamenné zdi nehodí. Navíc ta zeď je zcela zjevně dost nová, kameny jsou ostré, né omšelé jak bych čekal po několika stoletích a vyspárované betonem.
    no řekněme že z kovového materiálu se né zrovna dobře dělá materiál kamene a nemluvím jenom o reflexi, kterou maj každej jinej.
    Ano šlo by na to použít texturu, ale pravděpodobně by to vypadalo blbě a asi by to mezi těma ostatníma šutrama trochu zaniklo. Ale dík za názor zedníka, s tou stěnou mi to asi nedošlo , nevěděl sem, že tady se hraje na takovou puntičkařinu

Pravidelný diskutér Avatar uživatele zipp
    Registrace
    Sep 2008

Citace Původně odesláno od H3w3R Zobrazit příspěvek
    no řekněme že z kovového materiálu se né zrovna dobře dělá materiál kamene a nemluvím jenom o reflexi, kterou maj každej jinej.
    Ano šlo by na to použít texturu, ale pravděpodobně by to vypadalo blbě a asi by to mezi těma ostatníma šutrama trochu zaniklo. Ale dík za názor zedníka, s tou stěnou mi to asi nedošlo , nevěděl sem, že tady se hraje na takovou puntičkařinu
    Názor zedníka, tos mě dostal

Pravidelný diskutér Avatar uživatele ILJUSIN
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od H3w3R Zobrazit příspěvek
    Ten první je dobrej
    Třeba ta zed prošla rozsáhlou restaurací ( i když v rozporu s památkářema - proto ten beton )

Občasný diskutér Avatar uživatele Dwarlin
    Registrace
    Mar 2008

njn, prave o tu puntickarinu tu ide... hodnotia sa tu hlavne tie detaili, ale nevravim ze zalezi vzdy iba na nich... vyhrali obrazky, ktore sa napriklad mne vobec nepacili a boli podla mna ocividne vyumelkovane... ale nedaj sa odradit, nevyzera to zle, len sa s tym este trosku pohraj a mozes byt na seba uplne opravnene hrdy...

Pravidelný diskutér Avatar uživatele dkas
    Registrace
    May 2006

Já bych spíš zvolil jiný barvy loga, aby tam nebylo jako pěst na oko

Nováček
    Registrace
    May 2008

ak mozem aj ja nazor tak prvy obr je pekny len neviem ako si sa hral so "svetlom" ale na moje gusto prechod az do uplnej ciernej akosi moc prehnany... to hlavne co som chcel je ze ked by si mohol tak vyskusat to cele dat do prirodnejsiej farby teda mixovanie hnedej a to v strede do medenej (tmavsi odtien medenej) alebo iny kov.... inak pekne