reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Víkendová diskuze: Jak nakupujete hardware?

petnek (115)|6.11.2008 11:27
Hardware nakupuji pouze přes eshopy. Když mám zvolený produkt, jdu na servery které mi vyhledají nejlepší cenu daného kousku. Potom se dívám na to jestli je prodejna v Praze, kde se pohybuji a zda je skladem. Zboží přebírám osobně. Většinou to jsou obchody softcom, czc, nebo barbone.
jurcja1 (5)|10.11.2008 14:26
Já nakupuju v prověřených obchodech, kde mám jistotu zaručeného zboží, jelikož kdybych koupil někde něco v menší obchudků co by mělo větší cenu 5000kč+ tak asi nemám pravděpodonou a plnou záruku..někde to možné je ale nevěřeím tomu..potrpím si taky ale na kvalitě..:)
prontosaur (21)|10.11.2008 16:41
Nakupuji pouze v e-shopech, převážně v czechcomputeru, a pro objednané zboží chodím na sklad, nejsem fanda doručení domů.
ICEBOSS (3435)|19.11.2008 16:49
[QUOTE=Karel Polívka;162645]
K výpočetní technice patří i časté pořizování novějších a výkonnějších komponent. Jakým způsobem a kde je vlastně kupujete? Máte oblíbený e-shop? Vyhledáváte podle nejnižší ceny? Necháváte si je posílat, nebo si je vyzvedáváte osobně? Nakupujete pouze nové nebo i použité z bazaru/druhé ruky? Ať už je Váš přístup jakýkoli - vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!
[/QUOTE]

Na e-shopu, pripadne na inzerat na foru, v nouzi i v bazaru.

oblibeny e-shop je alfacomp :), mensi mnozstvi osobne, vetsi nechavam posilat.

casto kupuju i z druhe roky, treba procesory, obcas i grafiky... takove ty nemechanicke veci (disk ani mechaniky bych jety nekoupil)