Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

S-Video in

T-Opel (5)|31.10.2006 18:27
Ahoj, chci se zeptat, máme doma starou kameru, ze který jsme před nějakym časem potřebovali nahrát video do počítače. Ta kamera je fakt hodně stará a tehdy jsme si na to museli půjčit od jednoho známýho kartu a brácha tvrdí, že to muselo mít vstup S-video in, ale už si tim taky neni jistej. Já se v tom vůbec nevyznám. Ted si chci koupit Sapphire Radeon X1900XT, kterej má VIVO a zajímalo by mě, jestli by tam pomocí nějaký redukce šla tahle kamera zapojit, popřípadě jakou grafickou kartu koupit aby to fungovalo.
Děkuji
tgfh (2985)|31.10.2006 18:31
Mám stejný problém. Taky mám doma starší kameru a chtěl bych ji zapojit do PC, ale ještě jsem nenašel čas abych se tímto zabýval, takže jestli někdo zde dobře poradí "zabije dvě mouchy jednou ranou" :).
Pujda (8)|31.10.2006 19:22
Tak to by asi S-video měla mít. Já mám teda kartu od nVidie (7600GT) s video výstupem a ta S-Video má. Nevím jak je to u high-endu u ATi, ale myslím že by ho měla mít.
wizaard (913)|31.10.2006 20:29
[QUOTE=Pujda]Tak to by asi S-video měla mít. Já mám teda kartu od nVidie (7600GT) s video výstupem a ta S-Video má. Nevím jak je to u high-endu u ATi, ale myslím že by ho měla mít.[/QUOTE]
Hehe... :mistake Chlape, on ale potřebuje S-video VSTUP! Výstup na TV má dnes snad každá karta, ale vstup jen tak nějaká nemá! Pokud má ale i ta Tvoje vstup, omlouvám se!

Jinak, zmíněný Radeon od Sapphiru by to umět měl, viz. "kapabilita" VIVO a viz. foto přiložených redukcí k funkci VIVO:
http://images.tweaktown.com/imagebank/s1900_contents.jpg
pegy (757)|2.11.2006 14:58
[QUOTE=wizaard]Hehe... :mistake Chlape, on ale potřebuje S-video VSTUP! Výstup na TV má dnes snad každá karta, ale vstup jen tak nějaká nemá! Pokud má ale i ta Tvoje vstup, omlouvám se!

Jinak, zmíněný Radeon od Sapphiru by to umět měl, viz. "kapabilita" VIVO a viz. foto přiložených redukcí k funkci VIVO:
http://images.tweaktown.com/imagebank/s1900_contents.jpg[/QUOTE]
Radeon X1900GT ma VIVO a funguje TV IN cez super video alebo jack....