reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jakou velikost herního lcd zvolit?

Deee-aN (3834)|2.11.2008 18:22
Původně jsi postoval ten NEC za cca 10k. Pokud ho seženeš levněji, tak cajk. Papírově jsou na tom +/- stejně. Hoď si korunou. Nebo se ještě podívej po recenzích.
Při tomhle rozdílu cen bych šel do NECa. Ale ten Samsung má zas tu možnost vrácení do tří dnů, když najdeš vadný pixel...:runaway:runaway:runaway
sixx (160)|2.11.2008 22:44
Ahoj prosímtě chtěl jsem se tě zeptat za kolik se tak prodavá ASUS 8800GTS , 512mb,dal jsem cenu 2900 kč jen tak cvičně a hned se mě někdo ozval tak nevím jestli to je dobrá cena.
Ahoj díky
sixx (160)|12.11.2008 00:32
Ahoj DEEEAN tak jsem objednal nakonec tento:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
,ale teď jsem naštvanej protože už začaly prodávat novinku :
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
,ale když to tak ale čtu ty technický parametry tak se mě to zdá úplně stejné.
A stím HP si měl pravdu lepší kvalitní TN než lacinej S-ISP.
Ahoj
Deee-aN (3834)|12.11.2008 07:44
Ten novější NEC má navíc jen repráky, USB hub a HDCP, což není nic, co by člověk neoželel.
Napiš, jak to vypadá, až to dorazí...:thumb
sixx (160)|12.11.2008 21:48
Ahoj čekám na něj už v pondělí jsem ho měl vyzvednout a stále nic už jsem stoho nervozní a ještě jsem zjistil že ten starší má vyšší obnovovací frekvenci monitoru sice nevím co to je ,ale zní to dobře.
Deee-aN (3834)|12.11.2008 22:04
Nemyslím, že by rozdíl byl dramatickej...:D
Stáhni si tady Eizo monitor test a proklepni ho hned zkraje na mrtvý body. A pak ještě párkrát.
sixx (160)|16.11.2008 21:56
Ahoj tak jsem koupil tenhle [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] a naprostá spokojenost super barvy jaký jsem na svém aceru předtím ani neviděl,po vybalení šok z velikosti musím koupit nový stůl ,LCD se dá bezvadně polohovat což je taky super,jinak jsem zatím hrál jenom CRYSIS WARHEAD na střední detaily A COD 4 na plné detaily a jde to.Teď si lámu ,ale hlavu stou grafikou chci ji kupovat po těch vánocích že prý v lednu bude nová generace ATI tak jsem na ní zvědaví ovšem teď je můj favorit NVIDIA 280GTX,snad po vánocích půjde cena o trochu níž.Za tu moji AUSUS 8800GTS ,512Mb mě nabízejí 3000Kč A jinač ti děkuji za pomoc při výběru LCD značku NEC zatím všichni chválí.
Ahoj a DÍKY.
sixx (160)|16.11.2008 22:02
Tady ještě foto pro srovnání s předchozím LCD.
nec.JPG nec 2.jpg
Deee-aN (3834)|16.11.2008 22:09
Gratuluju!:thumb Užij si ho ve zdraví!

P.S.: tu kartu bude lepší řešit, až dojde na lámání chleba, podle momentální situace.
sixx (160)|16.11.2008 23:34
Ahoj tak možná to budu muset nějak řešit protože teploty drasticky stoupají před chvílý jsem měl teplotu grafiky 115°C a procesor měl 110°C což asi není dobré?Ale investovat do Accelera se mě nechce když kartu beztak prodám.A to jsem neměl kartu přetaktovanou hrál jsem asi 2 hodiny .
Ahoj
TEPLOTY.JPG
Deee-aN (3834)|17.11.2008 00:08
Karta by to měla zvládnout, i když už je to dost. Ale ten procák, to je moc! Nezastavil se ti fan na chladiči?
sixx (160)|17.11.2008 00:27
Ahoj jsem se splet procák má tak 70°C,ale když mám ty teploty tak vysoký tak to občas zamrzne při hře.
t.JPG
Deee-aN (3834)|17.11.2008 00:33
Ono ani těch 70°C není dlouhodobě nic moc... Líp tak kolem 50 až 60°. Koneckonců, čím míň, tím líp. Fan na kartě se točí? Při těchhle teplotách bys ho měl snadno slyšet... (BTW, máš teda ten referenční? Já myslel, že už dávno Accelero). Zkus odendat bočnici, aby to bralo chladnější vzduch zvenku.
sixx (160)|17.11.2008 00:48
No budu stím muset něco podniknout ,ale přitom na procesoru mám tento chladič [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
myslím že by to měl v pohodě uchladit zítra se na to podívám a větrák se točí ten je slyšet.
sixx (160)|17.11.2008 14:25
Ahoj tak jse rozdělal skříň a co nevidím větrák na grafice se točí pořád stejňe a když v ASUS SMART DOCTOR dám manuální otáčky větráku tak se úplně zastaví a když dám Enable Smart Cooling tak sebou jen tak hází ze strany na stranu .To už asi bude na reklamaci nebo to může být špatný ovladač?
Deee-aN (3834)|17.11.2008 14:46
Zkus na to jít přes nVidia Control Panel, co to udělá. Možná budeš muset vypnout ty srandy od Asusu. Jestli se třeba nějak netluče:notsure. Taky zkus při vypnutém kompu zatočit fanem na kartě, jestli nedrhne. To by už asi bylo na reklamaci.
sixx (160)|17.11.2008 15:22
Ahoj nemůžu to tam najít , ale když zapnu nějakou hru tak se ventilátor okamžitě vypne můžu skusit hrát trochu déle jestli se začne točit ,ale nejsem si jist jestli jí neuvařím.
Deee-aN (3834)|17.11.2008 15:37
Ten větrák se musí toči i při 2D. Nemůže stát. Podívej se, co ukazuje nVCP (viz obrázek-tak je to defaultně). Já bych odinstaloval toho SmartDoctora, aby to řídila jen jedna utilita. A hlavně zkus ručně, jestli nedrhne. BTW, roztočí se naplno při startu počítače? To by měl nezávisle na čemkoli.
Screenshot 2008-11-17_14-39-22.png
sixx (160)|17.11.2008 16:54
Ahoj tak jsem pc nakonec jenom restartoval a větrák už maká normálně nevím vůbec čím to mohlo bejt.
Ty teploty co jsem měl včera skusím vyřešit tak že jsem na skříň přidělal větrák 24 cm v průměru ,který byl koupen spolu se skříní , ale namontován nebyl protože se nevešel dovnitř skříně neboť mu překážel chladič procesoru tak jsem ho namontoval dneska zvenku má regulaci otáček a nasává studený vduch zvenku do skříně má docela slušnej tach.Ale proč přestával makat ten větrák mě fakt neni jasný musím to holt hlídat.Jak tak koukám na foto mého pc na tý kabeláži jsem si nedal moc záležet.
Ahoj a díky.
fan1.jpg pc3.jpg
sixx (160)|17.11.2008 19:05
Ahoj problém stále trvá po zapnutí PC jede fan na sto procent ve 2D funguje bez problémů ,ale při zapnutí hry se větrák zastavý tak mohl bych skusit grafiku vyndat odinstalovat ovladače a pak se asi uvidí co dál.Jak si sem dal to foto tak to já tam nemám v tom ovládacím panelu nvidia.
nvidia.JPG
Deee-aN (3834)|17.11.2008 19:31
To je zvláštní, jako by NCP o kartě vůbec nevěděl. Ta odinstalace a opětná instalace bude stát za pokus.

EDIT: zkus stáhnout nTune
sixx (160)|17.11.2008 19:43
Ahoj myslíš že jí mám úplně vyndat nebo skusit jenom odinstalovat ovladače?
Deee-aN (3834)|17.11.2008 19:46
Odinstalace ovladačů bude IMHO stačit. Jako když dáváš nové. Stáhni ten nTune z EDITu v předchozím postu.
sixx (160)|19.11.2008 21:04
Ahoj DEEEAN
Tak jsem zkoušel nainstalovat NCP jeden večer PC fungofalo normálně nastavil jsem větrák a vše chodilo jak má ,ale pak jsem chtěl odinstalovat ovladače grafiky a zkusit je nainstalovat znovu abych zkusil tu grafiku ve smartdoctor jestli už to chodí normálně asi jsem něco při té operaci zkazil protože jsem si neuvědomil že mám základní desku Asus M2N-SLI Deluxe - nForce 570 SLi a ta má čipset nVidia nForce 570 SLI pak mě PC nemohlo najít grafiku vůbec a ani síťovou kartu takže jsem musel nahrát ovladače od základní desky a pak už to chodilo ovšem problém z grafikou to vůbec nevyřešilo fan jede stabilně na 525 otáček a když zapnu nějakou hru tak jede pořad stejně naopak ještě přibyli další potíže že systém nemůže najít ovladače pro mechaniku a ani pro virtuální mechaniku tudíž pro DAEMON TOOLS LITE ,když chci něco připojit přes daemon tools tak se nestane vůbec nic nebo to hodí modrou obrazovku restart a napíše že systém byl obnoven po závažné chybě a když dám odeslat hlášení o chybách tak mě to píše že problém způsobil HP MEMORI DISC a nemůžu tyto ovladače ani nahrát z k základní desce protože je tam systém nenajde.Když dám hlášení o chybách tak mě to píše že problém způsobil HP MEMORI DISC a nabídne mě to jako řešení ať si stáhnu EPLORER 7.Takže mě asi nezbude nic jiného než přeinstalovat windows což se mě moc nechce .Ale pak aspoň poznám jestli ta grafika chodí nebo jí mám reklamovat.Aj to sem tomu zase dal.....
AHOJ
OVLADA?.JPG obr.1.JPG
Deee-aN (3834)|19.11.2008 21:37
Buď můžeš zkusit ještě updatnout BIOS a udělat kompletní uninstal a reinstal všech ovladačů. Eventuálně zkusit pomocí CCleaner odstranit všechny zbytky ovladačů nVidie. A pak až reinstal Winů a ještě předtím Clear CMOS. Bude to asi o velkém úklidu.:D
sixx (160)|20.11.2008 22:02
Ahoj tak grafiku jsem dal reklamovat.Když jsem zapnul PC tak mě začal blikat monitor bílé,šedivé a černé pruhy lítaly chvíli po lcd jak splašený pak to hodilo modrou obrazovku a restart ,když pc potom naskočilo bylo jak zpomalený film.Tak jsem grafiku vyndal dal tam starou a jde to .
Nevíš prosím tě kde bych stáhnul ovladače pro tuto Pioneer DVR-212 mechaniku na stránkách , výrobce je nemůžu vůbec najít.
Ahoja děkuji
Deee-aN (3834)|20.11.2008 22:32
sixx (160)|21.11.2008 00:17
Ahoj tak to už jsem si stáhl ,ale nefunguje to .Nevím proč mě to nechce najít mechaniky DVD-ROM to se mě ještě nikdy nestalo.
Jinak dnes celý večer používám grafiku Gigabyte GeForce 7200 GS a PC jede úplně bez problémů sice si s touto grafikou nic nezahraju ale už na sto procent vím že ASUS nevydržel moje taktovací období které bylo velice krátké .
Ahoj a díky
PIONEER.JPG
EditorPO (2819)|21.11.2008 01:15
[quote=sixx;185430]Nevím proč mě to nechce najít mechaniky DVD-ROM to se mě ještě nikdy nestalo.[/quote]
Pozeram, ze pouzivas Acronis. Preco si neobnovis system do poslednej funkcnej zalohy? Alebo ak si este nerobil acronis zalohu, tak jednoducho cez win obnovu systemu.
sixx (160)|21.11.2008 21:04
Ahoj tak zalohu jsem bohužel ještě nedělal.
EditorPO (2819)|22.11.2008 19:04
obnova systemu vo win, ta sa robi automaticky, ak si ju nevypol
sixx (160)|23.11.2008 21:05
Ahoj no tak to už jsem zkoušel a nešlo mě to .A teď kdybych to chtěl zkoušet znova tak by to asi nešlo v zhledem k tomu že tam má jinou grafiku takže i jiný ovladače
EditorPO (2819)|23.11.2008 22:07
co ti neslo? obnova systemu? nejaky error?
sixx (160)|23.11.2008 22:27
Ahoj ,když teď zkusím obnovit systém třeba čtrnáct dní zpátky tak se mě vymažou všechna data až do dnešního dne?
EditorPO (2819)|25.11.2008 00:23
nie, tebou vytvorene data sa ti nestratia, len niektore programy, ktore si instaloval po tom datume budes musiet instalovat este raz

v tej tabulke obnovenia, v tom kalendari, ked kliknes na hrubo zvyrazneny datum, tak sa ti vpravo objavi dovod vytvarania bodu obnovy. Vacsina programov, ktore robia zasah do systemu, pri instalacii robia bod obnovy automaticky. Tak si prejdi vsetky dni dozadu a pre nejaky vhodny sa rozhodni. Minimalne k datumu, odkedy mas taketo problemy.