Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 10 z 12 PrvníPrvní ... 89101112 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 136 až 150 z 174

Téma: Které počítačové hry patří mezi ty, jež nejvíce očekáváte a proč?

Nováček Avatar uživatele L.P.Hans
    Registrace
    Jan 2009

Mou nejočekávaňejší hrou v nastávajícím období je jednoznačně Warhammer 40k: Dawn of War II, neb první díl má sice do stolní předlohy stále dost daleko, ale nic se nevyrovná hromovému "Waaaagh!" linoucímu se z reproduktoru (samozřejmě kromě pořádného RPG ze staré školy).
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

ARMA jednoznačně arma a ted vyjde arma 2 a to bue mazec...poradame akce (prozatim sestavujem server) tak jestli nekdo hraje armu, muzete me kontaktovat a zahrat si s nama....

Občasný diskutér Avatar uživatele Paulos
    Registrace
    Nov 2007

Já očekávám asi jenom Stargate Worlds (nová MMORPG hra na motivy Stargate) a Worms 2: Armageddon pro PC

Starousedlík SHW Avatar uživatele Maximus12
    Registrace
    May 2006

Ted uz se tesim jen na Diablo 3 a Starcraft 2, uvidime zda to bude v duchu stare dobre klasiky a este me to chytne

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Diablo 3. Důvod?
    Jediná hra která mě dokázala skutečně zaujmout (mám na mysli jejího předchůdce No. 2).

Obyvatel SHW Avatar uživatele Dufinos
    Registrace
    Jan 2009

Bioshock 2, Stalker 3 a jedinečný Starcraft... Dále pak pokračování Crysis, Aliens: Colonial Marines a Dead Space 2... Snad jsem na nic nezapomněl

Čestný člen Avatar uživatele Michal Koláček
    Registrace
    Jul 2008

Jako každý rok netrpělivě očekávám, co se "uvaří" na poli sportovních sérií NHL a PES od společností EA, 2K a KONAMI. V případě hokeje se celá komunita upírá k platformě Xbox 360 respektive PS3. Ovšem velmi zajímavé bude sledovat nový ročník NHL od 2K, který vyjde poprvé pro PC hráče. EA s vývojem PC NHL dle informací končí.

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

Tak nejvíce se těším na Starcraft II, další pokračování Crysis (doufám že bude ), pokračování Mirror's Edge a na Battlefield Bad Company 2. Jó a na plné vydání Battlefield Heroes (momentálně beta test)

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

Ja se ted tesim na Doom 4 a Supreme Commander 2. Oboje jsou sice v rannem stadiu vyvoje, to ale neni duvod se netesit.

Obyvatel SHW
    Registrace
    Jul 2009

já se těším na Starcrafta II, jednička byla fakt mazec , doufam že to nebude od jedničky moc odlišné, snad bude hlavně změna grafiky... jinak bych rád viděl Warcraft IV , zase příběh z knížek warcraftů

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Nyní asi nejvíc očekávám Left4Dead 2....a z toho co už přišlo mě za poslední půlrok uspokojilo alespon GTAIV...z ostatních her nic moc nového

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Tak ja som sa doteraz zatiaľ najviac tešil na Modern Warfare 2, ale po vzhliadnutí videí Bad Company 2, ktoré musím označiť ako excelentné, sa teraz jednotkou stala práve táto hra. Super, super, super. Dúfam, že aj po vydaní hry, tých tri super zostane.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2009

no čekam na mafii 2 ale to se ještě hodne načekam. potom na diablo 3 protoze dvojka byla světová no a naposledy na COD6 modern warfare 2 což bude nemalej našup

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Já teď čekám na Tropico III. Podle dema to vypadá dobře a na The Wither II. Podle videa ještě lépe.

Občasný diskutér Avatar uživatele Martin_kukis
    Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od Maximus12 Zobrazit příspěvek
    Ted uz se tesim jen na Diablo 3 a Starcraft 2, uvidime zda to bude v duchu stare dobre klasiky a este me to chytne
    Trošku se bojím aby ze Starcrafta nechtěly udělat nějákou PorGamingovou šitku a z diabla za každou cenu nástupce WoW skorm bych byl klidnější kdyby to dělaly jiný studia ...
    Citace Původně odesláno od rockforpeople Zobrazit příspěvek
    Nyní asi nejvíc očekávám Left4Dead 2....a z toho co už přišlo mě za poslední půlrok uspokojilo alespon GTAIV...z ostatních her nic moc nového
    Hmmm to by mohla být bomba obvzlášť pokud udělají víc map a nechají kooperative mod pro 4 ))) na LAN párty fakt sranda ještě by mohly vydat nějáké nové Rainbow Six Vegas 2 už je dohraný a ohraný ...

Strana 10 z 12 PrvníPrvní ... 89101112 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Které wallpapery Logitech v barvách se Vám nejvíce líbí?
    Od Karel Polívka v sekci 35. Logitech v barvách
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 28-07-2011, 22:11
  2. Které wallpapery Synergie Samsungu se Vám nejvíce líbí?
    Od Hana Konečná v sekci 32. Synergie Samsungu
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 02-05-2011, 22:27
  3. Které wallpapery 5 let oXy Online se Vám nejvíce líbí?
    Od Karel Polívka v sekci 31. 5 let oXy Online
    Reakcí: 44
    Poslední příspěvek: 16-02-2011, 01:36
  4. Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 25-09-2009, 23:22
  5. Víkendová diskuze: Jakou HW novinku nejvíce očekáváte?
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 39
    Poslední příspěvek: 02-08-2009, 13:19