Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 42 z 42

Téma: Kvalita zdrojů Enermax ?

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    Když už tu vyhrabáváme mrtvoly, tak doplním svou informaci postovanou výše: Ener PRO82+ 525W mi tu běhá přes dva roky naprosto bez problémů i po změně nejžravějšího strávníka na GTX285.
    Já mám Enermax PRO+ 625W víc než 1 rok a naprosto bez problému.
    Sestava: Intel Core 2 Q9450, ATI 5870, 3x HDD
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

Já vlastním již několik let Enermax Liberty 500W a jsem s ním naprosto spokojený.Bez jediné poruchy, zaváháni a v tichosti

Pravidelný diskutér Avatar uživatele billy_86
    Registrace
    Nov 2006

Čím víc se bude Enermax prodávat tím více se budou objevovat vadné kusy (v celku logické). Pamatuju doby kdy byl Fortron skoro nejlepší zdroj a jak je natom dnes...začal se prostě hodně prodávat a tím se začali víc a víc objevovat vadné kusy.

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

Mam tu posledni verzi 425W 82+ a je hlucnejsi nez muj stary seasonic. Uvazuju o reklamaci, ale tohle se bude reklamovat blbe. Tak asi vymenim vetrak za noctuu a bude.

Starousedlík SHW Avatar uživatele 16cmfan
    Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od ICEBOSS Zobrazit příspěvek
    Mam tu posledni verzi 425W 82+ a je hlucnejsi nez muj stary seasonic. Uvazuju o reklamaci, ale tohle se bude reklamovat blbe. Tak asi vymenim vetrak za noctuu a bude.
    Daj si vrátiť peniaze a kup Eco 400+ ak nepotrebuješ veľký výkon. A bude to tiššie ako ten Seasonic, to ti garantujem //ale asi o tom vrácení penez kecám, neviem mno.

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

Mam v PC 2x grafiku (3870+4350) a planuju upgrade procesoru a pameti... takze slabsi urcite ne.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Kozouš
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od ICEBOSS Zobrazit příspěvek
    Jak ho otevřeš tak přijdeš o záruku, pokud je výrazně hlučnější měli by to uznat.
    Pokud bych měl možnost si vybrat, tak Enermax bych nebral - na trhu jsou daleko lepší zdroje. Spousty bfu i power userů slyší na Enermax, ale rozhodně to není top kvalita. Vše se vyrábí tak aby to nějak přežilo záruku a šup už kupuj novej.
    Raději si připlatím stovku dvě na Corsaira nebo plnotučnej Seasonic kde je záruka 5-7y.
    Chápu, že pro někoho není záruka podstatná, ale když záruka je tak máte klid a víte že když se něco podělá tak vám jej opraví nebo vymění.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele elpsycho
    Registrace
    Nov 2006

Vzhledem k tomu že v civilizovaných zemích má i Enermax záruku 5 let (u Seasonicu jsem u nás 5 let taky nikde neviděl), tak ty zdroje asi nebudou konstruovány aby po 2 letech zdechly.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Taky ze ne, mam rozhozenych par desitek Liberty (400w a 500w) a novejsich PRO (vcetne poslednich II) a stale zadna reklamace... Sam jedu na jednom z prvnich kousku PRO (425w nebo 525w, neni videt stitek) a spokojenost nejvetsi, co ten uz zazil... Je fakt, ze MODU jsem daval snad jen asi 2x (ma min kabelu + stejne jich potrebuju zapojit vetsinu, tasticka pro me nema smysl), ale stale drzi

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jandaskunk
    Registrace
    Mar 2009

Enermax PRO82+ 425W, píská a při zátěži klesá napětí na 12V vcelku znatelně....takže asi "štěstí" na kus, každopádně i tak je vidět, že Enermax není bezchybný....už má po záruce (těsně, ale přece).

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Kozouš Zobrazit příspěvek
    ...Pokud bych měl možnost si vybrat, tak Enermax bych nebral - na trhu jsou daleko lepší zdroje. Spousty bfu i power userů slyší na Enermax, ale rozhodně to není top kvalita. Vše se vyrábí tak aby to nějak přežilo záruku a šup už kupuj novej.
    Tobě by se rozbil i placatej kámen . Enery jsem dával do několika počítačů a řadě lidí doporučil a doposud všestranná spokojenost (i po záruce). Horší kus se samozřejmě objevit může, ale to je všude. I u rovněž výborných Corsairů a Seasoniců.

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Skoro rok mám Enermax MODU82+ 525W a jsem s nim naprosto spokojený, je to nejlepší zdroj, jaký jsem kdy měl. Sice byl oproti normálním zdrojům dražší, ale ta vyšší cena je oprávněná a s radostí bych ho koupil znova.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Testy zdrojů
    Od ICEBOSS v sekci Zdroje
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 18-04-2013, 12:58
  2. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-12-2008, 08:07
  3. porovnání zdrojů
    Od aquaris v sekci Zdroje
    Reakcí: 26