Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 45

Téma: Rapidshare rapidně snižuje limity

Starousedlík SHW Avatar uživatele wolf007
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od mech13 Zobrazit příspěvek
    co vim, tak jsou predplacenky a jeste asi 2 servery podobnyho zamereni, ktery si nepamatuju presne ale kde vsude sezenes ucty si netroufam odhadovat, ale imho jen na nekolik nejrozsirenejsich sharu...
    hmm predplacenky*.cz prave dostali zadost od rapidshare*com ze uz nemaji prodavat ucty na jine zahranicni file hostingy ...psal jsem jim kvuli uctum na filefactory*com a uploaded*to
    kdyby nekdo vedel kdo to prodava tak diky moc ...
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér Avatar uživatele dkas
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od wolf007 Zobrazit příspěvek
    mozna to sem nepatri ale prodava nejaka firma v republice ucty na filefactory a podobne ?
    Stačí ti tohle???

http://megarapid.eu/

Myslím, že by mohlo

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Limoto
    Registrace
    Jun 2006

Citace Původně odesláno od cool.user Zobrazit příspěvek
    jeden dil serialu o 45min = 350MB = 0,5kc.
    Hmm, vidím, že kvalitu neřešíš...

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Limoto Zobrazit příspěvek
    Hmm, vidím, že kvalitu neřešíš...
    Sorry, ale stahovat serialy v HDcku to fakt ne

Starousedlík SHW Avatar uživatele Razi3L
    Registrace
    Oct 2007

proč? pokud máš aspoň 2Mbit net, tak je to v pohodě. Já stahuju seriály hlavně v HD - když jsou k dispozici.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Razi3L Zobrazit příspěvek
    proč? pokud máš aspoň 2Mbit net, tak je to v pohodě. Já stahuju seriály hlavně v HD - když jsou k dispozici.
    Protoze serialy (az na vyjimky) nepovazuju za natolik kvalitni umelecke dilo po graficke strance ze bych mel mit nutkani je stahovat v HDcku, hlavne kdyz vetsina serialu ktere sleduju by se daly zaradit do kategorie sitcomu. Navic je skladuju na disku a kdybych mel mit vsechny v HDcku tak bych potreboval dalsi disk. Jako sou asi dva serialy kde bych o HDcku mozna aj uvazoval, ale u toho uvazovani to aj skoncilo.

Registrace
    May 2006

Btw: jen si dovolim male pripomenuti. Czshare ma opet akci, 60GB/99kc.

Starousedlík SHW Avatar uživatele trodas
    Registrace
    Oct 2007

legalni je i vetsina tech downloadu...
    Nechci vyvolavat flame, ale ja bych naopak rekl, ze drtiva vetsina downloadu na rapidshare obsahuje tak ci jinak copyrighted material. Takze legalni, striktne vzato, nejsou.
    Ono ke kazdemu hloupemu videjku ma nekdo copyright, kazdy druhy ne-amatersky obrazek take neni zdarma, a to nemluvim o hrach, muzice, filmech... Muj skromny nazor, tak jak to sleduji, je ze na rapidu je 99,8% downloadu porusujicich autorska prava.

Nechci tim vyvolavat flame, vim ze stahovani pro osobni potreby (at je to cokoliv) je legal a nechci se prit, ale take nechci nechat bez komentare ze vetsina downloadu je legal. Neni. Kdyby byla, tak by nemizely tak rychle a casto jako para nad hrncem

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Stahování multimédií pro osobní potřebu je stále nepostižitelné, ať jsou copyrightované nebo ne. Trestné je jen jejich nabízení. Software, pokud není zdarma, je ilegální stahovat za všech okolností.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Maxtor
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Intri Zobrazit příspěvek
    Software, pokud není zdarma, je ilegální stahovat za všech okolností.
    Nesmysl.. to, ze mas na disku ulozeny instalator neznamena, ze jsi jej instaloval a zpusobil tak nekomu skodu..
    V zakone je konkretni formule: "..nainstalovany, ve spustitelnem stavu."

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od cool.user Zobrazit příspěvek
    Protoze serialy (az na vyjimky) nepovazuju za natolik kvalitni umelecke dilo po graficke strance ze bych mel mit nutkani je stahovat v HDcku, hlavne kdyz vetsina serialu ktere sleduju by se daly zaradit do kategorie sitcomu. Navic je skladuju na disku a kdybych mel mit vsechny v HDcku tak bych potreboval dalsi disk. Jako sou asi dva serialy kde bych o HDcku mozna aj uvazoval, ale u toho uvazovani to aj skoncilo.
    Pokud na to koukas na monitoru, tak ano. Ovsem my co mame petimetrove platno musime tahat HDcka, protoze SDcka jsou hrozne nekvalitne udelane, takze se na ne neda divat. Kdyby SDcka serialy byly podobne kvalitni jako DVD, tak by to rozliseni nevadilo, ale touha po co nejmensi velikosti z nich dela jakesi kostickate hnusy. :-(
    Navic HDcka narozdil od SDcek maji vicemene vzdycky pribaleny 5.1 track, zatimco SDcka maji nejake MP3 joint stereo, coz je take dost hruza.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Co se tyce Rapidu, tak ja byt na jeho miste bych si moc nevyskakoval, protoze docela ztraci market share. V dobe kdy byl etalonem pro sdileni a clovek nemusel resit co kde lezi, protoze vsechno bylo na nem jsou pryc. Dneska uz ma podil tak nekde kolem 60ti% a zbytek pelotonu mu zacina dychat na zada.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Jsem čerstvým uživatelem Rapida a tyhle nově zjištěné informace mě velmi nemile překvapily. Popravdě řečeno mě nemile překvapila i rychlost (mám 100Mbit), nečekám sice bůhvíco, ale ani ne Mb/s je opravdu nic moc. Onen denní limit je vyloženě směšný. Čili otázka zní, které úložiště je nejvýhodnější? Jak z hlediska obsahu, tak poměru cena/služby (rychlost, objem dat). Předem díky.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele HiLow
    Registrace
    Jul 2006

Já, jakožto dlouholetý předplatitel premium rapidshare jsem okamžitě zdrhnul jinam. Platil jsem jim hromadu peněz a potom mě tak omezili, že jsem se na ně vykašlal. Teď si předplácím jen data na hellshare a quickshare.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Dojigiri
    Registrace
    Jun 2008

Já stahuju všechno přes free, nechám to běžet doma na HTPC na JDownloaderu a za 2-3 dny je fullhd film 16 GB staženej (takže kolem 5 GB za den stáhnu i přes free) - a to ještě jenom pokud tam nejsou kombinovatelný odkazy z víc úložišť (což většinou jsou, takže pak můžu stahovat několik částí současně). Zatím nějak moc nevidím důvod, proč kupovat premium účty, zatím jsem vždycky v rozumný době stáhnul všechno, co jsem kdy stahovat chtěl (ale pravda, nikam nespěchám)

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. stahování z Rapidshare pomocí RapidShare Manager
    Od Stanley.tux v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 26-10-2008, 20:28
  2. Rapidshare skutečně navyšuje limity ?!?
    Od Zeus(CZ) v sekci Volná témata
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 05-09-2008, 19:28
  3. Rapidshare za sms
    Od adolfik v sekci Volná témata
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 22-08-2008, 10:30
  4. Snižuje DES výkon?
    Od Deee-aN v sekci Intel - procesory a základní desky
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 23-06-2008, 20:17
  5. Rapidshare