Zobrazit výsledky hlasování: Co je pro vás u notebooku nejdůležitější?

Hlasujících
134. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Kvalita displeje

4 2.99%
  • Kvalita provedení

34 25.37%
  • Multimediální výbava

11 8.21%
  • Nízká cena

5 3.73%
  • Nízká hlučnost

1 0.75%
  • Nízká hmotnost a rozměry

12 8.96%
  • Případný servis

5 3.73%
  • Rozměrný displej

0 0%
  • Vysoký výkon

37 27.61%
  • Výdrž na baterii

25 18.66%
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 38

Téma: Co je pro vás u notebooku nejdůležitější?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

... jo jo, máš pradu, hodně topí, na svým Compaq EVO N610c pociťuju:-)
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér Avatar uživatele RHBambus
    Registrace
    Oct 2007

u notebooku koukám hlavně na grafickou kartu a váhu

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

No tak záleží od čeho ho používám. Pokud je to na doma, tak stačí nějakej levnej Acer na zásuvku. Pokud přenosnej, tak tam hledím hlavně na výdrž baterie a samozřejměna zpracování, aby se nerozpadl Zároveň velkej panel není na škodu, ale aby nebral moc baterie. Hmotnost je až někde na třetím-čtvrtým místě, žádnej dneska neváží čtyry kila a cokoliv pod tím není problém nosit. Výkon tak aby dostatečně dobře zvládal kancelařinu ale nežral; na hry mám doma PC.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele RHBambus
    Registrace
    Oct 2007

ale jo sou co vazej 4kila je notebook co vazi 7,7kg je to acer :-D 20" a pak verim ze urcite nektery 17" vazeji 4kg

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Konnor
    Registrace
    Aug 2006

To je dost složité ale asi kvalita provedení a multimediální a celková výbava.
    Požaduju od NTB aby se dal použít pokud možno kdykoliv, kdekoliv a k čemukoliv,... takže se z toho vymotám jedině, když řeknu, že podle mě je na NTB nejdůležitější NTB jako celek.

No a jak to tak po sobě čtu tak mě připadá, že jsem napsal pěknou blbost,..

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Ja na to jednoznacne nedokazi odpovedet protoz eje to minimalne kombinace nekolika tech veci .. a podle toho jak moc ta jedna vlastnost bude vyhovovat tak treba polevim z te druhe a naopak ..

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Pro mě rozhoduje kvalita zpracování (mám IBM Txx), hned za tím je velikost a váha (on je sakra rozdíl tahat se s 4 nebo 2,5 kg, nemyslím nosit notebook ze školy/práce domů atd. ale opravdu s ním cestovat, na služebky, konference, v letadlech atd.). Výdrž na baterky se hodí též, dál nemám rád když se hřeje a je slyšet větráček při kancelářské práci. Výkon mě moc nezajímá, jen u disku bych trval na 5400 otáčkách. Taky kvalitní a NELESKLÝ displej.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Lindows Hlista
    Registrace
    Oct 2007

ono je to tazke urcit, co je pre mna najdolezitejsie...ked si to zoberieme s opacneho pohladu...urcite by mi vadilo, keby si na tom notebooku nezahram novsie hry, keby bol hlucny, vadilo by mi, keby vazil 4 kila, keby mu mala vydrzat krátko baterka a keby nebol kvalitne spracovany....cize ked si uz kupit notebook, tak vykonny, kvalitny, tichy s dobrou baterkou a kvalitnym spracovanim no nie je toho malo.......a skoro by som zabudol...aj dobrou cenou

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

odpověděl jsem, že kvalita, protože s notebookem často cestuji a přenáším ho tak chci aby něco vydržel. Ale i výdrž na baterii a další parametry jsou pro mě důležité.

Nováček
    Registrace
    May 2006

vybrat jednu volbu jsem nemohl, pro me je dulezitejsi vic veci, ktery musi notebook splnovat:
    vykonny CPU a GPU
    15"/15,4" display s rozlisenim 1400x1050/1680x1050 (pokud mozno nejaky kvalitnejsi)
    mechanicke provedeni, rozumne chlazeni a hlucnost, odolnost
    zaruka a servis
    vydrz minimalne 3,5h

Pravidelný diskutér Avatar uživatele hippouss
    Registrace
    May 2006

ja sem tak trochu narocnej na vsechno mozny takze u me zvitezila konfigurovatelnost a sel sem do VBI kde sem si moh aspon navolit co sem chtel a mel sem sestavu v notebooku jakou sem si predstavoval ;-)

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Pro mě je klíčovým faktorem poměr cena/výkon. Z dalších parametrů se zajímám především o hmotnost (kdo by se chtěl tahat s nějakým mackem ), kvalitu šasi, výdrž při běhu na baterii a úroveň servisu (tento bod řada lidí trestuhodně podceňuje).

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od r34ktor Zobrazit příspěvek
    Výdrž při běhu na baterii a úroveň servisu (tento bod řada lidí trestuhodně podceňuje).
    Baterka me ani nezajima, furt sem na siti na koleji a ve skole je v laborkach vetsinou taky sit a v prednaskaci to tu prednasku vydrzi kdyz je treba ;-)

No servis to je casto dost problematicky, protoze jeden clovek je spokojen a druhej zas ne, celkem sem se toho bal protoze par ohlasu na firmu myho NB nebylo kladnych ale kladny prevazovaly a kdyz se mi u LCD odpalily krystaly tak sem v pondeli nechal NB vyzvednou dopravakama a ve ctvrtek rano sem ho mel zpatky dovezen jak novej tak sem zatim spokojen :-)

Starousedlík SHW Avatar uživatele Janyk1
    Registrace
    Feb 2007

Dal jsem kvalita provedení, ale je toho samozřejmě víc, co je pro mě při výběru (kromě komponent samozřejmě) ntbk důležité - displej, výbava, rozměry, servis, výdrž a vše, co nejde časem změnit(takže krom RAMek asi vše)

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Janyk1 Zobrazit příspěvek
    a vše, co nejde časem změnit(takže krom RAMek asi vše)
    tak ja muzu menit procak, disk, RAMky, dalsi pridavny moduly na ktery sou na MB sloty jako BT, WiFi, robston modul a urco by sla vytahnout i mechanika a dat jinou slimku

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední