Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 50 z 50

Téma: Můžu mít 3x 256MB Ram??

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od horsefeathers213 Zobrazit příspěvek
    Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli muzu mit ve svem PC 3x 256MB Ram?? Děkuji za odpověď..
    Když to tak pročítám, tak si ríkám škoda že někdo neodpovědel nějak takhle: "Můžeš, jestli nepůjdou do slotů, tak můžou ležet v bedně..."

Ne, dost vtipů, opravdu bych se přikláněl k již zmiňované odborné pomoci na místě. Po tom, co jsem se tady dočetl to bude nejpřijatelnější varianta.

Pro příští dotaz se hodí rovnou napsat vše co by se mohlo hodit (čím víc, tím lépe). Pokud člověk neví, co by napsal, fotografie se taky hodí.

Co se týče té ramky, tak pokud člověk neví o jakou se přesně jedná, tak se špatně radí. Například některé levné DDR 400MHz paměti nezvládali pracovat na 333MHz a počítač s nimi ani nenabootoval atd. Takže ani funkční věci spolu nemusejí fungovat korektně. A co teprve, když se něco někam násilím narve...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

No, tak jsem to zase zkoušel dnes ráno, vyndal jsme napájecí kabel, baterklu z desky, vyndal ramky, co jsem tam dával, nešlo, tak jsme vyndal i grafiku, tu jsem pak totiž taky měnil, mám dvě doma, jendu ale starší, taky nešlo, tak jsem to nechal ležet. Stejně si teď budu kvůli studiju kupovat notes, a PC zůstane bratrovi, ale ten ho chce nový, takže to ani už nevadí, že nende, ale kdyby třeba odešel až 20.12?? to by bylo přijatelnější, mě jde hlavně o pevný disk, chtěl bych z něj dostat data.. Jj a ty ramky, tam šli tropchu z tuha, ale nijak těžko, jsme naschvál ještě vyndával tu starou a díval se na velikost, v podstatě stejný, ale zapnul jsem comp a nende.. No nic, teď nic nemůžu zkoušet, jsem na intru, až přijeud v pátek, tak to zkusím.. Zatím díky...P.S.: Jsem nekuřák:-D

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

A vratils tam tu baterku?

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

JJ a pak jsem tam tu baterku vratil.

Obyvatel SHW Avatar uživatele xstreetfighter
    Registrace
    Nov 2007

ty seš sice nekuřák, ale ja už sem z tebe na nervy a vyhulil sem půlku krabky :-) každopádně ještě neházej flintu do obilí a řekni nějakýmu kámošovi, no něříkej že na intru nikdo nefušuje do počítačů...

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. DDR2: jaké DDRII můžu použít pro rozšíření
    Od Tanajewski Michal v sekci Operační paměti
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 09-01-2010, 13:10
  2. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 24-03-2009, 19:37
  3. Můžu vymazat za chodu CMOS?
    Od kirby16 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 28
    Poslední příspěvek: 21-01-2009, 17:31
  4. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 22-01-2007, 16:03
  5. Jaký OS můžu nainstalovat?
    Od Spectra Support v sekci Spectra - FAQ (z HW i SW oblasti)
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 26-10-2006, 02:16