Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 80

Téma: TES4 : Oblivion

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Architect
    Jo a s tou hratelnosti jsem to myslel vazne. Mozna to bude tim, ze G2 byl rozhodne lehci:-), ale Morrowind mi tedy zabral více času. Osobně mi nepřipadá, že bych obě hry házel do jednoho pytle, protože, ať se na to dívám z různých úhlů, pořád vidím G2 a TES3... Prostě každá hra má něco do sebe...
    no hral si Gothic II:The Night of The raven? yestli ano tak ses dobrey ale pro me bylo gothic 2 s datacem tedy mnohem tezsi nez Morrowind...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

jinka ted sem zkusil OldOblivion na starem Pc a nejde mi poradne ani ten..

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

tak ne celkem to faka ale jsou tam lagy...(sry ze tu mam tri posty najendou ale nejak furt nemuzu prijit na to jak se tu editujou prispevky...)

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Zajímalo by mě na jaké nejslabší konfiguraci LZE rozchodit plynule OBLIVION.

+ své tvrzení doložte screenshoty z FRAPS (JPG formát) a měly by tam být vidět v nějakém rohu Frames Per Second....

+ nikdo nestojí o nějaké plagiáty a podvrhy z PHOTOSHOPU . . .

+ neumystujte fotky přes celou stránku ale jako malé aktivní obrázky na které se klikne pro zvětšení. (viz.Příklad pod tímto příspěvkem)

Postup: Pripojit soubory, Spravovat přílohy > nahrat soubor z vaseho pocitace > vyberete lokaci ve vasem pocitaci a obrazek > nahrat [ tlacitko hned vedle vybrat ] > pockate az se vam to nahraje {chvili to trva} a objevi nazev obrazku > zavrit okno > odeslat prispevek . . .
    pro lepší orientaci si obrázky přejmenujte a skratte názvy.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

tady je ten příklad . . .
    Připojené obrázky Připojené obrázky  

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Konnor
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Chose
    no hral si Gothic II:The Night of The raven? yestli ano tak ses dobrey ale pro me bylo gothic 2 s datacem tedy mnohem tezsi nez Morrowind...
    No myslím, že to je jen na zvyku, mě se taky G2: T.N.o.T,R nezdál moc těžkej (ntb. nejlehčí to bylo za mága). Teď jsem začal hrát obliviona a zdá se mi krapet těžší (souboje a tak.), ale myslím, že si na to zvyknu a pak budu tvrdit zas něco jinýho.

Grafika je mooc pěkná, ale doslova mě se.. to páčení těch zámků, v tom jsem uplná lama,... :/

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

No von tu snad nikdo nepaří OBLIVION na nákym starším kompu, nebo co................no jo co se dá dělat.......8800xxx rulezzzzzzzzzzzzz.ZíííííííV.
    Tak mi po du pařit Gotik2......

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

dohral jsem oblivion na Tulenovi 1755, 512MB RAM, GF4 4400/128MB. - samozrejme pres oldblivion. plynule to nebylo, ale dohral jsem to. Kdyz jsem mel chvili pujcenou GF 6600, tak to jelo o hooodne lip ;o)))

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

No tak jsem odpoledno rozehrál GOTIK2 a můžu konstatovat že rezignuji na koupi OBLIVIONU . . .
    1: to běhá jakž tak při plných detailech na mém 1,30ghz a 512mbram při 100mhz a v rozlišení 1024x789 a asi tam dám naspátek to 1ghz a řádně přetaktuji...
    2: mi gotik2 plně pokryl potřebu slušného RPG s detailními texturami.
    3: tes:morrovind goty pod stromeček to jistí nejen svou cenou.....

NOJO -OPEN GL 2,0 na 7300GT dělá divy............

A oblivion opět spadá do kolonky "čekání na novej komp".

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

No to sou ale blbí kecy vot toho sokorotora . . .
    Morrowind to je něco . . .
    a O B L I V I O N . . . radši pomlčim :-)

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Leroj
    Registrace
    Dec 2006

hraju ho na Bartonu 2600, 1GB RAM, gr. GF 7600Gt a jede to dost slušně.
    známej ho dohrál na Bartonu 2500, 768 RAM, gr. GF 5700 /ale moc nadšenej z rychlosti nebyl/

jinak mě se líbil víc Gothic 2, Oblivion je nějak takovej mrtvej... no ještě to s ním skusim a snad se brzo objeví Gothic 3 cz.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Já se picnu mrtvej Oblivion....
    Gotik 2 jsem rozehrál jen tak z hecu(a nudy) , na mé slabé sestavě 1,3ghz-7300gt-512mbram/pc-133/ běží na plné detaily tak tak a grafika na 32-bitů je pěkná a dělá své.... ale je to takové... neříkám špatné ale ten styl a mi moc nesedí... dostal jsem se horko těžko do prvního města, tam mě prozměnu zase zabily,za+++al jsem si v bordelu a bez návodu ani ránu...

Poté jsem si k vánocům nadělil Tes:Morrowind.... . . dejchnul nam mě duch pravého R P G. . . a začal jsem objevovat svět Tamriel se vším všudy. Rozsáhlí příběh, pěkná grafika s haldou efektů (GF7300gt to jistí na 32bitů) no a díky pěknému a podrobnému manuálu radost z hraní.
    ALE snad tisíckrát jsem se přistihl jak si opakuju v duchu kecy a scénky z jednoho dílu South parKu : Make Love not Warcraft. (kdo neví vo co de at kokne na www.YouTube.com a hledá)

Už od první recenze se mi Oblivion velice líbil ,uslintnul jsem si nad grafikou a... napsal další hru do seznamu "čekání na novej komp".

Ted zpětně když už jsem pronikl do příběhu světa tamriel a trochu se naučil příšerné názvy těch a oněch a tedy zhruba vím vo co de, si myslím že pro ty kteří si zahráli všechny díly pěkně od Areny ,musí být Oblivion opravdovej "V R C H O L" celé série....a jestli se neupařily tak paří Oblivion do ted.
    Pro autory celé série a zaryré příznivce RPG(chodí spát s mečem) musí být dnešní technologie darem z nebes, díky které si mohly splnit sen a přivést na svět další díl TES...v řádné kvalitě.
    Ted když jsem rozerhrál Morrowind jsem jedině rád že na Oblivion moje konfigurace nestačí (asi jedinej moment jinak si rvu vlasy) a zahraju si ho až na pořádné sestavě ,vychutnávaje si Oblivion naplno jako celek.

Jelikož jsem při pátrání na webu našel samé hnusně vypadající screenshoty, tak bych vám rád přiblížil grafickou kvalitu Morrowindu.(Oblivionu je všude dost)
    Tady jsou...teda až zachvíli.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Tak tady jsou . . . ten chlápek s mojí bejvalou helmou na hlavě... to je obchodník kterému jsem ji prodal a když jsem vypad z nákupního menu tak ji měl na hlavě...asi se mu moc líbila. Kdykoliv k němu přijdu tak jí pořád má na hlalvě. :-) A na těch světelnejch efektech si fakt ujíždim...což už někteří asi víte...
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: ScreenShot 0 jpg.jpg 
Zobrazení: 104 
Velikost: 655.7 KB 
ID: 674   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: ScreenShot 2 jpg.jpg 
Zobrazení: 90 
Velikost: 678.0 KB 
ID: 675   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: ScreenShot 11jpg.jpg 
Zobrazení: 104 
Velikost: 497.0 KB 
ID: 676   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: ScreenShot 12 jpg.jpg 
Zobrazení: 84 
Velikost: 511.9 KB 
ID: 677   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: ScreenShot 13 jpg.jpg 
Zobrazení: 98 
Velikost: 777.8 KB 
ID: 678   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: ScreenShot 21 jpg.jpg 
Zobrazení: 92 
Velikost: 601.3 KB 
ID: 679   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: ScreenShot 14jpg.jpg 
Zobrazení: 110 
Velikost: 674.5 KB 
ID: 680   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: ScreenShot 26jpg.jpg 
Zobrazení: 115 
Velikost: 752.1 KB 
ID: 681   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: ScreenShot 27jpg.jpg 
Zobrazení: 99 
Velikost: 665.3 KB 
ID: 682  

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

a uz jsi k morrowindu zkousel wizzards island? ps, taky me morrowind a oblivion pekne postihly, nejaky svy pocity jsem se snazi vyjadrit tady :-D Je tam jeste hromada screenu od mych postav a tak...

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Ne tak wizard island nemám (bloodmoon a tribunal jo)ale vzpomněl jsem si na jednu příhodu z hraní...jak vystřižená ze South parku.
    To když jsem se konečne poprvé dostal(horko těžko) do Balmory k tomu...Cosadesovi a po prvním vyspání a probuzení ke mě přistoupil černě oděnej a zakuklenej chlápek a žačal do mě bodat(tak začíná tribunal)... no jelikož jsem něco takového vůbec nečekal tak jsem se nezmohl ani na to vyndat mečík a ....chcípnul jsem... ale podobnost s první scénkou ze souht parku kdy přiskočí chlápek ke kenymu, zatancuje a bodneho...opravdu maximální.
    Kus blogu jsem už přečet...

Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 16-08-2008, 00:40
  2. Elder Scrolls 4: Oblivion
    Od wokpro v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-11-2007, 12:07
  3. GeForce: co oblivion na FX5500
    Od matilda v sekci Grafické karty