Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 80

Téma: TES4 : Oblivion

Nováček Avatar uživatele Bergo
    Registrace
    May 2006

Čo si myslíte o tejto hre???
    Podľa mňa je to naj MMORPG aké som kedy hral !
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

jj je to uzasny =) Zaradil sem ji do seznamu her ktery budu hrat az si koupim novy PC. Protoze si to chci vychutnat naplno =) (mam CeleronD 2.8ghz,1GB RAM,Radeon 9600LE a jede mi to na 800x600 ultra low detail )

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Honny
    Registrace
    May 2006

asi takhle: Morrowind sem žral víc. několik let, víceméně.

Oblivion je hezkej. A velkej. Ale nesmírně zjednodušenej. Je to dobrá hra, ale rozhodně bych to nenazýval "nejlepším RPG posledních 100 let", ale tak "RPG roku, pokud se neobjeví Gothic3"...

Registrace
    May 2006

Ako chces povedať že Morrowind je lepší ako Oblivion ?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Oblivion by som rad skusil, ale kua neni kedy . Ale nazyvat ho najlepsim RPG?
    U mna je to skor Final Fantasy VII . Ale Oblivion by som fakt rad skusil.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Bergo
    Ako chces povedať že Morrowind je lepší ako Oblivion ?
    pro mě ano, vadí? // n3X7_p057> ah tak...
    Naposledy upraveno uživatelem Honny: 09-05-2006 v 22:02

Registrace
    May 2006

nie,ja sa len pýtam,nemohol som s tvojej predošlej odpovede vydedukovať či áno alebo nie,ale teraz mi to je už jasné

Nováček
    Registrace
    May 2006

má to všechny aspekty pro nej rpg, jenže zjednodušené (konzoloidní) zásahy té hře ublížili. Je to velmi dobrá hra, ale pro mne to nej rpg není. Přesto Oblivion budu hrát, než vyjde gothic3 nebo nwn2

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Vzhledem k memu zastaralemu hw. Oblivioun ani nezapnu. Rad bych znal vase nazory na Gothic 3 vs. Oblivion, opravdu si myslite, ze bude G3 hratelnejsi? U G2 se mi to jevilo lepsi nez u Morrowindu, ale ES4 nemam a G3, jeste nevysel. Proste chci znat jen teoreticke predpoklady.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Jo a s tou hratelnosti jsem to myslel vazne. Mozna to bude tim, ze G2 byl rozhodne lehci:-), ale Morrowind mi tedy zabral více času. Osobně mi nepřipadá, že bych obě hry házel do jednoho pytle, protože, ať se na to dívám z různých úhlů, pořád vidím G2 a TES3... Prostě každá hra má něco do sebe...

Nováček Avatar uživatele Boin
    Registrace
    May 2006

Tak jsem to taky zkoušel, ale budu muset použít nějaký patch, třeba na zobrazování lepších textur na vzdálených kopích a loukách. Jinak je to zajímává hra.

Občasný diskutér Avatar uživatele Abel
    Registrace
    May 2006

no ja bych se nad Oblivionem az tak nerozplyval... kdyz odmyslime to, co na tom vychvaluji snad vsichni (grafika), tak je to normalni vetsi rpg, ktere neprinasi nic noveho a jeste nektere veci zjednodusuje... nerikam ze to neni dobra hra, ale vsichni sou z toho na vetvi az prilis... co tam je opravdu noveho? originalniho? nevideneho? je to jenom takovy upgradovany morrowind... pockejme si tak rok a pak se na to zpetne muzeme podivat... tak jako na morrowind. ze zacatku byl dokonaly, ale pak to s nim slo zkopce a mel spoustu nedodelavek (moznost namakat si urcite skilly bez prace na max a dalsi) a hluchych mist... uvidime co oblivion a zub casu...

Občasný diskutér Avatar uživatele Renus
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Bergo
    Čo si myslíte o tejto hre???
    Podľa mňa je to naj MMORPG aké som kedy hral !

Brutálně jsem se těšil,a když mi přišla,tak naprosto okouzlen graficky nádherným světem,jsem se pustil do prozkoumávání světa a začal plnit nějaké questy.Po prvotním nadšení,ale nastalo jakési ochladnutí a zatím jsem ho odložil,občas si ho pustím,zahraju pár questů-nikde nespěchám.Líbí se mi samostatně fungující svět a jeho odezvy na skutky hl.postavy...

Občasný diskutér Avatar uživatele Abel
    Registrace
    May 2006

po X hodinách hraní si myslím, že můžu svědomitě prohlásit, že je to stejně nevyvážené jako morrowind. jsem (mimojiné) na pozici gray foxe, mám nabušeného archera, marksmanship a sneakování a je to šíleně jednoduché. nikdo mě nevidí a 90 procent nepřátel dostanu z dálky... takže po pár hodinách žádná výzva, což kazí chuť k hraní... ale jinak je to docela dobré rpg

Registrace
    May 2006

lehké a inteligentní zamyšlení...
    http://ventum.net/item/show/the-elde...dovat-pocitace

Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 16-08-2008, 00:40
  2. Elder Scrolls 4: Oblivion