reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Obývákový PC

Logout (4018)|1.12.2008 00:40
Ještě k těm 5 a 7V - pokud chceš utlumit dva větráky, tak pak je ještě bezpečná možnost je dát oba na šest - sériový zapojení to jistí :-).
mstejska (2912)|1.12.2008 07:00
[QUOTE=plch;189302]Jinak ještě k tomu https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?p=189205#post189205
Byl jsem trošku naivní, co se týká toho gumového uchycení HDD. Koupil jsem gumu 4x4 a prostě jí tam jen tak zamotal. Samozřejmě, že do druhého dne jedna guma praskla o ostrou hranu šachty. Další jsem neměl a tak jsem smotal svazek asi osmi (myslím že 1 x 3mm). Musím říct, že s tímto svazkem se pracuje mnohem líp, jde zauzlovat, je ohebnější a když vám jeden praskne, je tam ještě spousta dalších. Samozřejmě neopakovat mou chybu a ostré hrany case olepit : )[/QUOTE]

Misto letecke gumy, muzes pouzit normalni gumu do teplaku. Kdyz bude vytahana tim lepe. A ostre hrany ji nevadi
Deee-aN (3834)|1.12.2008 07:28
[quote=plch;189302]Samozřejmě, že do druhého dne jedna guma praskla o ostrou hranu šachty. [/quote]
No vidíš, to jsem zapomněl zmínit :mistake. Já ty ostré hrany zlehka přejel šmirglem :thumb.
plch (55)|1.12.2008 11:04
[quote=Logout;189313]Ještě k těm 5 a 7V - pokud chceš utlumit dva větráky, tak pak je ještě bezpečná možnost je dát oba na šest - sériový zapojení to jistí :-).[/quote]

Jeee, nojo, že mě to nenapadlo, další zajímavý nápad. Zůstane v šuplíku, pokud bude zapotřebí, tak realizuji!:thumb

[quote=mstejska;189331]Misto letecke gumy, muzes pouzit normalni gumu do teplaku. Kdyz bude vytahana tim lepe. A ostre hrany ji nevadi[/quote]

Někde jsem tady četl, že gumy pro textilní průmysl se moc nehodí, že se vytahávají. Ale něco jsme měli doma, tak jsem to zkusil a nic moc. Řekl bych že ten svazek tenkých leteckých je lepší. Ať tak nebo tak, ta rotace disku není slyšet a to je důležité... ;)
Logout (4018)|1.12.2008 11:52
Nevim, možná jsem použil už vytahaný, ale mam na nich zavěšený tři disky a spokojenost...