reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

problem s asociaciou suborov vo vista x64

Vladimir (67)|30.11.2008 14:31
Mam nasledujuci problem:
pouzivam starsi bsplayer na prehravanie videi (posledna free verzia bez adwaru) a nastavil som asociaciu video suborov pre bsplayer, problem je, ze ked chcem spustit daky video subor tak vyskoci mi okno "open with" je tam aj bsplayer, zaskrtnem "always use the selected program..." aby uz viac nevyskakovalo okno "open with". Problem je v tom ze to nepomaha. Chvilu funguje asociacia ok (open with nevyskakuje) a po dakom case zase zacne vyskakovat "open with". Nepouzivam ziadny iny prehravac na videa.

Podobny problem je aj s firefoxom. Stale dookola mi tvrdi ze nie je nastaveny ako defaultny web browser, tak mu potvrdim ze nech sa nastavi ako defaultny a po dakom case zase tvrdi ze nie je defaultny. Pritom nepouzivam ziadny iny browser.

Vistu som si nainstaloval pred dvomi dnami a stale mi to zere nervy:mad:. Za pomoc budem velmi vdacny.
bacud (15)|1.12.2008 09:10
Zdravím

Nejlepší by bylo se na ten BSPlayer vykašlat a stáhnout si nějaký jiný. Já používám VLC player a jsem s ním maximálně spokojený. Na mých Vistách HP 64-bit funguje bez problémů.

Já mám tyto Visty 3 týdny a 14-dní mi trvalo než jsem je nějak odladil, aby fungovali, takže to, že ti lezou na nervy je vcelku normální :-)