Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 8 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 112

Téma: Need For Speed: Carbon

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od boboco
    No, já si na drift zvykl velmi rychle a bavil mě Nepřišel mi těžký, jen to je o nervy, když má člověk na jeden drift nahráno 150 000 bodů a drcne o zeď
    COŽE 150000??? Já dal asi nejvíc 4000 , mno gumy mam všechny na GRIP, tak možná to... ale spíš to bude rukama, jak se to proboha dá udělat?
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od P@pi
    COŽE 150000??? Já dal asi nejvíc 4000 , mno gumy mam všechny na GRIP, tak možná to... ale spíš to bude rukama, jak se to proboha dá udělat?
    drifty mě v předchozích dílech strašně bavily... tak se těšim na tyhle... nainstaloval sem ty nový ovladače na grafiku, tak to zkusim třeba to rozchodim i když moc tomu nevěřim

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

No, já si na drift zvykl velmi rychle a bavil mě Nepřišel mi těžký, jen to je o nervy, když má člověk na jeden drift nahráno 150 000 bodů a drcne o zeď
    Ja dal nejvic 9000 a to ne za jeden drift, ale za celej zavod Jak to proboha delate?

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Je potřeba dát gumy i dost na smyk, ale taky opravdu dost záleží na autě. S Lotusem se mi skvěle jezdilo, ale na Drift je nepoužitelnej. Jinak koukám, že používáš Angličtinu, Carbony jsou kompletně česky i diakritikou

150 000 je můj rekord, je potřeba mít vozítko s dobrou akcelerací, pak se to dá opravdu udělat i na jeden drift. Člověk musí jet dostatečně rychle a hlavně nikde neducnout (nemluvím ale teď o driftech kaňonech, tam se člověk nedostane nad 100 000 za celej závod

Registrace
    May 2006

Je potřeba dát gumy i dost na smyk, ale taky opravdu dost záleží na autě. S Lotusem se mi skvěle jezdilo, ale na Drift je nepoužitelnej. Jinak koukám, že používáš Angličtinu, Carbony jsou kompletně česky i diakritikou

150 000 je můj rekord, je potřeba mít vozítko s dobrou akcelerací, pak se to dá opravdu udělat i na jeden drift. Člověk musí jet dostatečně rychle a hlavně nikde neducnout (nemluvím ale teď o driftech kaňonech, tam se člověk nedostane nad 100 000 za celej závod
    Jo jsou česky a já češtinu mám, ale nemám důvod jí používat. Když už u toho sedim, tak ať se aspoň něco naučim. A ta angličtina je zrovna v NfS hodně jednoduchá .

Já jel drift s McLarenem a s Mazdou RX-8 (tedy na začátku a na konci) a 4000 byla totální náhoda, obvykle tak okolo 500 za drift .

Registrace
    May 2006

Jo jsou česky a já češtinu mám, ale nemám důvod jí používat. Když už u toho sedim, tak ať se aspoň něco naučim. A ta angličtina je zrovna v NfS hodně jednoduchá .

Já jel drift s McLarenem a s Mazdou RX-8 (tedy na začátku a na konci) a 4000 byla totální náhoda, obvykle tak okolo 500 za drift .
    Tak to jo, aspoň si člověk ty jazyky trochu procvičí Jinak ještě jeden poznatek z DRIFTů, nedokázal jsem driftovat s gamepadem, nejlíp se to dělá na obyčejné klávesnici

Registrace
    Aug 2006

Tak to jo, aspoň si člověk ty jazyky trochu procvičí Jinak ještě jeden poznatek z DRIFTů, nedokázal jsem driftovat s gamepadem, nejlíp se to dělá na obyčejné klávesnici
    už sem z toho celej smutnej jak to tu řešíte a mě to neběhá... jinak i když sou hry v český verzi tak nechávám AJ kůli procvičení.. na mý skvělý AJ ve škole je to pak znát všichni se divěj odkud znám takový slovíčka

edit: nechci tim říct že bych měl AJ skvělou ale ve škole jo...

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od BlackFrog
    už sem z toho celej smutnej jak to tu řešíte a mě to neběhá... jinak i když sou hry v český verzi tak nechávám AJ kůli procvičení.. na mý skvělý AJ ve škole je to pak znát všichni se divěj odkud znám takový slovíčka

edit: nechci tim říct že bych měl AJ skvělou ale ve škole jo...
    OT: Opravdu to pomáhá, ještě lepší je sledování filmů v AJ. Doporučuju stáhnout anglický titulky, dají se vcelku snadno sehnat => nic ti neunikne a angličtině to dost pomůže.

A k těm driftům: opravdu nehratelný. Nevim, jak to dokážete hrát...

Registrace
    May 2006

OT: Opravdu to pomáhá, ještě lepší je sledování filmů v AJ. Doporučuju stáhnout anglický titulky, dají se vcelku snadno sehnat => nic ti neunikne a angličtině to dost pomůže.

A k těm driftům: opravdu nehratelný. Nevim, jak to dokážete hrát...
    Jestli budu mít večer chvilku, zkusím si trochu zadriftovat, případně sem dám i screenshot Fakt na tom nic moc není, chce to jen trochu cviku

Registrace
    Aug 2006

Jestli budu mít večer chvilku, zkusím si trochu zadriftovat, případně sem dám i screenshot Fakt na tom nic moc není, chce to jen trochu cviku
    aaaaaaaa už to nevydržim už chci taky driftovat

Pravidelný diskutér Avatar uživatele SpeedFilip
    Registrace
    Oct 2006

Tak aj ja som to uz presiel a suhlasim ze to bolo kratke, MW ma zabavilo
    aspon na tyzden;
    ten drift nieje az tak tazky; staci robit male drifty a netuknut stenu,potom sa score znasobi podla dlzky bez dotyku so stenou

Registrace
    May 2006

Veeelikej driftík v prvním kole:

A konečné skóre za 2 kola:

Jóóó, kdyby mi to takhle šlo i ve škole

Registrace
    Aug 2006

Veeelikej driftík v prvním kole:

A konečné skóre za 2 kola:

Jóóó, kdyby mi to takhle šlo i ve škole
    škola...fuj

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Delka teto hry mi prisla opravdu smesna a jednoduchost jeste smesnejsi, a HW narocnost zase na druhou stranu az prehnana, proc jsem to hral, tak to jen kvuli memu nejoblebenjsimu auto, tj. Carrera GT. Jinak co se tyce tech driftu, tak ty jsem v lasce nidky moc nemel, ale co se tyce tohoto dilu, tak jsem jim docela prisel na chut a v jednom zavodu jsem dosahl i 370000 bodu, bohuzel si uz nevzpominam na muj nelepsi drift, ale zkusim to zapmnout a udelat nejaky screen a postnout ho.

Pro ty co jim drift nejde, tak se pokusim to trochu popsat:
    Me se osvedcilo do prvni zatacky se poradne rozjet a vzit ji velkym obloukem, abych v te velke rychlosti nenaboural do zdi. Pak uz staci jen spravne si hrat s plynem, prace plynu je zde nejdulezitejsi. To znamena, pokud ztracite rychlost staci plyn drzet a daji se cele zatacky projizdet ve smyku. Naopak pokud se blizite velkou rychlosti ke zdi, tak je potreba plyn ubrat nebo ho uplne pustit a v 90% se podari v pohode dostat z jakychkoliv problemu. A tak porad dokola . Prace PLYNU je zde kamen urazu, pokud to s nim nezvladate, tak vam ani drift nepujde, protoze po kazdem rozjezdu skoncite ve zdi.
    Snad vam to aspon trochu pomuze, pokud je nejaky dotaz piste pokusim se zodpovedet .
    Naposledy upraveno uživatelem Killermannvs: 16-11-2006 v 10:24

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Killermannvs
    Delka teto hry mi prisla opravdu smesna a jednoduchost jeste smesnejsi, a HW narocnost zase na druhou stranu az prehnana, proc jsem to hral, tak to jen kvuli memu nejoblebenjsimu auto, tj. Carrera GT. Jinak co se tyce tech driftu, tak ty jsem v lasce nidky moc nemel, ale co se tyce tohoto dilu, tak jsem jim docela prisel na chut a v jednom zavodu jsem dosahl i 370000 bodu, bohuzel si uz nevzpominam na muj nelepsi drift, ale zkusim to zapmnout a udelat nejaky screen a postnout ho.

Pro ty co jim drift nejde, tak se pokusim to trochu popsat:
    Me se osvedcilo do prvni zatacky se poradne rozjet a vzit ji velkym obloukem, abych v te velke rychlosti nenaboural do zdi. Pak uz staci jen spravne si hrat s plynem, prace plyne je zde nejdulezitejsi. To znamena, pokud ztracite rychlost staci plyn drzet a daji se cele zatacky projizdet ve smyku. Naopak pokud se blizit velkou rcyhlosti ke zdi, tak je poteba plyn ubrat nebo ho uplne pustit a v 90% se podari v pohode dostat z jakychkoliv problemu. A tak porad dokola . Prace PLYNU je zde kamen urazu, pokud to s nim nezvladate, tak vam ani drift nepujde, protoze po kazdem rozjezdu skoncite ve zdi.
    Snad vam to aspon trochu pomuze, pokud je nejaky dotaz piste pokusim se zodpovedet .
    Mohu jen souhlasit, těch 370 000 bodů Ti věřím, je to o štěstí. Já ale nepřelezl 300 000 hranici... ZATÍM...

Strana 2 z 8 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Need For Speed-Undercover
    Od drobek314 v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 07-06-2009, 06:42
  2. Need for Speed Most Wanted
    Od Aytech v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 15-12-2007, 22:28
  3. speed fan