Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 8 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 112

Téma: Need For Speed: Carbon

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od boboco
    Mohu jen souhlasit, těch 370 000 bodů Ti věřím, je to o štěstí. Já ale nepřelezl 300 000 hranici... ZATÍM...
    JJ, o stesti to take je, ale po chvilce zkouseni je to pak uz jen o cviku , nejvic dokaze nastvat drift za 100 000 a vys a najednou prijde necekane hnusna zatacka a je po bodech ... Nastesti pocitac hraje uplne o nicem, takze se vetsinou vyhrava na prvni povedeny drift.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Tak tu mam neco pro Vas jak jsem slibil, jen pripominam, nejsou to screeny upravene ve Photoshopu ani v nicem jinem ...

Toto bylo v podstate oddriftovane cele kolo v kuse, pak mi to prekazila cara na startu, ktera automaticky drift ukoncuje

A nakonec je screen celkoveho kola, kdyz jsem videl 500 000 bodu v kartach odmen, tak jsem si rikal, ze to muze dat jen blazen ...

Naposledy upraveno uživatelem Killermannvs: 16-11-2006 v 22:27

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Killermannvs
    Tak tu mam neco pro Vas jak jsem slibil, jen pripominam nejou jsou to screeny upravene ve Photoshopu ani v nicem jinem ...
    ....
    .....
    Blázen.... ale mam radost, že si mi už podařilo vyhrát všechny drifty v kariéře. Hurááá už vim jak na to .

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od P@pi
    Blázen.... ale mam radost, že si mi už podařilo vyhrát všechny drifty v kariéře. Hurááá už vim jak na to .
    Tak to GZ a GL do 500 000 .

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Tak tu mam neco pro Vas jak jsem slibil, jen pripominam, nejsou to screeny upravene ve Photoshopu ani v nicem jinem ...

Toto bylo v podstate oddriftovane cele kolo v kuse, pak mi to prekazila cara na startu, ktera automaticky drift ukoncuje

A nakonec je screen celkoveho kola, kdyz jsem videl 500 000 bodu v kartach odmen, tak jsem si rikal, ze to muze dat jen blazen ...
    Velmi pěkné, pak že to nejde Tak já myslím, že se tu driftíkovat snad už naučili všichni, co hrají Carbony ne?

Obyvatel SHW Avatar uživatele Zeli
    Registrace
    Sep 2006

jo, jo dneska sem se taky pustil do driftovani. Nejdriv sem si je nechaval nakonec kdyz nebylo nutny je jezdit, ale dneska sem to zkusil a dojel ty v kariere - ne sice s tolika body jako Killermannvs, ale dojel . Jeste se musim poprat s tema fizlama, nedari se mi jim zdrhat, ale jinak to snad zvladnu.

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

S novou grafikou se mi fps v NFS Carbon pohybuje stále kolem 100fps, ovšem v zatáčkách atp. je patrné ošklivé "zatrhávání". Myslel jsem si, že nestačí RAMka, ale z HDD se nic nečte a 1GB RAM není ani zdaleka využit. Paradoxně, pokud hra běží s horší grafikou, s nižším FPS, není to ani zdaleka tak patrné, člověk si toho nevšimne, ale teď je to velmi rušivé a hra se tím pro mě stává nehratelnou Jiné hry (ani NFS Most Wanted) tohle nedělá, takže jsem došel k závěru, že Engine NFS Carbon nestojí za nic... Ještě mě napadá nekompaktibilita s drivery, ale kvůli jedné hře, se mi s tím nechce nic dělat, jen mě o pěkně štve.... Tolik jsem se na Carbony těšil, ale pomalu se z nich pro mě stává jedno velké zklamání, pominu-li tuning, nesahají Most Wantedům a předchozím dílům ani po kotníky...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

K tomu driftu..
    Doporucuju stahnout todle maly video
    http://data1.edisk.cz/stahni/27597/N...vi_6.65MB.html
    Je tam ukazka driftu kanonem.Na konci mel pres 1 milion bodu...

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od HEAD
    K tomu driftu..
    Doporucuju stahnout todle maly video
    http://data1.edisk.cz/stahni/27597/N...vi_6.65MB.html
    Je tam ukazka driftu kanonem.Na konci mel pres 1 milion bodu...
    Tak to je hodne husty a pekny video, ale tohle chce uz hodne cviku a na to fakt naladu nemam...
    A zajimalo by me jestli to jel na volantu nebo klavesnici nebo gamepadu.

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Tak to je hodne husty a pekny video, ale tohle chce uz hodne cviku a na to fakt naladu nemam...
    A zajimalo by me jestli to jel na volantu nebo klavesnici nebo gamepadu.
    co to je zac? vzdyt to tam omlatil kde to slo. pokud si pamatuju, tak v predchozich dilech mantinel=0 bodu - ted to je jinak?!
    driv sem si aspon rikal, ze bych carbon skusil, ale co se tak prubezne dozvidam, presla me chut. radsi se du ponorit do planescape: torment
    doufam ze me nekdo ze spolubydlicich posle ve ctvrtek na pulsemestralku...

EDIT: jo a tady na foru me asi taky moc neuvidite

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od mech13
    co to je zac? vzdyt to tam omlatil kde to slo. pokud si pamatuju, tak v predchozich dilech mantinel=0 bodu - ted to je jinak?!
    driv sem si aspon rikal, ze bych carbon skusil, ale co se tak prubezne dozvidam, presla me chut. radsi se du ponorit do planescape: torment
    doufam ze me nekdo ze spolubydlicich posle ve ctvrtek na pulsemestralku...

EDIT: jo a tady na foru me asi taky moc neuvidite
    Tak tady to plati porad, ale kdyz se o zed jen otres, tak to vetsinou projde, ale samozrejme vetsi rana = 0 bodu.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Bylo to odjeto na sipkach.
    BTW mrknete na fanstranku.Je tam tuna tuningu a vseho moznyho.
    http://forum.bonusweb.cz/nfs/viewfor...b7a333720fdbeb

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ako ti slape Carbon na tvojej zostave??? Ja mam comp: Intel Celeron D 2,53GHz , 2x512 MB RAM 400MHz , GeForce 6600GT. Myslite zeby vyrazne ovplyvnil procesor vykon v hrach keby som ho vymenil za AMD Athlon 3000+ ?

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Myslím si, že by ta výměna byla zbytečná. Musel by jsi vyměnit i desku a to by se neoplatilo.

Carbon je málo náročná hra! Tobě pojede určitě pěkně!

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od WolfX
    Ako ti slape Carbon na tvojej zostave??? Ja mam comp: Intel Celeron D 2,53GHz , 2x512 MB RAM 400MHz , GeForce 6600GT. Myslite zeby vyrazne ovplyvnil procesor vykon v hrach keby som ho vymenil za AMD Athlon 3000+ ?
    Za prvé - s výměnou CPU bys musel vyměnit i desku, pokud už, tak AM2 nebo C2D, tzn i vyměnit RAM a grafiku.

Za druhé - výkon současných her zavisí především na grafické kartě. Takže vyměna by se mohla projevit, ale pouze minimálně.

Citace Původně odesláno od tgfh
    Myslím si, že by ta výměna byla zbytečná. Musel by jsi vyměnit i desku a to by se neoplatilo.

Carbon je málo náročná hra! Tobě pojede určitě pěkně!

Carbon je tak akorát, náročností se rovná Most Wanted. Pravdou ovšem je, že na 6600GT si při 2x AA/AF ve víc jak 1024*768 moc neškrtne.

Strana 3 z 8 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Need For Speed-Undercover
    Od drobek314 v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 07-06-2009, 07:42
  2. Need for Speed Most Wanted
    Od Aytech v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 15-12-2007, 23:28
  3. speed fan