Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 36

Téma: Připojení k internetu

Nováček Avatar uživatele fakír
    Registrace
    Jun 2008

Najde se někde někdo kdo by dokázal vyřešit bezdrátové připojení k internetu v horské lokalitě Desná v Jizerských horách ?
    Ne O2 adsl nebo cdma

Už jsem obeslal spoustu firem, ale v podstatě nejsou ani schopni odepsat na email.

Pokud o někom víte prosím dejte vědět už jsem z O2 našlupky moje současná rychlost připojení se pohybuje v rozmezí 9kb - 45kb a o downloadu snad ani mluvit nebudu 0,5-6.5 kbyte
    a za cenu 830/měs je to super sport!
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Uhmm... EDGE, jestli tam je?

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Mas v okoli nejakou skolu nebo nejaky urad treba ? Zacal bych patrat tam pres co jedou ..

Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od Intri Zobrazit příspěvek
    Uhmm... EDGE, jestli tam je?
    Jak to nejjednodušeji zjistit jestli je ?

Registrace
    Sep 2007

To se obávám, že bude všechno ADSLko. Na nějaké místní poskytovatele je to asi příliš prdelní lokalita a mobilní operátoři za to asi fakt nestojí. ADSLko je hnus, ale pokud v Desné prostě jiné providery nenajdeš, asi nebudeš mít navybranou.

Tuším, že T-Mobile má na svých stránkách mapu pokrytí EDGEm, vydrž chvíli, kouknu se po ní.

EDIT: No, u T-Mobilu to zrovna růžově nevypadá. Ostatní na tom asi nebudou líp, Vodafone byl vždycky krapet pozadu a O2 se snaží si prosadit své CDMAčko.
    Naposledy upraveno uživatelem Intri: 01-12-2008 v 22:02

Registrace
    Jun 2008

Škola i úřady tady jsou jenže v ůdolí a ode mně za kopcema a tam jim jde i bezdrát od různejch poskytovatelů jenže já jsem na konci a doslova v lesích. ADSL jsem měl a platil za 2M připojení jenže šlo nejvíc 700 kb a to jen do první bouřky než mi o kabelu O2 všechno vyhořelo včetně compu a málem chytil i barák tak jsem to zrušil. Šel jsem do cdma a v pohodě rychlost něco přes 1M a down 260 kb jenže se to začalo zpomalovat a zpomalovat až na výše uvedené hodnoty které jsou podle techniků z O2 v dané lokalitě v pohodě a vůbec je nezajímá ža půl roku to makalo super a vím že v širokým dalekým okolí mám cdma jen já.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Skus sa opytat na strankach CZFree, alebo na ich fore.

Registrace
    Sep 2007

O2 je O2, s nimi je asi zapotřebí omlátit o zdi, aby si uvědomili, že ty nejsi zrovna ten, koho můžou posílat do háje. Nevím, jak je to se smlouvami s CDMA ( a jestli se u CDMA dá vůbec volit rychlost ), ale pokud si nějakou rychlost, resp. službu obecně zaplatíš a nedostává se ti jí ani na pobídky k nápravě, mohl bys relativně snadno vyhrát i soud. Za pohrůžku soudem bys každopádně nic nedal a s firmami to dělá divy, pokud jsi v právu.

Nováček Avatar uživatele hruskin
    Registrace
    May 2006

Na Tvém místě bych šel do ADSL. Oddělil bych modem od PC např. bezdrátem aby se neopakovalo to, co se ti stalo. Plus samozřejmé nějaký přep. ochrany. Já jsem na tom s netem podobně. Dřív jsem měl bezdrát, pak na to poskytovatel začal sr**t a bylo po signálu. CDMA a podobný věci jsou hrozně nejistý viz tvá zkušenost.

Edit: Další možností je půjčit si od někoho wifinu a proscanovat okolí, třeba něco chytíš, ale bez přímé viditelnosti na AP, to nakonec dopadne stejně jako CDMA.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

A tu mas minimalne dvoch poskytovatelov v tvojej lokalite.

Alebo toto uz nefunguje?
    "
    Máte zájem o internet?
    Připojení na internet na Desné bylo dříve možné jen přes telefonní linku. Od listopadu se již můžete připojovat i bezdrátově. Bezdrátové připojení na internet vůbec nepoužívá linky Českého telecomu a proto je podstatně rychlejší i cenově výhodnější. Mezi další přednosti patří např. neblokovaná telefonní linka a trvalé připojení počítače na internet (bez nutnosti "vytáčet").
    Firma Fortech umístila v naší obci vysílač bezdrátového internetu na silo ve středisku zemědělského družstva. Tím zajistila "internetový signál" pro Desnou a části přilehlých obcí (Horní Újezd, Vidlatá Seč, Chotěnov). Takže nyní se stává pořízení internetu velice snadnou záležitostí - stačí na dům nainstalovat anténu s přijímačem, vložit kartu do počítače a zábava i poučení z celého světa je Vám k dispozici."
    Naposledy upraveno uživatelem EditorPO: 01-12-2008 v 22:15

Registrace
    Jun 2008

Ano rychlost je volitelná ale na upozornění, že si platím za 1024 kb připojení mě bylo zděleno, že rychlost negarantujou jo a to jsem jim to podepsal na 2 roky a ještě chtěly 2.000,- zálohu. Tak že když vypovím smlouvu tak zaplatím skoro 5.000 pokutu. Dobrý ne ?

Registrace
    Sep 2007

Jo, to zní jako klasický prodej nekvalitní služby. Ty s nimi ještě smlouvu máš?

Nováček Avatar uživatele XxXcool
    Registrace
    Jul 2008

A co zkusit tyto dva poskytovatele
    http://www.tfnet.cz/
    nebo
    http://sferia.cz/.

Snad ti to pomůže

Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od EditorPO Zobrazit příspěvek
    A tu mas minimalne dvoch poskytovatelov v tvojej lokalite.

Alebo toto uz nefunguje?
    "
    Máte zájem o internet?
    Připojení na internet na Desné bylo dříve možné jen přes telefonní linku. Od listopadu se již můžete připojovat i bezdrátově. Bezdrátové připojení na internet vůbec nepoužívá linky Českého telecomu a proto je podstatně rychlejší i cenově výhodnější. Mezi další přednosti patří např. neblokovaná telefonní linka a trvalé připojení počítače na internet (bez nutnosti "vytáčet").
    Firma Fortech umístila v naší obci vysílač bezdrátového internetu na silo ve středisku zemědělského družstva. Tím zajistila "internetový signál" pro Desnou a části přilehlých obcí (Horní Újezd, Vidlatá Seč, Chotěnov). Takže nyní se stává pořízení internetu velice snadnou záležitostí - stačí na dům nainstalovat anténu s přijímačem, vložit kartu do počítače a zábava i poučení z celého světa je Vám k dispozici."
    u nás je třeba sferianet tfnet ale ty jsou se signálem jo jak si psal že od listopau je v desné ...atd tak to není naše Desná v Jizerských horách.

Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od Intri Zobrazit příspěvek
    Jo, to zní jako klasický prodej nekvalitní služby. Ty s nimi ještě smlouvu máš?
    Mám

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. pripojeni pc a ps3 k internetu
    Od JEDImfp v sekci Sítě
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 01-04-2012, 13:01
  2. pripojeni k internetu
    Od wolf007 v sekci Sítě
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 05-04-2010, 13:06