Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: Obnova dat HDD

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2008

Zdravim mám menší problém .
    Dnes jsem chtel preinstalovat windows a omylem jsem naformatoval druhej disk na kterým jsem měl uloženou celou zálohu.

Névíte někdo nato nejaky program jak tu zalohu dostat zpět??

Našel jsem jeden program ale nevým jak to funguje.http://www.findandmount.com/
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Zadej do Googlu Format Recovery a vybírej. Nebo si skoč na Stahuj.cz a tam si vyhledej program pro obnovu dat - stačí jen zapojit hlavu.

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Hlavne s tim diskem nic nedelel (nezapisuj na nej nic). Dobre by bylo cely disk zahohovat do nejake image. A teprve potom delat nejake experimenty

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2008

Skoušel jsem 4 programy.Ale u žádnýho my to neslo.
    Jen u O&O FormatRecovery my nabehli data na obnoveni ale nešli obnovit, nevym proc.

mate nekdo nejakej program prez ktery ste to uz delali.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Dojigiri
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od drobek314 Zobrazit příspěvek
    Skoušel jsem 4 programy.Ale u žádnýho my to neslo.
    Jen u O&O FormatRecovery my nabehli data na obnoveni ale nešli obnovit, nevym proc.

mate nekdo nejakej program prez ktery ste to uz delali.
    Předpokládám že jsi stáhnul Trial verzi, ta nedovolí obnovu souborů, pouze ti ukáže, který soubory by zvládla obnovit plná verze (kterou se snaží tímto způsobem prodat). Takto funguje většina programů pro obnovu dat, tj. trial verze neumožní obnovit data, pouze je zobrazí, nebo umožní obnovit pouze malý soubory do cca 60kB apod. a je potřeba plná verze (ztracený data mají pro hodně lidí často značnou cenu, takže se pak koupě plné verze může vyplatit - ovšem problém pro jednorázovýho uživatele je, že neví, jestli ta plná verze ty data skutečně zvládne správně obnovit, problémem můžou bejt zejména soubory větší než 2GB a pak různý překřížení apod.).

Existujou postupy jak ze trial verze udělat plnou, příkladně AstalaVista.com/Underground search (samozřejmě, hledání informací je legální, použití pravděpodobně legální nebude).

Já měl poměrně dobrý výsledky s programy File Scavenger a NTFS GetDataBack, ale na různý potíže fungujou různý programy, chce to zkoušet, a samozřejmě vždycky pracovat read-only (tj. obnovovat data na jinej disk).
    Naposledy upraveno uživatelem Dojigiri: 08-12-2008 v 11:04

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

zkus jeste winternals a jejich disk doctor... delal jsi plny nebo rychly format?

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Taky PC Inspector File recovery. Mám s nim ty nejlepší zkušenosti. Akorát myslím neumí obnovit partition - tzn. chce mít dost místa, kam to nalezený soubory zkopíruje (druhej disk etc.).

Starousedlík SHW Avatar uživatele dzandra
    Registrace
    Dec 2006

No sice to není rada, ale zaplatit takový slušný soft je celkem pálka . Držím palce, ať to dobře dopadne.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

Dneska skoušim celej den programy na obnovení dat a všechny jsou za peníze už sem docela vytočenej snad se tady něco dozvim =)

Starousedlík SHW Avatar uživatele Dojigiri
    Registrace
    Jun 2008

Však se na tom (= na hlouposti uživatelů, kteří nezálohují, a případně pak nejsou tak schopní, aby si odpovídající upravené verze programů našli na internetu), celkem dobře vydělává ... takový uživatel je pak za svoje data často ochoten zaplatit poměrně slušný prachy, a výrobci těch SW to ví. O tom, jak sehnat tyto programy "neoficiálně", se na tomhle fóru skutečně nic nedozvíš, ale najít to zase tak těžký není.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

Citace Původně odesláno od Dojigiri Zobrazit příspěvek
    Však se na tom (= na hlouposti uživatelů, kteří nezálohují, a případně pak nejsou tak schopní, aby si odpovídající upravené verze programů našli na internetu), celkem dobře vydělává ... takový uživatel je pak za svoje data často ochoten zaplatit poměrně slušný prachy, a výrobci těch SW to ví. O tom, jak sehnat tyto programy "neoficiálně", se na tomhle fóru skutečně nic nedozvíš, ale najít to zase tak těžký není.
    Jn a nevíš o nákým kterej neni placenej a je přehlednej ? =)

Podobná témata

1. Obnova PC
    Od Devouver v sekci Chci doporučit sestavu/notebook
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 17-08-2011, 16:03
  2. Obnova dat z XFS
    Od toma_t v sekci HDD, boxy, SSD
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 22-02-2011, 14:07
  3. Paměťové karty: obnova dat
    Od stix v sekci Flash disky, pam. karty
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 28-10-2010, 17:37
  4. obnova PC
    Od 22Majkl v sekci PC - archiv
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 29-11-2009, 21:39
  5. Obnova dat: Obnova dat
    Od Apophis66 v sekci Storage (úložná zařízení)
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 24-02-2008, 23:53