Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Problém s připojením k Wi-fi přes notebook

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Dobrý den, mám takový specifický problém s připojením k bezdrátové síti. Vlastním router Airlive 1500R. Mám internet od UPC, z modemu mně vede kabel do routeru a z něho do mého PC. Sestra vlastní notebook a na net se připojuje přes wi-fi. A zde nastal problém. První 2 dny vše fungovalo ok, jenže pak nastal problém. Když noťas zapne, tak se nelze přihlásit k AP, který jsem vytvořil. Píše to bud chybu, že se nelze připojit k síti nebo pouze omezené připojení. Jediným řešením je vypnutí routeru z el. sítě, pak se notas normálně k AP připojí. Pak vše funguje jen do té doby než se notas vypne a znovu zapne. V čem by mohl být probém? Ještě chci říct, že na svém iPod Touch se připojuji k wi-fi zcela bez problému kdykoliv, žadný problém s připojením není. V sítích se nijak zvlášt neorientuju, jako zabezpečení používám WPA2. Děkuji za vaše rady.
    Odpovídat lze po přihlášení

eraser

Ak to fungovalo, tak by nebolo na škodu vyskúšať, či chybu nespôsobuje operačný systém, resp. niektoré z jeho wifi súčastí. Vyskúšal by som napr. live distribúciu ubuntu alebo opensuse, na tých mám overené, že wifi fungujú pomerne spoľahlivo.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Problém s připojením PC přes wi-fi
    Od Fuckaroo v sekci Sítě
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 27-09-2010, 02:19
  2. Notebook - problém s připojením na Internet
    Od Kunin v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 25-04-2010, 23:47
  3. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 29-10-2009, 13:23