Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Vypnutí notebooku

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Mam notebook Toshiba a Win Vista Home Premium. Mam nasledujici problem. Vypinam tlacitkem Vypnout pres nabidku Start, popr. davam Rezim spanku. Stava se mi ale,ze ikdyz zvolim vypnout,notebook se asi za pul minuty sam znovu zapne jako bych dal Restartovat a ne Vypnout.Kdyz dam Rezim spanku tak se mi stava,ze pouze vypne monitor ale notebook bezi dal a na nic nereaguje. Pak musim dlouho podrzet tlacitko napajeni aby se natvrdo vypnul. Nevim jestli jde o problem softwaru nebo hardwaru.Vedel by nekdo radu?Dekuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Co se týče režimu spánku, tak s tím mám podobnou zkušenost už od začátku (Vista B). Notebookem to nebude, je to problém OS. Někdy se mi stává, že dám notebook a už ho neprobudím. Pak pomůže pouze natvrdo vypnout a pak zapnout.
    S tímto problémem se setkalo hodně mých známých. A na různých strojích, různých výrobců.

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

mas tam SP1? ja mam Acer s Vista Home Premium a SP1 a nic takoveho se mi nestalo.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Tohle se mi taky dělo ve Vistě bez SP1 ( mám taky noťas od Toshiby ). SP1 to, zdá se, pořešil.

Moje Toshiba ale probuzením reaguje třeba na odpojení HW za běhu ( třeba vytažení klávesnice z USB ), nebo třeba jen otevření displeje. Tak si pohlídej, že se během spánku žádný HW nepřipojuje ani neodpojuje.

Podobná témata

1. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 26-03-2014, 11:32
  2. Vypnutí notebooku při hraní
    Od Hulbon v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 04-07-2013, 10:28
  3. Vypnutí notebooku
    Od arathorn v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 27-05-2013, 16:32