Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 37 z 37

Téma: UPDATE BIOSu

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Lidi, já blázen do toho flashování fakt šel , bál jsem se toho jak čert kříži, ale povedlo se.
    Flashnul jsem si to o verzi vyšší než jsem měl a to přes WinFlash.
    Při flashování to byli teda muka!
    Ale vše jede na 100% (jako předtím )

Jak jsem to teď psal kámošovi, tak se mě zeptal co mi nefungovalo.
    Já mu napsal Cool'n'Quiet. A on na to "kvůli takové blbosti jsis flashoval bios?"

Tak jsem už aspoň zase chytřejší!
    Ještě jednou díky všem za reakce!
    Příbyla mi v biosu položka (nebo spíše už s ní můžu pracovat):
    Cool'n'Quiet MAX FID: možnosti jsou: Auto, 8.0, 8.5, až po 14.
    Nevíte k čemu to přesně slouží?

A nevíte jak mám zjistit jestli ten Cool'n'Quiet opravdu funguje?
    Naposledy upraveno uživatelem tgfh: 26-11-2006 v 16:22
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Prosím Vás, poraďtě mi jak mám zjistit jestli ten Cool'n'Quiet opravdu funguje. Někdo to tady určitě ví...

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od tgfh
    Prosím Vás, poraďtě mi jak mám zjistit jestli ten Cool'n'Quiet opravdu funguje. Někdo to tady určitě ví...
    no ja Cool'n'Quiet v zivote nevidel, ale jestli ma menit frekvenci a napeti tak bych skusil pustit CPU-Z a zkousel si hrat s vytizenim procesoru a napajecima schematama ve windows (minimalni spotreba, vzdy zapnuto...) a sledoval jestli se v CPU-Z neco meni... (prave frekvence a napeti)

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Právě, že toto jsem přesně zkoušel, ale frekvence je stále stejná. Bráchovi, který má X2 3800+ AM2 tak mu Cool'n'Quiet chodí jen když má nainstalovaný software (z CD k desce) a v biosu povolený Cool'n'Quiet.
    Frekvence se mu mění nahoru i dolů. když nenainstaluje ten software tak se mu to chová tak jak teď mi.
    Updatoval jsem si bios, protože bych chtěl mít funkční Cool'n'Quiet a bios co jsem měl podporu neměl, teď už ji mám, ale Cool'n'Quiet asi stále nejede.

To musím mít nainstalovaný ještě nějaký software?
    (Ještě jsem nepřeinstalovával win po flashování, že by to bylo tím? - to asi ne.)
    Naposledy upraveno uživatelem tgfh: 27-11-2006 v 19:56

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od tgfh
    Právě, že toto jsem přesně zkoušel, ale frekvence je stále stejná. Bráchovi, který má X2 3800+ AM2 tak mu Cool'n'Quiet chodí jen když má nainstalovaný software (z CD k desce) a v biosu povolený Cool'n'Quiet.
    Frekvence se mu mění nahoru i dolů.
    Updatoval jsem si bios, protože bych chtěl mít funkční Cool'n'Quiet a bios co jsem měl podporu neměl, teď už ji mám, ale chová se to jak u bráchy.

To musím mít nainstalovaný ještě nejaký software?
    (Ještě jsem nepřeinstalovával win po flashování, že by to bylo tím? - to asi ne.)
    no je to mozny... uz nevim co sem to kde instaloval ale je me z nekama povedome AMD patch, nebo CPU update... nebo tak nejak a nozna ze to bude update win ACPI aby bylo schopny s Cool'n'Quiet nebo necim takovym pracovat...

EDIT: http://www.svethardware.cz/coolnquie...iche-pc/8729-2 tak ten patch nejaky potreba bude

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Dík za link! Zítra si to přečtu, teď už jdu spát, jsem hrozně unavený...

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Podíval jsem se zde:
    http://www.amd.com/us-en/Processors/...1_9706,00.html
    a tady jsem si to stáhnul.
    Už mi CPU běží na 1000 Mhz a jak se využití CPU dotkne 100% tak tam mám z5 1800MHz.
    PARADA!

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123