reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Warhammer na Pc vs. stolní Warhammer

L.P.Hans (12)|23.1.2009 15:09
Zajímalo by mě, zda preferujete Warhammer jako počítačovou hru, či stolní verzi Warhammeru (pokud jste ovšem již někdy o této stolní hře slyšeli). Také bych se chtěl dozvědět zda je vašemu srdci bližší Warhammer Fantasy Battles, Warhammer 40k či holdujete MMORPG verzi Warhammer Online.
Total AMD (138)|23.1.2009 17:20
Vůbec nevím o co se jedná v mém srdci je CSko :D a teď momentálně FC2 :)
CommanderZ (512)|23.1.2009 19:38
Jedine co jsem z Warhammeru hral byl Dawn of War na PC. Styl mi moc nesedl, bylo to takove zvlastni - obecne mi mixy SF a fantazy moc nevyhovuji. Ale Necroni rozhodne meli neco do sebe.
Richmond (8084)|7.2.2009 05:25
Ja urcite serii Warhammer 40k, uplne prvni dil (Space Hulk, 4 diskety) byla vlastni hra ktera me vystrasila :D
Skoda jen, ze Genestealers chybi v novejsich dilech. Aby jste byli v obraze - hralo se vyhradne s Terminatorama & Genestealers v chodbach, Genestealers meli "jen" to co jim narostlo (4x paraty apod. proste obdoba Vetrelcu) a vy bud zbrane na blizko (Clawn, PowerFists, PowerSwords) nebo klasiku & plamenomet... Cela "sranda" byla okorenena tim ze Genestealers se mohli objevit kdekoliv (probourali se skrz zed...) a machine gun se mohl kdykoliv zaseknout :), kdyz mi zbyli posledni dva terminatori tak zadama k sobe a hura do temnoty :cool:

Jinak stolni jsem hral akorat Mechwarrior (+maloval barvickama) a dost mi to tenkrat chytlo, Space Hulk tenkrat nebylo mozne sehnat ale urcite by to zajimavy bylo a cas bych si na to nasel!