Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: LCD TV Samsung LE40A656 - škvrny na panely

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

ahojte,

obraciam sa na Vas ako na majitelov LCD resp. na znalých tejto technologie.. asi po mesiaci sa mi na lcd panely objavili pri pravom okraji neprijemne a rusive skvrny.. viete mi povedat poradit o co ide? lcd pokial viem, zmagnetizovat nemozno, pretlacene to nie je to prehlasujem, to by som sem nepisal.. pripomina Vam to nieco? stretli ste sa uz s takym niecim? da sa to nejako fixnut.. tv mam doma cca 3 mesiace.. je to dost otravne a pre perfekcionistu nepripustne a dosť mi to lezie na nervy.. prikladam nejake fotky, snad to tam uvidite..
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér Avatar uživatele AlbiDC
    Registrace
    May 2008

mě to nejvíc připomíná výsledek záliby mojí mamky šmatat na monitor

nikdy jsem nic takového, krom špíny neviděl, ale asi to bude problém v podsvícení, který pokud vím nejde nijak řešit, ale nejsem odborník možná se to nějak řešit dá... aspoň trochu .. samotnýho by mě to zajímalo

Edit: ono homogenitu podsvícení řeší jedno ISO 13406-2, resp. jeho aktualizace, které by ta televize měla splňovat, problém ale je, že abyste se dozvěděl, co to ISO vlastně zaručuje, tak si ho musíte, jak jsem právě zjistil, koupit za 266 švýcarských franků... to mě vomejte

..jako laikovi mi to příjde dost výrazný lokální zeslabení jasu, který snižuje onu "jednolitost" o které to ISO vedle jiného mluví, asi bych kontaktovat prodejce a vyžádal si ty informace o ISO, abyste věděl, jestli je to na reklamaci.
    Naposledy upraveno uživatelem AlbiDC: 09-02-2009 v 19:26

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

nie je to dotykom lcd panela.. nechapem.. na nete som sa o tom nic nedocital..

Podobná témata

1. špatné panely v hlavní liště
    Od vorryy v sekci OS Windows
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 25-11-2008, 18:02
  2. 3,5" HDD SATA: Jaký Samsung 1TB, 32MB nebo SAMSUNG F1 640GB, 16MB?
    Od zeW v sekci HDD, boxy, SSD
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 05-05-2008, 13:45
  3. LCD: Panely LCD
    Od Kupka Jiří v sekci Monitory
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 07-01-2007, 17:21
  4. LCD: Průmyslové panely
    Od Wlcheck v sekci Monitory
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 06-07-2006, 10:15