Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: TV karta - dvb-t tuner

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2008

Ahoj, chtěl bych poradit tv kartu, která by měla hlavně dvb-t tuner...Chci si koupit notebook, takže měla by být externí a nejvýhodnější by byla asi do USB(nevím jestli je rzodíl v kvalitě když to je do USB nebo VGA atd.)
    A jaký mají příjem tyhle tv-karty? když bych byl doma, tak bych to strčil normálně do antény a pak by příjem měl být normálně jak přes set-top-box? Nebo je tam horší kvalita když to je tv karta a ne s-t-b?
    A když bych nebyl doma, myslíte, že na místech s dobrým signálem dvb-t(třeba Praha) by to mělo kvalitní příjem i s nějaku tou integrovanou anténkou?

Co třeba říkáte na tuto? http://www.alza.cz/gigabyte-gt-u7200-d100898.htm
    Je levná a má to co potřebuji, akorát nevím jak s tou kvalitou.
    A ještě poslední dotaz jaký je rozdíl mezi těmi dekodéry? třeba tahle tv karta má Afatech 9035-je to dobré?
    Díky za rady.

P.S. Myslíte že by se na to dalo dívat i v autě?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2008

Pročetl jsem si pár recenzí a pohledal na netu a nejvíce mě zaujalo toto http://www.alza.cz/televizni-karta-l...e-h-d88514.htm
    a
    http://www.alza.cz/televizni-dvb-t-t...rid-d76812.htm

Akorát co jsem četl, tak s tím dongle H byly problémy ohledně softwaru, ale jsou to víc jak půl roku staré příspěvky, tak nevíte jak je to nyní?

O tom mycinema jsem tady nic nenašel, ale vypadá slušně podle popisu v obchodech- jediné co mi na tom vadí je ta interní anténa-ta asi nebude moc kvalitní že?

A jak to vůbec je s těma anténkama co jsou u těhle usb tv karet? dá se na to něco chytnout? nebo jen s nějakou větší anténou

A ještě: všude u těhle usb tv karet píšou minimální konfig. CPU pentium 4 a vyšší atd. a chci se zeptat jestli by to bez problému šlo i na mini notebooku, který má CPU Atom 1.6 ghz a 1gb ram.

Předem díky...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2008

Osobně mám jen ty nejlepší zkušenosti z tunery AVerTV a Pinnacle.

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Chytnout se na anténu něco dá, ale rozhodně kup typ, ke kterýmu se dá připojit i externí anténa. Ale tu bych hned nekupoval, teprv kdyby blbnul příjem.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2008

no co jsem četl, tak pinnacle má dost špatné reference... vypadát to že koupím tenhle nakonec Asus My Cinema U3100 Mini...nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti?

Podobná témata

1. DVB-T tuner
    Od Jiziii v sekci Periferie
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 01-08-2009, 21:59
  2. tv tuner
    Od Dohnalik v sekci Grafické karty
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 02-12-2008, 22:35
  3. TV-Tuner hauppage
    Od qaq v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení