reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jaká tiskárna je nejlepší do kanceláře?

husky14 (4214)|8.3.2009 23:31
  • Inkoustová
  • Černobílá LED/laserová
  • Barevná LED/laserová
  • Jehličková

Poznámka: Pro hlasování je anketa k dispozici na homepage magazínu Svět hardware v pravém sloupci.
Logout (4018)|8.3.2009 23:39
Kde?

mimochodem chtěl bych vidět někoho, kdo tiskne v kanceláři jehličkovkou....
astec (1823)|8.3.2009 23:41
[QUOTE=Logout;227342]Kde?

mimochodem chtěl bych vidět někoho, kdo tiskne v kanceláři jehličkovkou....[/QUOTE]

Take nemohu najit..

To by si ses divil, kde a kolik tech jehel je
husky14 (4214)|8.3.2009 23:54
[QUOTE=Logout;227342]Kde?[/QUOTE]Na homepage, po půlnoci.... dík ;)
Intri (3490)|8.3.2009 23:56
[QUOTE=Logout;227342]Kde?

mimochodem chtěl bych vidět někoho, kdo tiskne v kanceláři jehličkovkou....[/QUOTE]

Ankety se vždycky zobrazují až po půlnoci.

Jinak jehličkových je fakt ještě v provozu hodně, stejně jako počítačů na Windows 98, nebo dokonce DOSu... Někdy je fakt hodně velký div přijít do nějaké firmy ( například do nějakého malého obchodu se dvěma nebo třemi počítači v síti ).

K hlasování samotnému: za sebe dávám černobílou laserovku, ale barevné bych se taky nebránil - dovedu si představit hodně kanceláří, kde se barevný tisk hodí.
Richmond (8084)|9.3.2009 02:52
[quote=astec;227343]To by si ses divil, kde a kolik tech jehel je[/quote]
Jj, to byste se divili co jsou nekdy schopni lidi dat za jehlickovou tiskarnu ktera proklepne kopirak :idea
Rosta43 (154)|9.3.2009 11:13
[QUOTE=Richmond;227363]Jj, to byste se divili co jsou nekdy schopni lidi dat za jehlickovou tiskarnu ktera proklepne kopirak :idea[/QUOTE]

Hele ty si delas prdel, ale asi pred tremi roky jsem byl v Blansku a tam sekretářka dávala kopíráky mezi papíry a tiskla zápis z jednání......
Richmond (8084)|9.3.2009 11:38
Prdel si nedelam, realita je proste takova - kdyz si firma usmysli ze se pojede na faktury x tak se na ne proste pojede a uz je jen na tobe jestli budes delat rucne 3 kopie nebo vytisknes na jehlicce ktera projede "integrovany" kopirak :thumb
matyyy (2527)|9.3.2009 14:54
osobně by se mi hodila kombinace černobílého laseru a barevný inkoustovky (barevně se tu tiskne minimálně, ale občas se prostě barevně tisknout musí) +printserver a scanner
astec (1823)|9.3.2009 15:29
[QUOTE=Richmond;227445]Prdel si nedelam, realita je proste takova - kdyz si firma usmysli ze se pojede na faktury x tak se na ne proste pojede a uz je jen na tobe jestli budes delat rucne 3 kopie nebo vytisknes na jehlicce ktera projede "integrovany" kopirak :thumb[/QUOTE]

Rosťa myslel klasický uhlový papír.... Mohu říci, že to vypadá jako latina, ale je to fakt. Shodou okolností o té paní vím i z druhé ruky... Třeba zalévá květinky tak, že voda je v tiskárně pod květináčem... Jinak je mnoho centrálně dodávaných tiskopisů co MUSÍŠ tisknout jehličkou na integorvané kopíráky. To mně bere čert... Třeba neschopenky, Celní papíry, klasika faktury, dodáky, Technické průkazy, OTP, atd. atd. Jo holt jehlička nevymřela a nevymře.
Ve firmě máme 1 Epsona DFX-9000, nekolik 300 LX, a barevnou laserovou A3 tiskárnu - kopírku.
Zbycho (28)|12.3.2009 06:51
Hlasoval jsem barevnou, ale tím myslím implicitně nastavenou na černobílou. Na klasické výtisky stačí ČB tisk, někdy je ovšem třeba vytisknout něco barevně (prezentace, pozvánky, fotky z podnikové ožiračky). A na větší formáty tu máme ČB A3 kopírku s tiskovým modulem připojenou do sítě jako síťovou tiskárnu. Když potřebuji něco na A2 nebo víc, tak buď šaškuji a lepím to z A3, nebo to posílám na konstrukci, kde mají A0 plotr. Ale ti sou daleko.

Jedinej, kdo má tiskárnu nastavenou trvale na barevnou je šéf :cool:, bo ten si to neumí před tiskem nastavit z ČB na barvu :mistake. Sice jsem mu to několikrát vysvětloval, ovšem rezignuji: KUR...A :runaway, už zas mi to leze černé :angry, jaktože to neni barevne :rules, jak mame barevnou tiskárnu!!! :notsure .