Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: [hotovo] Dá se do routeru(TP-Link TL-R402M) dostat i bez přihlašovacích údajů?

Obyvatel SHW Avatar uživatele ...No...Name...
    Registrace
    Aug 2007

Mám takový problém.Tenhle router už pár let nepoužívám...ale přítelkyni by se šiknul takže jsem ho vyhrabal.Mně doma normálně šlapal a tak jsem jí ho s čistým svědomím dal.Ale ona má u svého ADSL automaticky přidělovanou IP.Takže byl nutnej zásah do routeru.No a co čert nechtěl?Záhadně(nejspíš matinka když mívala uklízecí nalady) mi zmizela krabice na které byl nápsán defaultní login.Takže se Vás chytrých hlav ptám.Dá se s tím něco udělat?Nebo mám router zahodit a koupit nový?
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele KunNy
    Registrace
    Jan 2007

Zkus stáhnout manuál v elektronické podobě, jinak často bývá defaultně nastaven login/pass na admin/admin - vyzkoušej.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od ...No...Name... Zobrazit příspěvek
    Mám takový problém.Tenhle router už pár let nepoužívám...ale přítelkyni by se šiknul takže jsem ho vyhrabal.Mně doma normálně šlapal a tak jsem jí ho s čistým svědomím dal.Ale ona má u svého ADSL automaticky přidělovanou IP.Takže byl nutnej zásah do routeru.No a co čert nechtěl?Záhadně(nejspíš matinka když mívala uklízecí nalady) mi zmizela krabice na které byl nápsán defaultní login.Takže se Vás chytrých hlav ptám.Dá se s tím něco udělat?Nebo mám router zahodit a koupit nový?
    Hard reset nema ?
    jinak vzdycky to byva admin admin

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Na routeru bejvá tlačítko - reset. Jestli tam je, tak držením tlačítka reset po deset sekund (někdy je k tomu ještě nutný při tom odpojit a připojit router od sítě) se nastaví do defaultního nastavení. Pak jde najít heslo a username v manuálu, bejvá to něco jako admin/admin.

Obyvatel SHW Avatar uživatele ...No...Name...
    Registrace
    Aug 2007

Jojo hoši!Máte pravdu!Já myslel že tam bude něco "spešl" a tak jsem admina ani nezkoušel.Ale šlape...takže díky!Máte to u mě!

Podobná témata

1. [hotovo] TP-Link WR741N uzivatele?
    Od HFX9 v sekci Sítě
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-01-2010, 18:03
  2. [hotovo] Pomoc s výběrem wifi routeru
    Od Palmr v sekci Sítě
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 20-10-2009, 10:32
  3. Router TP-Link R402M Problém
    Od TatrankaC v sekci Sítě