Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Při nahrávání po probuzení nenahraje zvuk

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Pokud nahrávám bez uspání je vše v pořádku, ale pokud nahrává po probuzení tak je to někdy bez zvuku, poté nejde zvuk i u live TV. Po restartu je to OK, ale nahrávka je bez zvuku. Poradí někdo?

Výstup zvuku mám přes SPDIF,
    Další problém že z WIN je zvuk jen stereo, i při nastavení více repro, u DVD přehravače Cyberlink jede i DTS. Dá se to nějak poladit?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Jakou máte verzi MCE? Vzhledem k Vašim předcházejícím problémům s kodeky předpokládám, že se nejedná o poslední verzi 2005, z čehož mohou plynout výše popsané problémy.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Kde zjistím verzi, Vlastnosti Systém Obecné mám verze 2002, ale to je i na počítači, která jsem instaloval z Cd na kterém je EDICE 2005

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

V MCE jděte do Nastavení - Obecné - O aplikaci Media Center - Verze softwaru. Verze 2005 mají formát 5.1.27xx.xxxx (např. verze po poslední aktualizaci KB925766 je 5.1.2715.3011)

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

no to bych tam měl. tím to nebude.

eraser

Funkčnosť hibernácie, resp. stav po zobudení je pomerne diskutabilná téma a nie nadarmo vychádza plno hotfixov. Tento problém môže tkvieť napr. v nekorektnom reinicializovaní nejakého ovládača.

Ja napr. poznám prípady, kedy sa po hibernácii stlmil kompletne zvuk externých USB SB kariet. Ale tu je otázne, či je dôvodom duo hibernácia - USB, ciže zvyčajne usbhub.sys ovládač. No a obdobnými problémami môžu trpieť ovládače spojené s aplikáciami, ktoré ti spôsobujú problémy so zvukom.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Pomohla aktualizace ovladače TV tuneru ze stranek http://www.hauppauge.com/pages/suppo...rt_pvr150.html
    ikdyž nevim to jistě dělal jsem vice změn a aktualizací naráz

Podobná témata

1. Probuzení po LAN
    Od pancoo v sekci Sítě
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 05-05-2013, 11:57
  2. Samovolné probuzení hibernace
    Od Gabrieluss v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 27-02-2010, 19:05
  3. Rychlé probuzení