reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jakou regulaci fanů?

Draken (1578)|9.4.2009 10:06
Scythe kaze master vypadá dobře...dobrý je že vidíš všechny hodnoty najednou...
Dufinos (422)|9.4.2009 11:12
[QUOTE=Draken;237187]Scythe kaze master vypadá dobře...dobrý je že vidíš všechny hodnoty najednou...[/QUOTE]

Na něm se mi nejvíce líbí právě to zpracování a ta jeho "image"... Při vypnutém PC vypadá čistě jako kus plechu se čtyřmi čudly, ale při zapnutí se rozsvítí údaje. Navíc, pokud jsem popisek dobře pochopil, tak má i možnost přímo napíchnout "molexový" fan. No a cena také není až tak špatná... Co jsem to předběžně počítal, tak bych se s kompletním "odhlučněním" a zpevněním skříně mohl dostat do 3000Kč (vč. vyztužovacích nerez plátů, nového fanu, tahokovu na místo bývalých mřížek a odhlučňovacího materiálu)...

Sice se mi líbila i ta "věcička", kterou si naprogramuješ a ona poté dle potřeby zastavuje, zpomaluje popř. roztáčí jednotlivé fany... Ale sama o sobě stojí cca. 2500Kč, takže s tím zbytkem už bych se blížil k 5000Kč, což je docela dost.... Raději budu za 3000Kč točit čudlíkama :D :D
Logout (4018)|9.4.2009 11:52
Právě jsem chtěl navrhnout todle - to by taky mělo umět automatickou regulaci a stojí to jen něco přes tisíc:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Dufinos (422)|9.4.2009 16:12
[QUOTE=Logout;237207]Právě jsem chtěl navrhnout todle - to by taky mělo umět automatickou regulaci a stojí to jen něco přes tisíc:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste][/QUOTE]

Díky za link... Co jsem pochopil z popisku, tak tam ta automatika není až tak automatická. Jenom se snížením voltáže sníží všechny fany (7, 10, 12V). Navíc je jen na tři fany a nedají se úplně vypnout...
Logout (4018)|9.4.2009 16:13
No nic neni dokonalý, no :-) Ale kvalitní větrák na 7V neuslšíš...
Dufinos (422)|9.4.2009 16:48
[QUOTE=Logout;237299]No nic neni dokonalý, no :-) Ale kvalitní větrák na 7V neuslšíš...[/QUOTE]

jj... vím... Ono kvalitní větrák nepůjde slyšet ani na těch 10v... každopádně jsem si ten fan control dal na czech computeru do oblíbených, abych měl "po ruce" všechny alternativy až se budu rozhodovat a mohl je ještě jednou pořádně srovnat a vyhodnotit klady a zápory