Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Lenovo Dock a monitor Samsung 24" SM 2433BW

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Řeším takový problém. Používám notebook T60 v docku s monitorem Samsung 24" SM 2433BW (rozlišení 1920x1200) připojený přes DVI. A občas mi přeblikne monitor (ten Samsung, display notebooku je zavřený). Prostě zhasne a opět se rozsvítí. Někdy to dělá dost často a není důležité jestli jsou to Widle nebo Linux. Nenapadá Vás čím to může být? Děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

nemas na LCD zapnutou autodetekci vstupu? (hdmi,dsub,dvi)

Registrace
    May 2008

I když jsem ji vypnul tak se situace nezměnila. I když si myslím, že by to na to nemělo mít vliv, nebo se mýlím?

Registrace
    Dec 2007

No napadlo me ze, si proste jednou za cas zkousi detekovat vstupy. Mam to samy lcd pichnute k te same docking station
    PS (Mozna mam novejsi, mam T61)

Registrace
    May 2008

A pozoroval jste nějaký problém?
    Vyzkouším příští týden ukradnout kolegovi to samé LCD a uvidím jestli je to problém jenom toho kusu. Jinak Dock je asi ten samý. http://www.itlevne.cz/zbozi/dokovaci...aspx?p=z:94817

Registrace
    Dec 2007

Na nic takoveho jsem nenarazil, Dokina je asi ta sama. Jeste mozna vyzkouset jinou dokinu (jiny kus)

Registrace
    May 2008

Tak to bohužel možnost nemám. Jinak s dockinou nikdy přes klasický VGA problém nebyl. Každopádně děkuji za radu.

Registrace
    May 2008

Takže časem jsem dospěl k závěru, že tento problém se týká čistě monitoru. Po připojení na DVI stolního počítače se choval monitor stejně. Kolega mi potvrdil, že podobně se chová i jeho Samsung z nižší modelové řady. Notebook vč. docku nyní používám s HP LP2475w (přes DVI) na které jsem neshledal v tomto ohledu sebemenší problém.

Uvádím to zde pro případné zájemce o tento typ monitoru, aby počítali s tím, že z velkou pravděpodobností nemá Samsung připojení přes DVI moc dotáhlé.

Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od xmarek Zobrazit příspěvek
    Uvádím to zde pro případné zájemce o tento typ monitoru, aby počítali s tím, že z velkou pravděpodobností nemá Samsung připojení přes DVI moc dotáhlé.
    Presne stejne zkusenosti mame i u nas v praci. Zkouseno na kartach ATI i nVidia

Podobná témata

1. Propojení notebooku Lenovo s plazmovou tv Samsung
    Od skylarinho v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 14-02-2011, 22:28
  2. LCD: Monitor Samsung 23.6" SM 2433LW
    Od Barnabas v sekci Monitory
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 12-11-2009, 15:04