reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

video z pc na tv

Kodlz (3)|4.4.2009 20:41
Nazdarek potreboval by poradit.
mam propojeny notas s TV a nastavenou rozsirou plochu pres ATI tray tools.
potreboval by poradit jestli neni nejaky zpusob nebo program, ktery by mi prehraval na TV video pres celou obrazovku aniz by ho mel pres celou obrazovku i na notebooku( nechci rezim "clone", kdy je to same jak na notasu tak i v TV).
WMP a Bsplayer mi takhle funguji...ale potreboval by hlavne aby to fungovalo pri prehravani Flash playerove a real playerove videa z internetovych stranek(mam Firefox3).
pro uplnost mam ati x1600 grafiku a WIN XP.
dekuji za radu.
HiLow (1000)|4.4.2009 20:49
Tak tohle mi fungovalo
1. V urcitych pripadech, kdy jsem okno prohlizece pretahnul na TV
2. Jsem musel urcit jako hlavni plochu TV.
Kodlz (3)|5.4.2009 18:21
ano takhle by to taky slo...ale jen do chvile nez na notebooku tuknu na mysku...pak se maximalizovany obraz na TV opet "znormalizuje"...a me de o to aby mohl delat na notasu svoje a pritom mi fungoval plny obraz na TV
Marenek (239)|5.4.2009 20:05
imho problém je v tom, že pro funkci overlay režimu, kdy se video přehraje na druhém monitoru ve fullscreenu automaticky, musí driver poznat, že se video přehrává - a flash pro něj není žádné video.
takže přetahovat a fullscreenovat. nebo flash stahovat a až pak přehrávat nějakým přehrávačem s příslušným kodekem.
StD (1963)|5.4.2009 20:14
[QUOTE=Marenek;236282]imho problém je v tom, že pro funkci overlay režimu, kdy se video přehraje na druhém monitoru ve fullscreenu automaticky, musí driver poznat, že se video přehrává - a flash pro něj není žádné video.
takže přetahovat a fullscreenovat. nebo flash stahovat a až pak přehrávat nějakým přehrávačem s příslušným kodekem.[/QUOTE]

Tak tak, něco jde pouze přes GDI a něco přes Overlay. A jak známo, jen skutečné Dual Head karty uměly i Overlay dvakrát, ostatní jen klonují a Overlay jde jen na jedné.
Je rozdíl plochu "klonovat" a plochu "rozšířit".
Kodlz (3)|6.4.2009 06:53
jenomze kdyz pretahnu firefox na tv obrazovku a kliknu u flash videa "pres celou obrazovku" a nasledne kliknu na notebooku kdekoli na plochu tak se mi to flash video v tv zase zmenci(rozumej neni v rezimu "pres celou obrazovku"). a to mi nejvic vadi.